Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • hoooooj segra 😃

• hoj segra 😃

• tak ta tu vitam teda 😃

• Sponzor fóra
  • no tak ze dakujem 😛 ...............dufam ze zase pojdeme shopingovat a dopadne to ze si vyskusam 7 druhov siat

• no mozno aj 8 druhov, je nacase otestovat dalsi salon 😛

• heeeej a pojdes so mnou?????????? 😎 ze sa pytam co 😃

• jasnee, ale to uz pojdeme asi "naostro", ci ako? 🤔

• no hadam uz aj hej bolo by na case lebo nevedno ako maju uz saty zajednane 😎

• no sa priprav, ze ostre zajednavanie bude isto februar-marec najneskor, ak to chcete v septembri 2009 😉

• no tak to si pis ja si to zajednam asi uz v january 🙂 to bude a kto my bude vozit ci Matko????

• jasne ze Matkooo 😃 😛 to vsetko pekne dohodneme, nestrachuj sa

• ok nestrachujem aj ked mam uz teraz stavy ze co kde ako kedy 😞

• hehe, to si tym prejde kazda nevesta 🙂 uvidis, aka budes smutna, ked to vsetko prejde..... 😞

• ahojte babule..ako sa dnes mate? tu je hrozne pocasie,akurat tak na postel..ved som aj neskoro vstavala 😃
    jeej..fifi tu ma segru..vitaj 😉 🙂 pekne satky si poskusala..

• jeej leatea dakujem velmi pekne..........no zavitala som aj ja tu, ked ma uz ta sestra nainfikovala 😃

• Sponzor fóra
  • karamia..a zdrziavas sa aj v ziline..ci ani nie? a kde bude svadba?
    pochval sa nejakymi predstavami..lebo fifi moc pisat nechce 😬

• Lea: no teda, ze nechcem pisat 😃
    segra planuje svadbu v septembri o rok, bude u nas v Terchovej 😉 a mozno aj v tej istej sale, ako sme mali my, lebo sme boli spokojni.... kedze je to ale este daleko, tak len predbezne planujeme, co a ako 😛

• aha..a preco ma tiez september? ci paci sa im ten mesiac?

• ano, kvoli pocasiu 😃 a mozno aj rodinna tradicia, nasi starki sa brali v septembri, nasi rodicia tiez, my tiez... tak pokracujeme 😃 uvazovali aj nad zaciatkom leta, ale treba este pozbierat korunky, tak to bude asi september 😉

• aha..no ved uvidia..my sme vyberali podla mena v kalendari 😃

• fiha, podla mena? a vtedy mal meniny kto? v den nasej svadbz tusim Moric 😃

• nina bola na nasej..a to je celkom pekne meno..no my sme nevedeli,ktory den v juli,lebo ten mesiac sme chceli zas my..

• ahojte 😃 ........no leatea zdrziavam sa v meste a dost casto....no svadbu by sme chceli v Terchovej......ak priestory nebudu take nakladne ale nemalo by sa to stat ..........vela znamych tu je...........predstavy zatial nemam inspirujem sa od vas co ste tu ze co a ako ale vyzdobu chcem broskynovu urcite to je moja oblubena farba...

• cau segra 😃
    Nina je pekne meno, mozno dame nasej buducej dcere,ak bude 😃

• a preco ta segra este ani raz nezobrala na nase stretko? 🤔

• no tak to ja neviem..........asi sa hanbi za mna 😃 ...................

• no dovooooooooool ze sa hanbim 😠 dostanes zajtra v robote 😃
    nabuduce ju vezmem 🙂

• no zrejme..ale ta drzi ako tajomstvo..vies,stretavame sa tam uz len vydate..tak sa boji,aby sme ta neodhovorili 😃

inac..baby..viete,ze vcera povedala dalsia zilincanka ANO..slniecko77 mala vcera svadbu 😵

• hehe toho sa nebojim, sestrin priatel sa tiez chce cepcit 😃
    viem, ze mala Slniecko svadbu, dufam,ze sa ozve co a ako.... u nas v Terchovej boli az 3 svadby, boli sme pozriet na dceru maminej kolegyne, bola kocka 😵 usiel sa nam aj zakusok a poldecak 😃

• fiha tak asi preto............no asi ma neodhovorite len aby si to ten moj buduci manzel nerozmyslel 😎 ............a dalsia si povedala ANO no aj ja uz chcem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov