Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880

Páči sa mi to

• moni..ano..ja som sa tam nestretla s nicim zlym..vzdy boli ochotne..

• monku78: a preco si nemozes dovolit bez ramienok?

• No lebo mam vatsie prsia- D prosim pekne a tie saty by museli byt maximalne vystuzene aby drzali. Uz som si skusala aj bez ramienok ale nie je to ono. 😞

• Sponzor fóra
  • Monikac, skoncila mi sichta v praci, tak to dnes balim, dik za sprijemnenie, aspon to rychlo ubehlo...

• monku78:aha tak to teda hej aby si sa citila pohodlnejsie ,tak to by si mala super teda taky nejaky styl ako mas vo svojom albume tie posledne co tam mas... 😉

• monku78:tak to mas dobry veget v praci...tak sa zatial ma ja zas sa niekedy ozvi,bolo super s tebou pokecat pa a pekny zvysok dna

• aj s tebou, tak mozno zasa zajtra, baby pekny den zelam..

• monku..tak prijemny zvysok dna prajem 😉

• monku, neboj, ja mam tiez vacsie prsia a bola som v soku, ako krasne tie korzety drzia, dokonca aj popolnocne saty mam bez ramienok a to som ani neverila, ze mozem 😃

• ahojte..nik tu este nie je..ved je len pondelok,tak to zas neprehanajte v praci 😃

• kati: skrateny tyzden 😛 a vo stvrtok si beriem este volno, to bude parada 😎

• Kočky z okolia Žiliny - ak by ste mali záujem o prekrásne svadobné šaty, mám na predaj svoje šatičky. Kuknite do inzercie 😉

• Baby neviete nahodou kde sa da zohnat helium do balonov? Som sa informovala uz aj v svadobnych agenturach v Ziline, ale oni to nezabezpecuju. Bude mat niektora z vas balony?

• monku78 poslala som ti link co som nasla do IP...tak mozno ti pomoze... 🙂

• ahojte 🙂

anjelik tie saty su naozaj krasne, skoda, ja ziarivo biele ee, lebo som dost biela, ty si bola pekne opalena, taks i v nich ziarila 🙂

• Sponzor fóra
  • dik monikac, hned im napisem 🙂 a dam vediet...

• monku ja nebudem mat balony...aj ked mamine sa to velmi paci, jedine ze by bolo prekvapko 😃

• ja som balony vzdy chcela, aspon to salu tosku ozivi... 🙂

• no mi mame taku pidi miestnost, tak uz by asi ani nebolo kde 🙂 ale je to pekne

• my..jaj co ma dnes tie icka hnevaju 😃

• mozes ich daj aj pred salu alebo si zave o stolicku 😉

• klavesnica neposlucha, myslela som "zaves" 🙂

• 😃 pochopila som 😉

• monku78:nemas zac aj ja som uz napislala tej kocke tak uvidim co mi odpovie...

• no balony su krasne a ja teraz idem tiez pre bracha robit robit kedze ma svadbu a zohnala som s ich menami tak idem ich dat nafukat helium a dam ich na parket a myslim,ze to bude pekne...a potom sa aspom deticky mozu s nimi vysantit... 😃

• Ja ich chcem pustit dohora na plafon a stuzky budu visiet.. kedy ma bracho svadbu?

• monku78: helium sa da kupit priamo v Žiline:http://www.balloonkit.sk.....nestoji to vela....balony tam davaju farebne(su k tomu zdarma), ale my si ideme objednat vlastne cez net

• dik afra, uz mi aj monikac hovorila...idem to kuknut 😉

• jeeeej,tak to tiez moze byt pekne ja som chcela dat zavazir nadol a postavit ich na tanecny parket ale visiace budu asi krajsie.....dik za typ 😉
    Bracho ma svadbu 20sep

• niet za co, aspon ich nepopraskate hned zo zaciatku 😉 tak to ma tyzden pred nami

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Bratislava