Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • prakovce..vsetky utekame na stretko..ale potom sa tu mozno niektore objavime 😬

• fiha to vam je fajn take stretko

• kocky dufam ze ste si stretko uzili 😵 a hodte foto 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ahojte, bolo super, Macka doniesla ukazat maleho macika, bol krasny 😵
    nejake fotky urobila Katka, ale ta je na ceste do UK dnes, mozno vecer sa ozve 😉

• Janka: vsetko najlepsie a najkrajsie k tvojim dnesnym meninam, vela lasky od manzela, aby sa vam rychlo naplnili snicky, hlavne tie o byvani 😵

P.S. ostatnym Jankam taktiez 😎

• Zuzi, ďakujem pekne 😵

• jeeej ozaj Janka, vseeeetko najlepsie k meninam 😵
    vidis, sme ti mohli vcera aj osobne potriast rukou, ale mna to teda nenapadlo... 😬
    ... tak nech sa ti dari, nech ste stastni aj s manzelikom...

vcera mi bolo s vami fajne 😃
    zopakujeme niekedy, nie???

• ahojte
     jani vsetko naj 😉

aj ja dufam ze sa skoro stretneme...bolo super 😃

• Kočky, ďakujem vám. Ste zlaté 😉
    Ja dúfam, že sa opäť čoskoro stretneme. Veď takéto posedenie by sme si mohli robiť aj každý mesiac 😃 Preventívne 😃

• heh, aj 2x do mesiaca... pre istotu 😃

• Môže byť 😉 😃

• babule vy ste ale... stale malo, hm? 😛

mne sa uz nic nechce... dnes sme dostali torticku od kolegynky Janky... tak mlsame 😵 zase budem sirsia... hehe... ale osladim si zivot aspon
    inak sa uz tesim domov...
    vcera som zaspala ako babo, ani neviem, kedy prisiel manzel domov 😬

• Bam, no dobrého nie je nikdy dosť 😃 A čo sme ťa včera tak vyčerpali? 😬
    Dnes sa ani mne nič nechce... Najradšej by som už išla domov 😐 Snáď sa to do zajtra zmení 😐

• he... asi bolo na mna naraz vela informacii a hovoru 😃
    ale aj v praci pred tym toho bolo dost... takze tak... a ten moj hlad k tomu 😴
    ... v piatok je to najtazsie, nie?

• tak ak nebudeš môcť nabudúce spať, urobíme ďalšie stretko 😉
    U nás bude zajtra v pohode, lebo vedúci tu asi pol dňa nebude. Tak bude kľud

• Sponzor fóra
  • ... no tak to hej
    ked kocur nie je doma, mysi maju hody... 😃
    my vtedy nosime rifle 😛 lebo sefka neznasa v banke rifle...

• Teraz sme tu len ja a môj drahý... Takže je tak trochu voľnejšie a aj šéf je trochu ústretovejší. Ale keď budúci týždeň nabehneme zase na plný režim, tak to už nebude také voľné 😐
    Ale vedúci sa ešte len chystá na dovolenku, tak to bude super pohoda 😃 To budú riadne hody 😃

• joooj tak to mate normalne ´manzelsku firmu´ momentalne, nie? 😃
    my mame fajn sefku, ktora mi ´nevadi´ ked je v praci... lebo niektori su taki ze otravuju vzduch a najradsej si, ked su prec... 🤔

• Presne tak, teraz tu "šéfujeme brigádnikom" my dvaja. Takže to vyzerá ako manželská firma 😃
    Ja mám nášho vedúceho rada. Ale niekedy je náladový a vtedy ho treba brať s rezervou a to nie vždy dokážeme 😬

• no ved aj nasa sefka vie poriadne vybuchnut, niekedy uplne bez dovodu... a zlizneme si to my nevinni zamestnanci 😴

• Veď každý sme nejakí 😬

• ahojte, pekny pracovny piatok, hura blizi sa vikend 🙂

• No veru a po vikende len stvordnovy pracovny tyzden 😬 teraz nam bude hej.

• Ahojte, veru konečne piatok. Už potrebujem oddych. Budem doma robiť jahodový džem. Takže ma čaká psychický oddych pri fyzickej práci 😃

• ahojte
    aj ja sa uz tesim na vikend...v stredu na buduci tyzden nam pride satnik tak uz sa mozem stahovat pomaly 🙂

• Lindi to mate vstavany? A kolko ste nan museli cakat? Aby som vedela s cim musim ratat 😐

• peta mame s komndoru 🙂
    ano je stavany a robil sa od 14,7 ale mali tam dovolenku dva tyzden . inak je to tak 2,3 tyzden max.udajne 🙂

• Linda, tak to je super. Už si môžete zariaďovať svoje hniezdočko 😉

• Linda: gratulujeme ku novemu kusu nabytku 😃 😉 😎

• ahojte babule..tak uz sme v uk..dosli sme v poho,len nas to ubytovavanie a upratovanie zmohlo..a este k tomu som nascipana,zrejme z tej klimi 😞
    este parkrat na nakupy a hned to bude vyzerat super..len skoda,ze nie je viac peniazkov..ale dalsi tyzden je vyplata,tak hadam bude na nakupy..ved by sa patrilo mat aj manzelsku postel mesiac a pol po svadbe 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊