Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • to urcite 🙂

• ahojte baby..tak uz som spat v ziline..tak co..zajtra o piatej pri caroline?

• ahoj kati, tak je to o 17.00??? ja sa pokúsim prísť, ešte radšej nesľubujem, ale ak prídem tak aj s albumom 😵
    ako sa máš??? bývate kde???

• Sponzor fóra
  • ahojte manzelky 😵
    ja som tu tiez dlhsie nebola... takze zajtra mame stretko??? jupiiii, uz sa tesim na vas na vsetky, aj na tie ktore este osobne nepoznam 😎 tak som rada, ze sa nakoniec zideme opat...
    ... a este aby som nezabudla: Katke a Evke (12teho), Peti (14teho) a Janke (vcera) dodatocne prajem este krasne vymesacia a dalsie prve vyrocie medzi nami 😉 aspon uz nie som sama taka "stara manzelka" chichi...
    Janka, to ste mali naozaj uzasne vyrocie s manzelikom... a ten furik je nadherny darcek 😃
    Zuzi, aj ty sa teda chystas na prve vyrocie... som zvedava, co vymyslis manzelikovi 😃 ja sa vami mozno trosku inspirujem na druhe vyrocie, kedze to prve bolo akesi nic-moc...
    Takze zajtra sa vidime... ako vzdy o 17tej pred Carolinou???
    Dufam, ze nie je nejaka zmena...
    😃

• mati..no ztial u mileho..ale vo stvrtok rano odchadzame do uk..uz sa velmi tesim..
    bam..dakujem..ako vzdy..na rovnakom mieste sa stretavame.. 🙂

• Ahoj Bam, ďakujem aj za gratuláciu a aj za pochvalu fúrika 😃
    Už sa teším, že sa zajtra stretneme. Takže ťa čakáme o 17.00 pred Carolinou. Zatiaľ sa nič nezmenilo. A ozaj, už sme zo žilinčaniek štyri také, čo už máme za sebou rok... Tak sa nám počet pomaly - postupne rozširuje 🙂

• jani..fakt super furik..sa vam bude dobre pracovat..hadam v poho odvezie vasu vahu 😃 otestovane to mate,ze 😃

• baby, od vcera som soferka!!!!!! hura, na treti pokus 😃 😃 😃
    lea: uz mas vodicak v ruke? ako dlho trva vybavenie?

• ahoj dan..maju na to mesiac..ale ak si priplatis,tak dva dni..
    ja uz od piatka soferujem 😎

• jeeeeeeeej, a ide ti to? ake mate auticko?
    a kolko si treba priplatit?

• danjelik: blahozelam k vodicaku 😎
    Kati: kdeze si bola stratena??? 🙂
    tesim sa na vas zajtra 😉 na vsetky

• jeej tak dalsia soferka medzi nami... si asi zacinam davat vacsi pozor na cestach odteraz 😛 😃
    a este k zajtrajsku - Peti, Lindus aj Katka - nezabudnite na "papierove" fotos... aby sme sa pokochali 😵
    tak sa vidime zajtra 😉
    bru nocku...

• bamulka: tak to si teda davaj 😃 😃 😃 mas na koho..... 😉 😉 😉

• bam..ja este nemam foto..ale mozno vezmem pc a ukazem tak fotky..uvidime..
    danjelik..zruchleny,do dvoch dni je to 800Sk..klasicky 200Sk..takze velky rozdiel to nie je..
    fifi..bola som na vychode..preto som tu nebola..sestra este nema net..

• krasny dnik babulky 😵
    Kati ak sa ti podari, tak dones, my sme vsetky (dufam) nazhavene na fotky...
    dan: hehe ja mam vodicak uz tri roky, ale mna sa teda bat nemusite... velmi nesoferujem, ja sa toho auta skor bojim 😒 a pri tych dnesnych ´samovrahoch´ na cestach je to obcas o zivot 😬

... a uz teda asi idem makat 😴

• Sponzor fóra
  • ja dnes neviem, kde mi hlava stoji 😞

• Zuzi na krku 😃 drzkaj sa, ty to zvladnes 😉
    ja teda musim povedat - tuki-tuki-tuki - ze zatial OK... ale ja som si to odmakala nedavno sama za tri 😒 tak som aj rada....
    a nic sa mi akosi nechce...
    isla by som na plaz 😎 hehe

• ahojte..tak neviem ako budem cez den na nete..ale o piatej som pred carolinou aj keby furiky padali 😃 😃 😃
    bam..ak stihnem otocit dom-mesto,tak donesiem..ak nie..tak si kuknete inokedy..v oktobri..a uz bude aj album 🙂

• Kati: a tie z fotenia zo Strecna uz mate?

• fifi..tie este nie su..budu az neskor..kedze aj tak zajtra odlietam 😛

• fiha, to im nejak dlho trva, nie?

• no robi to moja teta..a my sa nikam neponahlame..ale mozno dalsi tyzden bude cosi..ved uvidim,ked priletim 😃

• Ahojte,

Kati a čo DVD-čko? už ho máte? My sme naň čakali dva mesiace a taktiež na fotky... 😐 Ale stálo to za to 🙂

• ahojte tak sa uz na vas tesim isto pridem ak by som trochu meskala tak ma pockajte idem este na mestky urad 😦

• jani..ani dvd nie je..este im musim napisat..lebo sa uz nestihame stretnut..takze to asi necham na oktober..
    muma..pockame ta 😉

• Cauko baby mozem sa pridat

• ahojky, jasné, že sa môžeš pridať 😉

• Tak ja už bežím na trolej, nech to stihnem. O chvíľu sa stretneme 😉

• cauko murinko

• je tu niekto

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov