Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifi ty uz si tiez v robote?
Odpovedať
Babky, tak v stredu je stretko??? Práve som zistila, že som s vami bola sedieť len raz a to práve takto pred rokom :-) , žeby som to napravila??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru Peti, uz od 6:30 8-) vidim, ze nie som sama ;-) Matka: to zajtrajsie stretko je aj tak naplanovane, ze presne o rok a vsetky ako manzelky :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vazne, luko nepride, tak budeme vsetky manzelky. No to uz aby sme sa tesili kedy k nam pribudnu nejake dalsie, co planuju na buduci rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj Lindi
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dalsia manzelka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz sa tesim na stretko....inak do zahrady sa nam nastahovala macka s maciatkami tak mame veselo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no este ani nebyvate a uz mate podnajomnikov ;-) Beries na stretko aj fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
veru baby, co sme vam nevideli fotky, doniest by ste mohli ;-) Lindus: len ci to nieco neznamena, tie mlade maciatka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi a tebe sa uz podarilo vymysliet darcek na vyrocie?
Odpovedať
Zuzi, to ti mám aj ja doniesť foto??? či Vám stačia tie v albume??? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
darcek este neviem, ale mam napad, poviem vam zajtra, co si o nom myslite :-D a chceme papierove foto Matka 8-)
Odpovedať
zuzi, dobre beriem ťa za slovo, zajtra je to o koľkej??? neviem síce, či budem mať auto, ale uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi..ze by az 6torcata ma cakali :-o :-D foto mam aj ja nejake papierove ale tlacene doma ..takze kvaliat nic moc ale donesiem :-)
Odpovedať
babky, chcem sa spýtať, čo je katkou??? už tu dlho nebola. čo sú na svadobnej ceste???
Odpovedať
Profilova fotka
Katka uspesne urobila vodicak a teraz asi brazdi slovenske cesty.... ;-) veru netusim, co je s nou, napisem jej poobede SMS, co a ako a ci zajtra pride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak na zajtra sa už aj ja strašne teším ;-) Včera bol taký super deň. My sme si urobili tak nádherné výročie, že krajšie som si ani nemohla želať. Dnes sa mi ani nechce robiť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani...boli ste v tych rajeckych? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani, tak sa pochval, co bolo ;-) /samozrejme bez konkretnych detailov/ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Okolo pol štvtrtej sme odišli z práce a frčali do Rajeckých... Tam sme sa asi dve hodinky prechádzali, pofotili, dali sme si večeru... Pospomínali sme. Proste to bolo skvelé, ako sme si to všetko pripomenuli priamo na mieste činu :-D Keď sme prišli domov, pustili sme si DVD zo svadby, pri ktorom sme sa nasmiali a aj zaspomínali. Naliali sme si dobré vínko do svadobných pohárikov a zapálili svadobnú sviečku. Navodili sme si úplnú svadobnú atmosféru... A na záver sme si nahradili svadobnú noc :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D superr
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: x-) x-) x-) romantikuuuuuuuš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, dve fotky zo vcera som videla v tvojom svadobnom albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, presne romantikuš :-) Bolo tam nádherne. Presne ako pred rokom. Všetko zelené, krásne rozkvitnuté, všade slniečko... Pripadala som si chvíľami ako v raji :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, som zvedavá, čo si ty vymyslela na výročie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial len taku drobnost :-N a potom uvidime... mozno kupim mojmu manzelovi tehlu :-D a napisem na nu: nejak sa zacat musi 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je s tou tehlou super nápad. Ja som môjmu drahému tiež povedala, že mu budem na sviatky postupne kupovať po jednej tehle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak aj ja vam prispejem nejakou tou tehlou :-) ... ja som drahemu na vianoce kupila tiez taky romanticky darcek/kladivo,meter a podobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super darček ;-) x-) Ale aspoň máme na niekoľko rokov vyriešené darčeky pre našich chlapov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?