Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
moni..ano..ja som sa tam nestretla s nicim zlym..vzdy boli ochotne..
Odpovedať
monku78: a preco si nemozes dovolit bez ramienok?
Odpovedať
Profilova fotka
No lebo mam vatsie prsia- D prosim pekne a tie saty by museli byt maximalne vystuzene aby drzali. Uz som si skusala aj bez ramienok ale nie je to ono. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Monikac, skoncila mi sichta v praci, tak to dnes balim, dik za sprijemnenie, aspon to rychlo ubehlo...
Odpovedať
monku78:aha tak to teda hej aby si sa citila pohodlnejsie ,tak to by si mala super teda taky nejaky styl ako mas vo svojom albume tie posledne co tam mas... ;-)
Odpovedať
monku78:tak to mas dobry veget v praci...tak sa zatial ma ja zas sa niekedy ozvi,bolo super s tebou pokecat pa a pekny zvysok dna
Odpovedať
Profilova fotka
aj s tebou, tak mozno zasa zajtra, baby pekny den zelam..
Odpovedať
monku..tak prijemny zvysok dna prajem ;-)
Odpovedať
monku, neboj, ja mam tiez vacsie prsia a bola som v soku, ako krasne tie korzety drzia, dokonca aj popolnocne saty mam bez ramienok a to som ani neverila, ze mozem :-D
Odpovedať
ahojte..nik tu este nie je..ved je len pondelok,tak to zas neprehanajte v praci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati: skrateny tyzden :-p a vo stvrtok si beriem este volno, to bude parada 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky z okolia Žiliny - ak by ste mali záujem o prekrásne svadobné šaty, mám na predaj svoje šatičky. Kuknite do inzercie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby neviete nahodou kde sa da zohnat helium do balonov? Som sa informovala uz aj v svadobnych agenturach v Ziline, ale oni to nezabezpecuju. Bude mat niektora z vas balony?
Odpovedať
monku78 poslala som ti link co som nasla do IP...tak mozno ti pomoze... :-)
Odpovedať
ahojte :-) anjelik tie saty su naozaj krasne, skoda, ja ziarivo biele ee, lebo som dost biela, ty si bola pekne opalena, taks i v nich ziarila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik monikac, hned im napisem :-) a dam vediet...
Odpovedať
monku ja nebudem mat balony...aj ked mamine sa to velmi paci, jedine ze by bolo prekvapko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som balony vzdy chcela, aspon to salu tosku ozivi... :-)
Odpovedať
no mi mame taku pidi miestnost, tak uz by asi ani nebolo kde :-) ale je to pekne
Odpovedať
my..jaj co ma dnes tie icka hnevaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozes ich daj aj pred salu alebo si zave o stolicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
klavesnica neposlucha, myslela som "zaves" :-)
Odpovedať
:-D pochopila som ;-)
Odpovedať
monku78:nemas zac aj ja som uz napislala tej kocke tak uvidim co mi odpovie...
Odpovedať
no balony su krasne a ja teraz idem tiez pre bracha robit robit kedze ma svadbu a zohnala som s ich menami tak idem ich dat nafukat helium a dam ich na parket a myslim,ze to bude pekne...a potom sa aspom deticky mozu s nimi vysantit... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ich chcem pustit dohora na plafon a stuzky budu visiet.. kedy ma bracho svadbu?
Odpovedať
monku78: helium sa da kupit priamo v Žiline:http://www.balloonkit.sk.....nestoji to vela....balony tam davaju farebne(su k tomu zdarma), ale my si ideme objednat vlastne cez net
Odpovedať
Profilova fotka
dik afra, uz mi aj monikac hovorila...idem to kuknut ;-)
Odpovedať
jeeeej,tak to tiez moze byt pekne ja som chcela dat zavazir nadol a postavit ich na tanecny parket ale visiace budu asi krajsie.....dik za typ ;-) Bracho ma svadbu 20sep
Odpovedať
Profilova fotka
niet za co, aspon ich nepopraskate hned zo zaciatku ;-) tak to ma tyzden pred nami
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?