Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fifi..no nemohla som vas sklamat 😃
    super..uz sa tesim teda na to stretko..este nech sa zahlasia aj tie dalsie a bude to skvele 🙂

• no stari dobri clenovia opat potvrdili, tentokrat sa asi vsetky stretneme ako uz manzelky 😃

• aspon bude sranda..sa vam budem moct pocvhalit obruckou..len som si ju niekde riadne skrabla..tak mozno pojdem do zlatnictva,nech to spravia..ale to som musela este len teraz..

• Sponzor fóra
  • no kym si neskrabla auto 😉 v zlatnictve ti ju urcite daju do poriadku, ja moju pojdem asi tiez dat vycistit 😃 po takmer roku nosenia si to zasluzi 😎

• no ja ju mam takmer mesiac..ale hadam to bude v pohode..

• My by sme si konečne mohli dať na obrúčky už aj dátum vygravírovať 😃

• neboj, isto bude 😉

• jani..nemate?

• ahooooojte..pozeram ze tu sa organizuje stretko..ak budem moct tak vas pridem aj s malym pozriet..uvidime, ako na tom budeme...inac, my uz mame po krstinach...a vsetko naj k meninam fifi...

• Marcelka, to by bolo skvelé, keby si mohla prísť predstaviť nám malého 😉 Dúfam, že ti to vyjde a prídeš

• uvidime...hlavne nesmie prsat....

• marcelka..ahoj..no to by bolo fakt super..rada by som videla maleho 🙂

• Macka: dakujem, isto dojdi 😛

• Marcelka, vybavíme počasie 😉

• pocasie urcite bude pekne 🙂 a my pojdeme s tebou pokocikovat na chvilku 😵 inac..ako sa paci na materskej?

• Sponzor fóra
  • no..kedjani..ked to pocasie vzbavis, tak to hadam aj vyjde.... 😛 maly teraz konencne zaspal..ho boli brusko, tak mi dost place....a mne je to tak strasne luto ze mu neviem pomoct...ale musime to obaja nejako zvladnut...

• budeme ta urcite vsetky cakat..

• baby...pridala som nejake fotky do albumu tak kuknite....

• krasnucky je..a ma velmi zdravu farbu pokozky 🙂 akoby bol pri mori nejaky ten tyzden 😃

• Marcelka, malý má peknučké očká. Bude z neho riadny fešák 😉 Budeš musieť kúpiť guľovnicu, aby si nápadníčky odháňala 😃

• ahojte 🙂
    takže sa tu toho udialo...
    =Kati - gratulujem k vodičáku, vidíš, že si to zvládla!!!
    =Zuzka - všetko naj... naj... naj... k meninám 😃
    =Marcelka - malý je úplne úžasný, bude z neho fešák... 😉
    =all - aj ja môžem 20,08 na stretko... už budeme fakt všetky manželky... vymeníme skúsenosti 😛 🤔

joooj, babenky, ja by som prijala asi ešte jednu dovolenku 😎 ale aby svietilo slniečko... a boli sme niekde pri mori

• Macka: maly je fakt uzasny 😵
    Bam: dakujeeeeeem pekne 😉

• jeej Zuzi...
    no tie meniny aspoň vidno v kalendári, nakoľko narodky nie 😉
    ozi na tu Bathory ste sa už dostali??? 😬 či aj v Maxe je vypredané už?

• zuzulik seckoooo najlepsieeeee k meninaaaaaaaaaaaaaam 😃

• aj katuske blahozelam k vodicaku 😵 😵 😵

• Luko: dakujeme dodatocne 😉
    Bam: na Bathory som este nebola 😎 nie a nie sa tam dostat, musim uz manzela dokopat k tym listkom (slubuje totiz, ze on ich isto zozenie....)

• ahojte
     lea vsetko dobre k mesacnemu vyrociu 😃
     marcelka maly je fakt zlaty.

• ahojte baby..dnes asi vsetky zarezavate..kedze je utorok 😃

muma..dik..uzivam si ho tak dietne..kedze mi vecer bolo priserne zle,tak dnes len nejake tie suchare a piskotky 🤔

• ahojte,
    vcera ste boli teda riadne skupe na slovo, bol tazky pracovny den,a navyse teplo na skapanie 😒
    Kati: blahozelam aj ja k prvemu "mesaciu" 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov