Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • FIha baby, vcera nikde nikto? 😕

• ahoj zuzi ako sa mas?
    ja som trochu nascipana tak nic moc 😐

• ahojte, ja na kuk, idem pracovat 😒

• Sponzor fóra
  • ahojte, ja dnes pracovne, zajtra mam uz volno 😵 crta sa pekny dnik 😉
    zajtra chceme so sestrou ist na nakupy do mesta, tak sa tesim... a asi obehneme aj nejake svadobne salony, kedze sa bude na rok vydavat 😃

• ahojte...
    ja uz chcem vooolnooo 😠 este jeden dnik...
    Zuzi, uprimne a v dobrom zavidim 😃 aj tie svadobne salony hehe...

vsetkym nech vam to dnes prijemne odsypa 😎

• dik Bam, aj tebe nech to rychlo ubehne 🙂
    mozno budeme aj nejake saty skusat, uvidime... 😎 tak potom nahovorim segru, nech si tu vytvori album a nech da fotky 😃

• zuzi tak aj ty nejake poskusaj... 😃 budete mat vyrocie tak si spravis radost 😃

• hehe veru 😃 to by si pomyslel moj drahy manzel, ze mi to uz vazne faaaaaaaakt poriadne s..e 😃
    ale pokusenie bude 😃

• ja by som si tiez vyskusala... obrucku das dole a povies, ze ta to mozno caka o rok 😃 😛
    a manzel by o tom teda ani vediet nemusel... ked sa nepriznas... chlapi nas nikdy v tomto nepochopia 😦
    ak prehovoris segru, tak daj foto ak bude suhlasit 🤔 nech to asi schvali, nie?

co planujete cez 4 dni volna??? ja to asi normalne neprezijem...
    asi nas mozno aj caka zemiakova brigada na Orave u manzela 😞 😴 to ja teda nemusim...

• nas cakaju podlahy a dokoncovacie prace....ale v nedelu a pondelok volno,idem sa sustredit v utorok zacina semester externisti 😃

• Lindus, to su prijemne povinnosti 🙂
    uz budete vo svojom konecne...
    ... jeej to uz skola zacne... sranda, neuveritelne rychlo ubehli tie "prazdniny" (ako pre koho prazdniny, ze?)

• veru riadne rychlo 😎

• ahojte baby..vidim,ze zarezavate v praci..ja si uzivam posledne dni volna a vylihovania v posteli 😛 ale v pondelok uz nastupujeme do prace..

• leatea: ahoj tak si uzivas leta v UK??strasne pocasie co??
    Chcela som sa ta spytat ci uz mate DVD zo svojej svadby a ci si bola spokojna s kameramanom??ja uz pomaly musim zhanat kamerama a fotografa,lebo vela kociek spominalo,ze sa to musi dost dopredu....

• moni..ahoj..no zatial sa da..len je stale pod mrakom a ja som z toho hrooozne unavena..
    no my este cakame na dvd..ale co som videla jeho pracu,tak viem,ze to bude dobre spravene..

• Sponzor fóra
  • super dakujem tak potom daj vediet,si sa ti naozaj spokojna... 😉
    a co zacinas novu pracu a kde budes robit??

• ahojte,
    bam: u nas bude tiez zemiakova brigada a tiez to nemusim 😠 ale rodicom treba pomoct, ach jaj 😦
    Lindus: my mame zapis az 19.9. a chodim tiez externe, to vas nejako nahanaju 😐

• ahojte kočky, ja len na skok. Teraz máme voľno, lebo nám robia dlažbu na chodbe, tak sa nám nedá chodiť do práce 😃 Vedúci nás teda nechal doma a do práce ideme až v utorok... Tak si vychutnávam voľno 😎 Včera sme si boli vybaviť stavebný dozor a v stredu ideme žiadať o stavebné povolenie... No aspoň som sa vám trochu pochválila 😃 😃 😃

• moni..ja som v praci uz rok..ale hladame pre manzela pracu..

fifi..no aspon budes krajsia 😃

jani..no to je dobre,ze to volno vyuzijes na nieco dobre 🙂

• Kati: to akoze z tej zemiakovej brigady sa opeknieva? 😃

• fifi..a nie? chytis bronz a este zhodis 😛 😛 😛

• No nie baby, dnes vsetky dovolenkujete?

• Kati: po zajtrajsku ti poviem 😃 ci je to pravda.
    Peti: asi ano, vsetci dovolenkuju 😉
    dnes sme pobehali so sestrou po meste a boli sme aj v jednom svadobnom salone, skusila si 7 siat 😃 bola to parada

• my sme boli v agenture..a samo,ze aj na letisku 😃 uz len verit,ze rychlo zozenieme pracu..

fifi..a budu aj nejake fotky? 🙂

• jej ahojte...tak ja chodim zo skoly neskoro a total grogy 😐 okrem vyzdoby triedy (4 big big nastenky v nej mam) a takych tych serepeticiek pre prvacikov este nam hodili aj dve skolenia...uz som si myslela, ze spacak a nocujem v skole 😦

• ahoj luko..no nezavodim..ale zas ta urcite potesia tie ich rozziarene ocka 😵

• to ano..len toho bolo dost, tie skolenia si mohli odpustit 😐

• pozeram spravy a nevychadzam z udivu, kde ta strasna hovorkyna Smeru chodi na tie metafory 😃

• a co take zas vypotila? 🤔 😬

• no ona stale cosi poti...neviem presne ten vyrok, len viem ze sa v jednej vete stretli slovo opozicia a nahota 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov