Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • No Turecko nevyslo, ale bol Tunis a ani trochu nelutujem, bolo perfektne. Aj dobre tak, lebo ja som chcela Turecko a Tomi chcel Egypt, tak nam vysiel kompromis.

• Linduš, ďakujeme. Dúfame, že tvoje prianie rýchlo vyjde 😬
    Peti, kamarátka bola tiež v Tunise a hovorila, že tam bolo krásne a skvele. Ja si myslím, že to je aj tak jedno, kde si, hlavne že si oddýchneš... 🙂

• No jasne my uz by sme boli isli kamkolvek, ale aj tak musim povedat, ze bolo bajecne. Tak som si svadobnu cestu predstavovala.

• Sponzor fóra
  • Tak to je skvelé, že vám to vyšlo podľa predstáva 😉 A na koľko ste boli?

• Peti: vitaj naspat 😉
    Linda: kde sa ti stratila fotka z pasu? 😕
    Jani: das tip, co si vymyslela pre manzela na prve vyrocie? 😛 nech mam inspiraciu, o chvilu to caka aj nas 😬

• Kočky, tak to neuveríte, čo sme si kúpili na výročie 😃 Kúpili sme si fúrik a ja som ho krásne pomaľovala. Urobila som z neho umelecké dielo. K tomu ešte ideme dnes do Rajecký Teplíc na večeru 😎 My sme to poňali trochu stavebne 😃

• ahojte, kočky čo nového??? 😃

• Boli sme na 15 dni, takze oddychu az az. Jani, vidim, ze sa ozaj pilne pripravujete, to aby ste uz cim skor zahajili vystavbu. I ked budete musiet nejake stavebne pomocky pokupovat aj mimo vyrocia 😬
    Fifi dakujem za privitanie 😉

• dobry napad 😎 teda oba 🙂
    Mati: v stredu je stretko, mohla by si dojst 😎

• Peti, to je jasné... Ale toto nás tak napadlo, že to bude skvelý darček a najmä preto, že nie je úplne obyčajný, ale je úplne iný ako všetky ostatné 😃
    Ahoj Mati, veru mohla by si dosť. Už minule si spomínala, že by si prišla 😉

• Pozrite tu: http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=164375&vReferer=
    To je náš darček na výročie 😃

• tak ten je roztomily 😵 😃

• Zuzi, tak to je moje dielo. Asi ma chytajú nejaké umelecké sklony 😃

• jani je super....pridem kuknut ked uz bude v akcii na stavbe. 😃

neviem kde sa mi stratila foto asi som ju omylom vymazala..idem to napravit 🙂

• No ty si skryty umelec 😵 Mate pekny domcek vybraty presne take cosi by som si vybrala ja. Akurat velke a dobre rozmiestnene.

• Sponzor fóra
  • Peti, asi to tak bude 😃
    V sobotu sme ten dom videli aj postavený, ale čiastočne prerobený. To čo tam mali pôvodne z projektu bolo super, ale to čo mali prerobené vyzeralo hrozne. Tak som chvíľu začala pochybovať. Ale ešte jeden sa vraj stavia v Tepličke, tak musíme ísť tam pozrieť...
    Lindu, možno už čoskoro pôjde do akcie 😬

• ano? tak to sa dobre vyvija 😃 , inak domcek je pekny mne sa paci hlavne cast jedalna s tym oblukom...to si isto nechaj

• Práve kvôli tomu výklenku sme ho brali... To bola prvá podmienka, takže ten rušiť určite nebudeme 🙂
    No (nechcem to prerieknúť), ale v septembri (do polovice) by sme mali mať stavebné povolenie... Tak dúfam, že to vyjde

• V stredu je stretko?? o koľkej a kde??
    Jani, pekný domček na mňa trošku veľký ale inač super 🙂

• tak tisko drzim palce aby sa to podarilo...a zacali by ste este tento rok....my dufam budeme od 1,10 vo svojom a mozno aj skor tak potom spravim kolaudaciuuu 😃

• Lindi vy frcite ako draci. Vsak to uz ste skoro za mesiac v novom, teda klobuk dole.
    Jani to chodite na tie domceky pozerat k znamym, ci k cudzim?
    Matka stretko je 20.8. o 17tej pred Carolinou....aspon zatial

• peta..no na to ze sme chceli len male upravy je to dosttt dlho 😃 , ale chceme ist hlavne kvoli podnajmu.
    inak tesim sa uz na stretko dufam ze pridete 😉

• Linduš, tak to je skvelé. Už sa teším na tú kolaudáciu 😉 Inak som ti napomáhala, čo? Ako som sľubovala. Ešte by som to mala rýchlo dohnať 😃
    Peti, nám povedali v predajni, kde sme si boli po projekt, že predávali jeden taký istý do Dražkoviec a jeden do Tepličky. Teraz sme boli v Dražkovciach a hľadali sme ho po obci. Na stavbe však nikto nebol, tak sme ho pozerali len tak zvonku. V Tepličke by sme sa chceli popýtať ak tam niekto bude na stavbu a na to, či majú nejaké "zlepšovacie nápady". Inak to sú cudzí ľudia...

• Lindi, mne sa zda, co som tak pochytila z rozhovoru, ze ste toho stihli kopec. Take male upravy to je tak vymalovat a polozit podlahy a vy ste prerabali kupelnu a menili dvere a ktovie co este....v mojich predstavach veeeela roboty.
    Jani to je super, ze vam to prezradili. Hadam budete mat stastie a natrafite na ochotnych ludi, co vam pomozu vychytat nejake tie muchy 😉
    Tak ja pre dnes koncim, aj tak malujeme kancelariu, tak som dnes bola odstavena od roboty a pritom ma toho po dovolenke tak vela caka 😞 No bude si to musiet este zo 2 dni pockat.

• Mata: jasne,ze prideme, skalna zostava ako inak 😃

• no ved...planovali sme mali a boli z toho velkeee 😃 😃 😃
    jani to je fajn ze mozes vidiet nazivo ako ten dom vyzera 🙂
    aj ja pre dnes koncim tak sa majte

a jani uzi si poriadne vyrocieee 😉

• Lindi, ďakujem, určite si to užijeme 😃
    Tiež už o chvíľu končíme v práci 😎

• Dobre ranko vsetkym 🙂

• aj Tebe Peti 🙂

• dobré ránko 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov