Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fifi..aj slniecko to mala huste v zavodi..sa mi zda,ze tri tam boli urcite svadby..
    inac..bola nervozna cez tyzden a mala toho dost..
    mas v okt sancu ju zobrat so sebou..ked pridem,tak dame stretko..

• neboj, dame to nejak dokopy 😃
    veru, vcerajsi datum bol dost ziadany, v salone, kde si segra skusala saty nam predavacka vravela, ze uz maju objednane skoro vsetky lepsie kusy na 6.6.2009, hroza, skoro rok dopredu 😐

• baby, mne vypadli zo stranky albumy a obrazky... chyba mojho internetu, alebo aj vam funguje len forum?

• Sponzor fóra
  • no ani mne to nejde 😞

• aha, lebo modrastrecha ide, takze asi maju nejaky problem v pozadi

• fifi..no nie si jedina..
    tak 6.6. by som velmi nechcela..akosi sa mi nepaci..ale je sranda,ako niektori sleduju datumi v kalendari aj dva roky dopredu a pozeraju,ze ci je vhodny datum na svadbu 😃

• veru, mozno si myslia, ze rovnake cislo im prinesie stastie... priznam sa, toto sme vobec neriesili 😃

• ja by som chela termin 19.9.2009 😃

• hehe, inak pekny datum, ale treba si ho rychlo objednat, lebo bude podla mna plny 😃

• no asi budeme riesit uz nieco na buduci tyzden 😎

• ale 9 je krajsia ako 6 😃
    no myslim,ze je jedno,ktory den to bude..pokial vy dvaja bude k sebe taki,aki mate byt 😉
    my sme zasadne nechceli ziadne vyrocie a nic podobne v den svadby..chceli sme aj obycajny den spravit vynimocnym 😵 a myslim,ze sa podarilo..

• jeeeeeeeeej tak to je pekne povedane............... 😵

• veru Lea, pekne si to napisala 😵

• som rada,ze sa paci..a myslim,ze o to ide v zivote..hlavne v tom manzelskom..
    ved si staci precitat temu prvy rozvod..nieco hrozne 🤔 😦

teraz ideme do kostola..potom sa este ozvem 😉

• to mas pravdu, niekedy tam citam tie prispevky, rozvadzaju sa uz po roku manzelstva... ach jaj 😐
    tak pekny vecer Lea, ja cakam muza a idem polievat muskaty 😉 uz maju saharu

• Sponzor fóra
  • ahojte babulky 😃
    som tu trosku absentovala... tak som nestihla uvedenie Zuzkinej sestry do nasej spolocnosti 😃 😉
    tak ta tu vitam tiez medzia nami uz vlastne manzelkami... dufam, ze tu najdes len a len tu najlepsiu inspiraciu!

hehe, my sme mali 9.6. svadbu... takze aj sestka aj deviatka nam prinesla stastie... a vobec sme tiez neriesili datum... svagrina mala svadbu mesiac po nas - toho magickeho 7.7. ked bolo na SK asi najviac svadieb z tento rok 😛 😉 a som sa uprimne zasmiala (nie skodoradostne), ked im kameraman dal na DVDcko datum 14.7. 😬 tak mali chvilu naozaj magicky datum... mily omyl, ale ona teda nadsene nevyzerala pri pozerani DVDcka 😐

my sme mali dnes na navsteve svokrovcov + svagrinku s manzelom a malym krsniatkom, tak som straaasne unavena... oni z Oravy tak casto nepridu, tak to bolo take vynimocne dnes. asi si kupime umyvacku riadu, lebo sa mi dnes skoro ruky rozmocili 😃

aj vam bolo dnes tak nehorazne teplo? 😎 strasne, a ze vraj september...

• tak dakujem za privitanie do partie 🙂 a dufam ze len sa tu co najlepsie inspirujem a rada prijimem aj rady od vas skusenejsich 😎

• ahoj Barborka 🙂
    dnes bol teda riadny teplotny rekord, zajtra sa ma ochladit a sprchnut, nasi su smutni, lebo vymienaju okna....
    urcite si mala super stravene chvile s malym krstniatkom 😛

• ... no teda krsniatko je uzasny maly certik... pri nom teda neposedis 😃
    oops, to s tymi oknami je blbe, tak nech im nevyjde predpoved, hm?
    a vy ako - kedy idete na vymenu okien?

karamia (to ako z Adamsovcov, nie?) 😉 my ti vsetky velmi radi poradime... mozno aj viac ako budes chciet hehe 😬
    a vy spolu pracujete segry?
    (som zvedavec, co uz) 🤔

• Bam: ano pracujeme spolu od 1.9. hehe 😃
    my menime okna o tyzden po nasich, takze asi 16teho septembra

• Bambulka
    ano je to ako z Adamsovcov 😬 budem velmi rada ak mi pomozete vid moja sestra(Zuzi)..........pracujeme ako pracujeme to je pojem ktory zahrna vela moznosti dnes sme spolu pracovali ked mse zakryvali nabytok 😃

• jeeej, na moje narodky Zuzi 😛
    ked si spomeniem na nase okna, tak hroza ma obchadza... ten ´bordel´ ale stoji to za to urcite 😉
    tak to je dobre s tou pracou, aspon mas niekoho najblizsieho pri sebe...

• ja sa nestazujem len ma ide skolit tak neviem ci bude na mna dobra alebo zla, ale ked bude zla nedostane cez vikend klobasku 😃 😃 😃 😃

• Bam, ani ma nestraaaaas 😐 mam uz z toho nervy, lebo neviem, kde popraceme veci v tom nasom "maxi" byte

• baby opustam vas, uz mi prisiel mangel 😃 cmuq

• Karamia, no ja by som sa asi zasila niekam, kde ma segra nenajde 😃 a tym padom bude mat aj klobasku 😛

Zuzi, nestrasim...
    Ale urcite davaj bacha, ak vam to ide robit firma, vraj su niektori lajdaci riadni 😠
    My sme si ich menili "svojpomocne"... vlastne jeden znamy, co to robi v Nemecku nam ich menil... ale tyzden bol rozbombardovany byt... urcite si kupte nieco na prikrytie nabytku, lebo ten prach sa dostane uplne vsade 😞

• ahojte..tak uz sme spat z kostola..dnes to celkom rychlo uslo..ako vsetky anglicke omse 😬

• ahojte ako ste vikendovali?
    ja som uz cistocne prestahovana a definitivne tam ideme byvat buducu sobotu....odovzdavame byt. 🙂
    normalne mi je za nim smutno....nas prvý spolocny domov 😞

• ahojte,ja dnes makám ako fretka. Ale víkend bol super 🙂
    Lindi, neboj ten smútok ťa prejde, keď začneš bývať vo svojom... Júj, ako vám v dobrom závidím 😬

• ahoj jani, dufammmmm 🙂 a co si robila cez vikend, bola riadne teplo

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov