Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • inak som si na teba v sobotu spomenula, keby ste neposunuli termin, uz by bola z teba pani dnes 😉
    tu na severe bolo pekne pocasie, sice trosku chladno, ale polooblacno, bola som kuknut svadbu mojho kamarata 😃

• ahojte,aj moj muzicek pracuje,tiez som sama astale sa mi nechce do ulohy..... 😞 😬
    a u nas je skaredo a zamracene od rana.....ale vcera ked sme cestovali bolo kraaasne..... 🙂

• ahoj Evka,
    tu je dnes krasne 😵

• Sponzor fóra
  • zuzi...ano, aj ja som si predstavovala, ze sa prave vydavam 😃
    inak...akademie tretieho veku to isti 😃 ale dovtedy mame este fuuuuuuuru casu 😃 😃

• ach jaj akademia 3 veku vas tiez zaujala? 😃 😃

• aale mozno dovtedy budeme take mudre, ze nam ju nebude ani treba 😃

• Evka: jeden nikdy nevie 😃 ja budem rada, ak dokoncim klasicku VS teraz... v juni mam statnice na Bc. a potom o dalsie 2 roky Mgr., takze vyhliadka zatial len takato 😬

• tak to je pohodicka fifi, aspon vies, kam smerujes 😃

• 😃 😃
    no ja by som rada nejake take specializacie, ktore nikto alebo malo ludi ma na sk.... 😃 😃 ale na take budem potrebovat aj dobre jazyk a peniazky 😃 😬 😬 takze casom sa uvidi,ked by som uz nemala tuto skolu... 🙂

• ja sa chcem prihlasit konecne opat na jazykovku a oprasit anglctinu...tot moja prirorita a ten doktorat...mozno

• ja som si zas povedala,ze ak sa mi postasti pred vianocami diplom,tak od noveho roka idem na taliancinu 😃

• moj sen je zas spanielcina 😵 ten jazyk uplne milujem

• ja som sa spanielsky ucila chvilku rychlo to slo,ale som to aj rychlo zabudla 😬 😬

• ano, spanielcina je vraj strasne lahka..ja som azs tak zabudla angilictinu 😒 v skole som s a ucila nemcinu.

• ahojte babule..som vam vcera zabudla napisat,ze som pridala som albumu zopar foto zo stretka..tak kuknite 😉 inac..dnes som bola po dlhej dobe v praci..a pri prvej moznosti som aj zdrhla domov 😃 ale mala som zas nejake povinnosti..ale vsetci mi pekne blahozelali k svadbe..a zajtra musim doniest zopar dalsich foto..lebo tu mam zatial len par..inac,strecno bude coskoro hotove..trva to dlhsie,lebo sa z toho hned pripravuje album..takze to usporiadanie foto da zabrat..ale viem,ze to bude stat za to..

smaily..no vitaj v zahranici..a zas v nasom krasnom zivote 😃 samostatnom 😃

• Sponzor fóra
  • ja som pozerala tie fotky, ale kocky ste boli zas 😉

• ahoj luko..len som zabudla teda maminu odfotit..ale neva..a samo,ze aj mna..ale apson som inkognito 😃

• ahoj lea, no veru 😃 😃 tak ja konecne po vela hodinach som skoro na konci mojej skolskej prace...... 😃
    este ci sa to bude zdat sefovej....... 🙂
    a mozem sa este pustit do uzasnych socialnych papierovaciek......a konecne manzelik pride z prace...... 🙂 🙂

• no my sme sa sli prejst..a coskoro by som mala ist aj do postele,ved rano vstavam do prace 😬 este si to stale neuvedomujem,ze povinnosti uz mam..ale rozmyslam aj nad vikendovou pracou..lebo manzelik zatial nic nema,tak aspon ja by som cosi nasla..a aby sme viac odlozili..kedze chceme akosi vela nasporit 😃
    inac..uz mate nove auto?

• lea my sme nove auto zas predali 😬 a nechali si nase bmw,pretoze mercedes nam nevyhovoval na dilanicne cesty.....iba do mesta..... 🙂
    aj my ideme uz spinkat,dobru nocku papapa 😉

• Ahojte, tak konečne, skoro po týždni sa hlásim aj ja 😃 Bola som doma od minulého utorka a dnes sa mi teda ani trochu nechcelo ísť do práce 😠 Cez víkend sme boli u našich aj s mojou svokrou a švagrinou. Tak sme mali celkom veselý víkend 😬
    Inak, dnes máme medzi nami ďalšiu oslávenkyňu.
    Linda, prajem ti všetko najlepšie k meninám... Nech sa ti splnia všetky tvoje sny a priania 😉

• Ahoj jani dakujemm.... 😃
    ja mam akurat po prednaske uz sme zacali veselo hned rano o siedmej 😦

• Tak to máš hneď dobrý záber. A už si prednášala ty?
    Ale to máš teraz externistov, že?

• hej externistov....veru hned rano🙂))

• A už si zdravá? Inak je zrejme nejaký vírus vo vzduchu. Naši boli doma tiež všetci nejakí chorľaví

• no uz kaslem menej.... 🙂
    a co mas nove ako si stravila dlhy vikend...my pracovne ae dufam ze vas uz coskoro pozvem na kolaudaciu 🙂

• My sme boli cez víkend aj so svokrou a švagrinou u nás. V sobotu sme boli v Kremnici na Gagoch a v nedeľu zase vo Svätom Antone na Hubertových dňoch. Pomedzi to sme trochu trápili našich 😃
    Veď som včera na teba myslela... Cez víkend by vraj malo byť pekne, tak by sme možno mohli skočiť konečne na tie korčule 😉

• no ved

• 🙂

• skor ako bude snezit ale potom mozme ist na korcule tiez 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov