Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi..no nemohla som vas sklamat :-D super..uz sa tesim teda na to stretko..este nech sa zahlasia aj tie dalsie a bude to skvele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no stari dobri clenovia opat potvrdili, tentokrat sa asi vsetky stretneme ako uz manzelky :-D
Odpovedať
aspon bude sranda..sa vam budem moct pocvhalit obruckou..len som si ju niekde riadne skrabla..tak mozno pojdem do zlatnictva,nech to spravia..ale to som musela este len teraz..
Odpovedať
Profilova fotka
no kym si neskrabla auto ;-) v zlatnictve ti ju urcite daju do poriadku, ja moju pojdem asi tiez dat vycistit :-D po takmer roku nosenia si to zasluzi 8-)
Odpovedať
no ja ju mam takmer mesiac..ale hadam to bude v pohode..
Odpovedať
Profilova fotka
My by sme si konečne mohli dať na obrúčky už aj dátum vygravírovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, isto bude ;-)
Odpovedať
jani..nemate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooojte..pozeram ze tu sa organizuje stretko..ak budem moct tak vas pridem aj s malym pozriet..uvidime, ako na tom budeme...inac, my uz mame po krstinach...a vsetko naj k meninam fifi...
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, to by bolo skvelé, keby si mohla prísť predstaviť nám malého ;-) Dúfam, že ti to vyjde a prídeš
Odpovedať
Profilova fotka
uvidime...hlavne nesmie prsat....
Odpovedať
marcelka..ahoj..no to by bolo fakt super..rada by som videla maleho :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Macka: dakujem, isto dojdi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, vybavíme počasie ;-)
Odpovedať
pocasie urcite bude pekne :-) a my pojdeme s tebou pokocikovat na chvilku x-) inac..ako sa paci na materskej?
Odpovedať
Profilova fotka
no..kedjani..ked to pocasie vzbavis, tak to hadam aj vyjde.... :-p maly teraz konencne zaspal..ho boli brusko, tak mi dost place....a mne je to tak strasne luto ze mu neviem pomoct...ale musime to obaja nejako zvladnut...
Odpovedať
budeme ta urcite vsetky cakat..
Odpovedať
Profilova fotka
baby...pridala som nejake fotky do albumu tak kuknite....
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
krasnucky je..a ma velmi zdravu farbu pokozky :-) akoby bol pri mori nejaky ten tyzden :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, malý má peknučké očká. Bude z neho riadny fešák ;-) Budeš musieť kúpiť guľovnicu, aby si nápadníčky odháňala :-D
Odpovedať
ahojte :-) takže sa tu toho udialo... =Kati - gratulujem k vodičáku, vidíš, že si to zvládla!!! =Zuzka - všetko naj... naj... naj... k meninám :-D =Marcelka - malý je úplne úžasný, bude z neho fešák... ;-) =all - aj ja môžem 20,08 na stretko... už budeme fakt všetky manželky... vymeníme skúsenosti :-p =-) joooj, babenky, ja by som prijala asi ešte jednu dovolenku 8-) ale aby svietilo slniečko... a boli sme niekde pri mori
Odpovedať
Profilova fotka
Macka: maly je fakt uzasny x-) Bam: dakujeeeeeem pekne ;-)
Odpovedať
jeej Zuzi... no tie meniny aspoň vidno v kalendári, nakoľko narodky nie ;-) ozi na tu Bathory ste sa už dostali??? :-N či aj v Maxe je vypredané už?
Odpovedať
zuzulik seckoooo najlepsieeeee k meninaaaaaaaaaaaaaam :-D
Odpovedať
aj katuske blahozelam k vodicaku x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: dakujeme dodatocne ;-) Bam: na Bathory som este nebola 8-) nie a nie sa tam dostat, musim uz manzela dokopat k tym listkom (slubuje totiz, ze on ich isto zozenie....)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lea vsetko dobre k mesacnemu vyrociu :-D marcelka maly je fakt zlaty.
Odpovedať
ahojte baby..dnes asi vsetky zarezavate..kedze je utorok :-D muma..dik..uzivam si ho tak dietne..kedze mi vecer bolo priserne zle,tak dnes len nejake tie suchare a piskotky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vcera ste boli teda riadne skupe na slovo, bol tazky pracovny den,a navyse teplo na skapanie :-S Kati: blahozelam aj ja k prvemu "mesaciu" :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?