Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este mam dilemu, ci mi bude stacit 200 balonov....
Odpovedať
200 to je dost vela nie???no podla toho aku mas velku salu,ale to snad bude stacit...
Odpovedať
ano tyzden pred vami a vy kedy odchadzate na SK?
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze bude stacit, kolko balonov budete mat vy? (myslim bracho). Ja idem domov uz 8 septembra a Mark pride okolo 18-teho. Mohol aj neskor, ale tak sa rozhodol. No a hostia potom vo stvrtok a v piatok. Ty si kedy na sk?
Odpovedať
viesco pre neho nie vela ja mam tusim len 50,lebo to su s ich menami tak to len tak na dekoraciu...len trosku... :-) to ich chcem len prekvapit oni nevedia ;-) Ja idem 7 sep a moj pride az 18sep tesne pred svadbou,tak to asi bude letiet spolu s tvojim?leti skyeurope do BA? A odchadzame spolu 23sep... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leti asi s ryanair, este nemame letenky :-) , tak neviem. Ty odkial letis a s kym?
Odpovedať
well ja letim z jersey do london easyjet a potom skyeurope do ba a tak isto aj moj drahy ale neskor..a ty letis s ryanair?
Odpovedať
Profilova fotka
no komplikovanejsie to uz ani nemozes mat, co? ;-) Asi aj ja letim s ryanair, este som sa nerozhodla, uvidime ake budu ceny...
Odpovedať
no ono to je v poho,len ked mi meska lietadlo odtislto,slebo ked tu msme hmlu,co je dost casto tak potom je to horsie ale inac v poho.. :-) a co po svadbe idete hned na honeymoon?alebo sotavate na sk dlhsie?
Odpovedať
Profilova fotka
to je blbe, ze nemas priamu linku...usetri to kopu casu. uz si niekedy zmeskala druhu linku? Na honeymoon az po novom roku, nemozeme ani velmi dlho zostat na sk, lebo mame steniatko, ono je to uz velke sice (10 mesiacov) ale aj tak, uz aj toto bude nanho dlho. :-( Vy sa chystate hned po svadbe?
Odpovedať
no uz sa nam podarilo zmeskat ale vzdy to dobre dopadlo,aj ked som musela na noc ostat v hotely,ale da sa to..aspm mam potom o den dlhsie dovolenku z prace. ;-) no my by sme chceli ist hned par dni po svadbe,ale uvidime ci sa nam to podari... jej vy mate psika a akeho?
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspon na nieco je to dobre, vidis ;-) A kam by ste chceli ist? Lebo my este nemame ani tusenie...My velmi nie sme plazove typy, skor nejaky spoznavaci zajazd. No moj chce ist do Moskvy. ale tam musi mat specialne povolenie od bossa.. :-| psik je francuzsky bulldog, to mi dalo zabrat, kym som ho zohnala, bola som pren az v Liverpoole (5 hodin iba cesta tam) Vy mate nejake zvieratka?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie my nemame zviratka aj ked moj by chcel psa,ale ja aj ked mam zvierata rada,tak doma ich nechcem... :-| neviem co je to s tymito uk boys a ruskom,aj moj chce ist do ruska,ale nie na svadobku,ale len tak na holiday,ale on chce ist najprv do ukrajiny a potom do moskvy...a ja to teda nemusim... ]-( ale na svadobku sme chceli siat do maldives,ale v auguste je tam pocasie o nicom,sami dazd,tak to budu asi seychelles alebo mauritius a po ceste sa chceme stavit na madagascar,tak uvidime co nam vyjde..
Odpovedať
Profilova fotka
Super, na svadobnu cestu ako stvorene... Keby som vedela presediet cely den na plazi, hned by som sla... Okrem toho opalovanie po 25-tke nemusim, tridsiatka na krku, treba sa setrit :-D Vsak samoopalovaky funguju.
Odpovedať
tak to hej ale relax je relax ja zas milujem plaz,aj tu som kazdy vikend na plazi,to ja zas rada... :-) co som ti poslal do IP tu link na tu pani co organizuje svadby atd. tak mi odpisala,ze ma obchod a mozem sa tam ist pozriet,ale neodpisala,ohladom helia ale si myslim,ze ked ma obchod tak urcite tam bude mat aj helium a nafukala by snad keby sa za to zaplatilo...vsak ked prides na sk tak jej mozes zavolat,ale sa tam chod pozriet... ;-)
Odpovedať
monika...to ste si vybrali nadherne destinacie na svadobku x-) drahy je prave na havaji...a opisuje to ako raj na zemi, takze myslim, ze tie vase budu taky tak x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som volala s bratovou kockou a jej sefa manzelka je kamoska s majitelkou Carovneho dna. Tak uz mam vybavene, ze pojdeme pozriet ked pridem. luko, este sa dam nahovorit, v raji som este nebola :-)
Odpovedať
luko:dakujem a dufam len ze nam to vyjde a vy uz mate naplanovanu svadobku??ty mas svadbicku tiez za rohom :-)
Odpovedať
monku78:tak to teda super aj ja sa tam urcite stavim.ozaj a aku mas dekoraciu svadby?akej farby?
Odpovedať
nie nemame Zavisi od financii...ci ich vrazime do svadobky alebo do bytu ale kamoska ma pozvala do Kalifornie, uz sme dohodli aj Havaj :-D (kedze tam teraz nemozem byt, tak uz to mam naplanovane do buducna :-D )...len uvidime ako viza, ale to az tak cez nejake leto ..inak rozmyslame nad Kubou..ale uvidi sa
Odpovedať
Profilova fotka
dekoracia je bielo-kremovo-zlata. Ja viem, ze niekomu sa to zda gycove, ale podla mna su to svadobne farby. Nemas nahodou take nieco aj ty luko? Monikac, ty by si chcela aku?
Odpovedať
no to znie tiez velmi dobre pocula som co boli na Kube tak tiez sa im velmi pacilo a ty co si nesla s drahym a ci to isiel pracovne?
Odpovedať
monik, preto, lebo moja cesta by stala 120tis. (svadbu si platime uplne sami, az na 4Otis. od mojej mamy), takze nehrozi; jemu to plati firma (cesta, jedna noc v Hiltone, plavba lodou). monku, podla mna ta farba nie je gycova, prave naopak, ta farebna kombinacia posobi velmi elegantne a farebne to nekrici..ja som ju tiez chcela, len sa to nehodilo k stenam
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, na Kubu by som isla aj ja... asi aj mojho by som tam mozno dotiahla, nejako ho fascinuju komunisticke krajiny :-) Drahy je na Havaji pracovne?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem luko, sa tu len jedna druhu vychvalujeme, nie?? :-D inak to je dobra palka, to je len letenka alebo komplet cela cesta?
Odpovedať
tak pracovne...jeden den je konferencia a 7 dni sa plavia po ostrovoch...takze pracovne ani nie :-D Kuba je nas sen...uz davno, len tento rok sme komplet prerobili a od nuly zariadili byt (okrem kuchynskej linky a chladnicky sme nemali nic a ked poviem nic, tak tym myslim, ze sme kupovali aj pribor :-D )
Odpovedať
monku:neni to gycova,ja chcem presne taku istu,je to prava svadobna tak ako hovoris,je praveze taka elegantna,najkrajsia podla mna....a ty luko aku farbu mas? no a skoda ze ti nevysla ta cesta na s drahym,120 je teda dost vela...mozno nabuduce? ;-)
Odpovedať
monku to je komplet aj so stravou, oni neplatia nic..len suveniry :-D s tou zlatou to myslim vazne..mala som ju vybratu tiez ;-)
Odpovedať
monik ja mam lososovu..to je taka marhulkovo ruzova...nieco medzi, podobnu mam v albume, len si treba odmysleit tu bordovu, co mi tam chceli nanutit, ale ja som ich zrusila..bordova je fajn, ale nie v kombinacii s lososovou: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... inak v lososovej farbe mam aj popolnocky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ta bordova vyzera dost tvrdo, bielu budes mat urcite lepsiu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?