Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • moni..ano..ja som sa tam nestretla s nicim zlym..vzdy boli ochotne..

• monku78: a preco si nemozes dovolit bez ramienok?

• No lebo mam vatsie prsia- D prosim pekne a tie saty by museli byt maximalne vystuzene aby drzali. Uz som si skusala aj bez ramienok ale nie je to ono. 😞

• Sponzor fóra
  • Monikac, skoncila mi sichta v praci, tak to dnes balim, dik za sprijemnenie, aspon to rychlo ubehlo...

• monku78:aha tak to teda hej aby si sa citila pohodlnejsie ,tak to by si mala super teda taky nejaky styl ako mas vo svojom albume tie posledne co tam mas... 😉

• monku78:tak to mas dobry veget v praci...tak sa zatial ma ja zas sa niekedy ozvi,bolo super s tebou pokecat pa a pekny zvysok dna

• aj s tebou, tak mozno zasa zajtra, baby pekny den zelam..

• monku..tak prijemny zvysok dna prajem 😉

• monku, neboj, ja mam tiez vacsie prsia a bola som v soku, ako krasne tie korzety drzia, dokonca aj popolnocne saty mam bez ramienok a to som ani neverila, ze mozem 😃

• ahojte..nik tu este nie je..ved je len pondelok,tak to zas neprehanajte v praci 😃

• kati: skrateny tyzden 😛 a vo stvrtok si beriem este volno, to bude parada 😎

• Kočky z okolia Žiliny - ak by ste mali záujem o prekrásne svadobné šaty, mám na predaj svoje šatičky. Kuknite do inzercie 😉

• Baby neviete nahodou kde sa da zohnat helium do balonov? Som sa informovala uz aj v svadobnych agenturach v Ziline, ale oni to nezabezpecuju. Bude mat niektora z vas balony?

• monku78 poslala som ti link co som nasla do IP...tak mozno ti pomoze... 🙂

• ahojte 🙂

anjelik tie saty su naozaj krasne, skoda, ja ziarivo biele ee, lebo som dost biela, ty si bola pekne opalena, taks i v nich ziarila 🙂

• Sponzor fóra
  • dik monikac, hned im napisem 🙂 a dam vediet...

• monku ja nebudem mat balony...aj ked mamine sa to velmi paci, jedine ze by bolo prekvapko 😃

• ja som balony vzdy chcela, aspon to salu tosku ozivi... 🙂

• no mi mame taku pidi miestnost, tak uz by asi ani nebolo kde 🙂 ale je to pekne

• my..jaj co ma dnes tie icka hnevaju 😃

• mozes ich daj aj pred salu alebo si zave o stolicku 😉

• klavesnica neposlucha, myslela som "zaves" 🙂

• 😃 pochopila som 😉

• monku78:nemas zac aj ja som uz napislala tej kocke tak uvidim co mi odpovie...

• no balony su krasne a ja teraz idem tiez pre bracha robit robit kedze ma svadbu a zohnala som s ich menami tak idem ich dat nafukat helium a dam ich na parket a myslim,ze to bude pekne...a potom sa aspom deticky mozu s nimi vysantit... 😃

• Ja ich chcem pustit dohora na plafon a stuzky budu visiet.. kedy ma bracho svadbu?

• monku78: helium sa da kupit priamo v Žiline:http://www.balloonkit.sk.....nestoji to vela....balony tam davaju farebne(su k tomu zdarma), ale my si ideme objednat vlastne cez net

• dik afra, uz mi aj monikac hovorila...idem to kuknut 😉

• jeeeej,tak to tiez moze byt pekne ja som chcela dat zavazir nadol a postavit ich na tanecny parket ale visiace budu asi krajsie.....dik za typ 😉
    Bracho ma svadbu 20sep

• niet za co, aspon ich nepopraskate hned zo zaciatku 😉 tak to ma tyzden pred nami

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Zabezpečím aby bol Váš deň dokonalý
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov