Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuž môžeme, ale ja len na kolieskové. A to by na tom snehu dopadlo asi zle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lindus: aj ja sa pripájam ku gratulácii ;-) zelam vsetko najkrajsie a najlepsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem zuzi :-)
Odpovedať
ahojte :-) aj ja gratulujem k meninam.... ;-) tak ja som sa dnes dozvedela ze sa nam skola preklada az na 26.9. jeeej tak ma caka volny vikend aspon...... :-)
Odpovedať
ahojte muma..vsetko najlepsie k meninam ;-) tak som doma z prace a aj po veceri..akurat do seba tiskam melon..a sa rozculujem,lebo som zabudla jeden kod ]-( mam ich tolko,ze sa mi pletu..
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi aj ja sa takto vecer pripajam ku gratulantom a dufam, ze dnes ste si s manzelom dali pokoj od roboty a trochu oslavujete ;-)
Odpovedať
ahoj peti..ako sa mas?
Odpovedať
linduska....vsetko naj :-)
Odpovedať
Lindus aj ja gratulujem... x-) nech sa ti splnia vsetky snicky, a nech si spokojna a stastna :-D ... a nech sa vam uzasne byva vo vlastnom... daj vediet o kolaudacii, hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, ak niektorá máte ešte pred svadbou a chcete peknučké svadobné šatičky, tak mám zo svojej svadby na predaj, príp. možno aj na požičanie. Ak máte záujem, ozvite sa cez IP :-) Mám tu aj inzerát, aj galériu zo svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam krasne za gratulacie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Linduš, nejdete dnes večer korčuľovať? My sa okolo štvrtej chystáme na dielo. Už máme v aute korčule :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-. teda tu nikoho nebolo dnes? co vsetky robite? este nebodaj vikendujete? :-N :-| tak krasny vecer... hm...
Odpovedať
ahojte baby.. no vidim,ze ste sa dnes vela nenamahali..asi ste poctivo pracovali..my sme dnes zarezavali ako keby sme boli v praci niekolko tyzdnov..
Odpovedať
no ja som tiez bola dlhsie.....ale ja uz zajtra vecer budem vikendovat!!! :-D :-D :-D prajem pekny zajtrajsok
Odpovedať
ahoj evi..no mna cakaju este dva dni..ale potom cely vikend oddychu..no ale zrejme si budem hladat nejaku pracu,nech viac zarobime..akosi mame privela vydavkov..ale ked aj tu idu naklady na zivot hore :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jani vcera som uz na nete nebola, ucila som a potom prchala dom konecne...ako bolo na korculku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, Liduš, škoda, že ste neboli. Bolo perfektne. Boli sme skoro dve hodiny. Prešli sme takmer celé dielo až smerom k Varínu. No dobre sme si mákli :-D Dúfam, že najbližšie nám to už vyjde aj spoločne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja..teraz je toho moc lebo sa pomaly stahujeme a dokoncujeme a atd...tak sa uz tesim ked budem mat volno:)
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verím, ale to sú také milé povinnosti :-) Aj keď to unavuje, ale aspoň vieš, že to všetko robíš pre to, aby si bola vo svojom
Odpovedať
Profilova fotka
ved to lebo stahovat sa zase napr do podnajmu by ma zabilo :-D a vy ako nieco nove? dufam ze o rok na tom budes ako ja a nebudes nic stihat lebo sa budes stahovat
Odpovedať
Profilova fotka
My sme včera dali žiadosť o stavebné povolenie a Jarko je dnes na Kysuciach a chystá drevo na stavebnú búdu... Ale na pozemku sa zatiaľ stále nič nerobí :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..ved ak bude pekne co vyzera ze bude tak mate este kedy...a chceli by ste aspon zaklady? hlavne aby vam dali povolenie
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne, aby sa konečne začali robiť tie siete, lebo bez toho, aby sa niečo porobilo s cestou, tak sa nám tam domiešavač ani nedostane... Tak dúfame, že sa toto pohne. Lebo teraz sme mali jednu cenovú ponuku na vypracovanie sietí až 6,5 miliónov a to by vyšlo okolo 400 tisic na pozemok... Tak to je naozaj dosť ]-( Tak čakáme na ďalšiu ponuku. A ak to bude v pohode cena, tak by sme urobili aj základy tento rok
Odpovedať
Profilova fotka
tak to bola ina palka
Odpovedať
Profilova fotka
No škoda rečí... Skoro som spadla z nôh, ešte že som sedela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to verim...a to jednate spolu s tymi ostatnými? ti tiez museli mat dost z tejto skvelej ponuky
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to riešime všetci spolu... A veru nikto z tej ceny nebol nadšený. A to sme radi. Báli sme sa, že s tým budú súhlasiť a potom to budeme musieť aj my zaplatiť. No našťastie boli proti tomu. Tak vymýšľame nový spôsob realizácie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aspon ze tak lebo keby vsetci suhlasili bolo by to na figu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to by veru bolo... Ale každý má na to vyčlenené tak okolo 100-150 tisíc. A my tiež... Takže musíme niečo vymyslieť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?