Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fifi..no nemohla som vas sklamat 😃
    super..uz sa tesim teda na to stretko..este nech sa zahlasia aj tie dalsie a bude to skvele 🙂

• no stari dobri clenovia opat potvrdili, tentokrat sa asi vsetky stretneme ako uz manzelky 😃

• aspon bude sranda..sa vam budem moct pocvhalit obruckou..len som si ju niekde riadne skrabla..tak mozno pojdem do zlatnictva,nech to spravia..ale to som musela este len teraz..

• Sponzor fóra
  • no kym si neskrabla auto 😉 v zlatnictve ti ju urcite daju do poriadku, ja moju pojdem asi tiez dat vycistit 😃 po takmer roku nosenia si to zasluzi 😎

• no ja ju mam takmer mesiac..ale hadam to bude v pohode..

• My by sme si konečne mohli dať na obrúčky už aj dátum vygravírovať 😃

• neboj, isto bude 😉

• jani..nemate?

• ahooooojte..pozeram ze tu sa organizuje stretko..ak budem moct tak vas pridem aj s malym pozriet..uvidime, ako na tom budeme...inac, my uz mame po krstinach...a vsetko naj k meninam fifi...

• Marcelka, to by bolo skvelé, keby si mohla prísť predstaviť nám malého 😉 Dúfam, že ti to vyjde a prídeš

• uvidime...hlavne nesmie prsat....

• marcelka..ahoj..no to by bolo fakt super..rada by som videla maleho 🙂

• Macka: dakujem, isto dojdi 😛

• Marcelka, vybavíme počasie 😉

• pocasie urcite bude pekne 🙂 a my pojdeme s tebou pokocikovat na chvilku 😵 inac..ako sa paci na materskej?

• Sponzor fóra
  • no..kedjani..ked to pocasie vzbavis, tak to hadam aj vyjde.... 😛 maly teraz konencne zaspal..ho boli brusko, tak mi dost place....a mne je to tak strasne luto ze mu neviem pomoct...ale musime to obaja nejako zvladnut...

• budeme ta urcite vsetky cakat..

• baby...pridala som nejake fotky do albumu tak kuknite....

• krasnucky je..a ma velmi zdravu farbu pokozky 🙂 akoby bol pri mori nejaky ten tyzden 😃

• Marcelka, malý má peknučké očká. Bude z neho riadny fešák 😉 Budeš musieť kúpiť guľovnicu, aby si nápadníčky odháňala 😃

• ahojte 🙂
    takže sa tu toho udialo...
    =Kati - gratulujem k vodičáku, vidíš, že si to zvládla!!!
    =Zuzka - všetko naj... naj... naj... k meninám 😃
    =Marcelka - malý je úplne úžasný, bude z neho fešák... 😉
    =all - aj ja môžem 20,08 na stretko... už budeme fakt všetky manželky... vymeníme skúsenosti 😛 🤔

joooj, babenky, ja by som prijala asi ešte jednu dovolenku 😎 ale aby svietilo slniečko... a boli sme niekde pri mori

• Macka: maly je fakt uzasny 😵
    Bam: dakujeeeeeem pekne 😉

• jeej Zuzi...
    no tie meniny aspoň vidno v kalendári, nakoľko narodky nie 😉
    ozi na tu Bathory ste sa už dostali??? 😬 či aj v Maxe je vypredané už?

• zuzulik seckoooo najlepsieeeee k meninaaaaaaaaaaaaaam 😃

• aj katuske blahozelam k vodicaku 😵 😵 😵

• Luko: dakujeme dodatocne 😉
    Bam: na Bathory som este nebola 😎 nie a nie sa tam dostat, musim uz manzela dokopat k tym listkom (slubuje totiz, ze on ich isto zozenie....)

• ahojte
     lea vsetko dobre k mesacnemu vyrociu 😃
     marcelka maly je fakt zlaty.

• ahojte baby..dnes asi vsetky zarezavate..kedze je utorok 😃

muma..dik..uzivam si ho tak dietne..kedze mi vecer bolo priserne zle,tak dnes len nejake tie suchare a piskotky 🤔

• ahojte,
    vcera ste boli teda riadne skupe na slovo, bol tazky pracovny den,a navyse teplo na skapanie 😒
    Kati: blahozelam aj ja k prvemu "mesaciu" 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém