Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no my mame len salu a nic viac a saty? len som si pozrela co sa mi pacia a idem popozerat co je u nas a uvidim.a tiez chcem ist do Londyna pozriet nejake salony,tak mozno si aj nejake kupim a kde si davas sit?a ktore mas ich na tvojich obrazkoch?
    A kde na SK chcete zit v Kysuckom Novom Meste?

• Tie "favoritky". Nebudu rovnake, ale take nieco. Davala som ich sit ku jednej velmi dobrej krajcirke, tak uvidime...
    Ty chces ktore? Inak saty v uk sa fakt oplatia kupit, v sk ich len preplatis. Ja som nechcela nic nobl, uplne jednoduche v ktorych sa mozem vyblaznit a nebat sa, ked ich nahodou znicim.
    Neviem, ci poznas okolie KNM, Radola je hned dedina vedla, tak tam.
    Ty si priamo zo Ziliny?

• No tak tie su krasne a aj ten zavoj budes mat k tomu,taky zavoj sa mi strasne paci.
    No tam to okolie moc nepoznam.no ja byvam pri Zline smer Vratna,Terchova tak par dedin pred...
    Potom budes saty predavat?

• Sponzor fóra
  • ahojte baby..vidim,ze obe poctivo planujete 🙂 ja to mam uz uspesne za sebou..
    a co sa tyka siat,tak tie som si kupila cez ebay..ale original..a na svk by som ich kupila min za dvojnasobok,kedze sa dali len objednat..

• kati tvoje saty boli uzasne...ale nie vzdy to tak cez ebay dopadne, videla som jedny Maderiry od La spossy cez eby a to bol teda riadny rozdiel, to by som si na seba nedala 😒

• aj aj si myslim, vdaka.. ano aj ten zavoj, len nie az taky dlahy. Ai ic potom predam, co uz s nimi...Ty si tiez chces dat nieco podobne?
    A v ktorej dedine to presne byvas?

• Leatea no pekne si mala saty a nebala si sa ci ti budu dobre sediet ked si si ich objednavala cez net?

• Byvam v Krasnanoch,poznas? a aka si velkost zeby som si ich mozno aj odkupila keby dobre sedeli 😉

• myslim ze sa pri tom objednavani pisu dost podrobne miery...ja by som skor mala obavy o to,a ko tie saty budu vyzerat v porovnani s originalom

• a tiez sa obavam ako budu tie moje vyzerat, som si ich rezervovala uz v januari...asi tam v septembri zbehnem na kotrolu, ci nie su moc obnosene 😬

• luko:no vsak prave toho sa bojim....a ty mas odkial saty luko?

• ja ma zo salonu Nicole v Ba

• monikac: videla som tu zopar nepodarkov z ebay, ale to je len moj nazor, kupujuce boli nadsene 😬
    ale naozaj pekne saty mala leatea a tusim este denisska z ebay

• si si kupila alebo mas pozicane?

• poziciavam...ale ako som pisala, uz ich mam rezervovane vyse pol roka tak pojdem v septembri tam nakuknut ako vyzeraju 😃

• Sponzor fóra
  • aha prepac nevsimla som si...to mas rezervovane tie prve v tvojom albume?krasne su aj mne sa take velmi pacia,su take romanticke 🙂 a v Ziline namali take nieco?

• no tym,ze je to original,tak su velkostne tabulky..a uz pripadne troska upravit by nebol problem..ale mala som teda problemy zapnut zips..okrem toho,ze ide tazsie na niektorych miestach,ked om mala nafuknute brucho,tak to bol riadny problem..nastastie na svadbe drzali uplne super..
    nevyhodou pozicanych je,ze sa mozu dovtedy znicit 😒

• ano vsak toho sa aj ja bojim, no ak sa mi nebudu zdat, tak si vyberiem nejake z novych modelov 😐

• Monikac,
    ja som velkost 38-40. Priklonim sa k 40, zalezi aky je strih. Aka si ty velkost? Kludne by si si ich potom mohla vyskusat, ale upozornujem, nebudu uplne take ako na obrazku. Su cele z krajky, ale je velmi pekna.

Luko-tvoje saty su tiez super, mne sa pacia strihy prestrihnute pod prsiami.

• mne tiez...milujem empirovy strih 🙂 a potom sa mi este pacia saty na ramienka
    inak tie tvoje favoritky, neviem, ci toto nie su tiez ony:
    http://salonkristina.sk/stpatrick/beret01.jpg
    majuv Za v salone, tiez som rozmyslala ich vyskusat, lebo su nadherne

• luko
    No to su podobne urcite sa tam pojdem pozriet teraz v septembri...dakujem za typ a k tomu taky dlhy zavoj by bol super 😃

• monku78,
    ja som tiez 38 to je UK 10?tusim ze ano.No to by som si ich rada vyskusala lebo vyzeraju velmi pekne

• maju k nim zavoj v cene, len neviem, ci ten na obr. v septemrbi vraj aj nove modely, takze motivacia aj pre mna...ale len v pripade, ze by moje saty neboli ok, inak menit nebudem, aj ked je ich vela krasnych na vyber

• no pekne saty ste nasli 🙂 aj predavacky tam su uplne super..a ja som mala v cene aj bolerko aj zavoj a este aj rukavicky..ale nakoniec som to musela zrusit..kedze som nasla vysnene saty..
    sa mi zda,ze si zavoj mozete vybrat aky chcete k nim..

• ano, ale k tymto mi odpisali ze aj speci zavoj, mozno ten co je na obrazku

• ale jasne da sa vybrat aj iny 🙂

• luko.ano dlhy zavoj je nadherny s takou krajkou okolo 😃

• noo, empirove, som nevedela ako ich nazvat
    🙂
    Vyzeraju, ze su.Alebo aspon velmi podobne. Ja ich budem mat aj s ramienkami, nemozem si dovolit bez ramienok. 😐

• jj kraaaasa 😵 😵 😵

• leatea to hovoris a salone krisitna v ziline o ochote?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Revúca
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov