Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte, tak mne vynimocne zacina uz vikendik.... velmi sa tesim.... 🙂
    zajtra ak nebude prsat skocim si urobit nordic walking do nasho parku.....
    lebo nato veru nemam vela casu...😉
    prajem vam krasny a rychly piatok a krasny nasledujuci vikendik 🙂

• Ahojte, tak dnes uz mozeme odratavat blizoaci sa vikend.

• ahoj peta ako sa mas? 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte, ja sa tiez tesim na vikend 😉 nasim v pondelok menia okna (nam o tyzden po nich) 😃 tak budeme doma "brigadovat" a pripravovat miestnosti na výmenu 🙂

• Ahojte babule. Mam sa fajn a tesim sa ze si oddychnem, lebo sme tento tyzden zhanali po meste vchodove dvere a uz ma to nebavilo. Fifi, tak to mate pred sebou dobru brigadu 😐 ja si to pamatam z minuleho roka, ale ten krasny pocit, ked je to hotove. Strasne viditelna zmena.

• veru Peti, invazia menenia okien asi napadla viacerych 😉 v nasom vchode uz maju vsetci vymenene okrem nas a este jedneho suseda 😠 a u nas v dedine uz tato invazia tiez zachvatila obcanov 😃 nuz, tepelne straty su naozaj zle, ked mas stare okna, tak sa tesime na uspory tepla, aspon cosi

• ahojte, júj, vidím, že tu sa v plnom prúde prerába 😃
    Zuzi, aké okná si idete dávať? Plastové? My máme aj tu, aj v Žiari plastové a ja na ne nedám dopustiť. Je to úspora tepla, ale dobré je aj to, že to chráni od hluku 😬

• ahojte....je to fajn vec my mame doma aj na dom sme dali tak budu dufam ok 😉

• Ahoj Linduš, ako ide prvý týždeň učenia? 😵

• no uz ho mam za sebou, ale este sa do toho len dostavam
    uz sa ale tesim na denných to bude zábava 😐

• S dennými budeš mať aj cviká,že? Tak to bude riadna sranda 😬

• to bude teda 😐

• Janka: budu plastove od Robstanu 😎 dali nam dobru cenu, kedze riesime dom aj byt zaroven. Tesim sa na tu usporu tepla, lebo platime byttermu dost vysoky najom za tak maly byt 😞 aspon niekde sa to vrati 😃

• ahojte kočky pozerám, že niekto cez víkend ide makať 😃
    ale iné som chcela, neviete či v žiline sú firmy, ktoré realizujú stavby na kľúč??? ak áno dajte nejaké www adresy
    dakujem 🙂

• Matka: uvazujete nad zmenou domu? 🙂

• Sponzor fóra
  • neviem, či si to správne definovala v množnom čísle (ja stále rozmýšľam nad zmenou) 😃 . aj keď viem, že jednoduché to nebude 🤔

• ahojte babule..tak uz mam aj ja vikend..a om velmi rada..len nas caka zajtra upratovanie,no prat som dala uz dnes radsej..kedze bude toho viac..

• Ahojte pozdravujem Žilinčanky. Ja som sestra Fifitko25 😃. Mam tu album so šatami, ktoré som si vyskúšala,môžte pozrieť a rada uvítam aj komentár 😬

• jej ahooooooj Zuzkina sestra 😃

• jeej ahoj Maťa 😎

• no obidve ste kocky 😉
    mne osobne sa najviac pacia posledne...sa mi zda ze tie dalsie mierne rozsiruju v pase.

• žedakujem aj sestre sa pačia a začinaju byť numero uno 😵

• a este sa chystas skusat?

• no jasne to bola len prvá varka samozrejma ze bude aj druha
    a možno aj tretia 🙂

• super, tak to tesime na foto 😵

• určite budu pridane fotky vsak ja som fotila sestru teraz musi ona mna 😃

• aspon ti ma kto poradit 🙂 🙂

ja idem doupratovat 😐

• no tak ti prajem pekne uporatovanie nas to caka v pondelok menime okna 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov