Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi..aj slniecko to mala huste v zavodi..sa mi zda,ze tri tam boli urcite svadby.. inac..bola nervozna cez tyzden a mala toho dost.. mas v okt sancu ju zobrat so sebou..ked pridem,tak dame stretko..
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, dame to nejak dokopy :-D veru, vcerajsi datum bol dost ziadany, v salone, kde si segra skusala saty nam predavacka vravela, ze uz maju objednane skoro vsetky lepsie kusy na 6.6.2009, hroza, skoro rok dopredu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mne vypadli zo stranky albumy a obrazky... chyba mojho internetu, alebo aj vam funguje len forum?
Odpovedať
no ani mne to nejde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha, lebo modrastrecha ide, takze asi maju nejaky problem v pozadi
Odpovedať
fifi..no nie si jedina.. tak 6.6. by som velmi nechcela..akosi sa mi nepaci..ale je sranda,ako niektori sleduju datumi v kalendari aj dva roky dopredu a pozeraju,ze ci je vhodny datum na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, mozno si myslia, ze rovnake cislo im prinesie stastie... priznam sa, toto sme vobec neriesili :-D
Odpovedať
ja by som chela termin 19.9.2009 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, inak pekny datum, ale treba si ho rychlo objednat, lebo bude podla mna plny :-D
Odpovedať
no asi budeme riesit uz nieco na buduci tyzden 8-)
Odpovedať
ale 9 je krajsia ako 6 :-D no myslim,ze je jedno,ktory den to bude..pokial vy dvaja bude k sebe taki,aki mate byt ;-) my sme zasadne nechceli ziadne vyrocie a nic podobne v den svadby..chceli sme aj obycajny den spravit vynimocnym x-) a myslim,ze sa podarilo..
Odpovedať
jeeeeeeeeej tak to je pekne povedane............... x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru Lea, pekne si to napisala x-)
Odpovedať
som rada,ze sa paci..a myslim,ze o to ide v zivote..hlavne v tom manzelskom.. ved si staci precitat temu prvy rozvod..nieco hrozne =-) 8-( teraz ideme do kostola..potom sa este ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, niekedy tam citam tie prispevky, rozvadzaju sa uz po roku manzelstva... ach jaj :-| tak pekny vecer Lea, ja cakam muza a idem polievat muskaty ;-) uz maju saharu
Odpovedať
ahojte babulky :-D som tu trosku absentovala... tak som nestihla uvedenie Zuzkinej sestry do nasej spolocnosti :-D ;-) tak ta tu vitam tiez medzia nami uz vlastne manzelkami... dufam, ze tu najdes len a len tu najlepsiu inspiraciu! hehe, my sme mali 9.6. svadbu... takze aj sestka aj deviatka nam prinesla stastie... a vobec sme tiez neriesili datum... svagrina mala svadbu mesiac po nas - toho magickeho 7.7. ked bolo na SK asi najviac svadieb z tento rok :-p ;-) a som sa uprimne zasmiala (nie skodoradostne), ked im kameraman dal na DVDcko datum 14.7. :-N tak mali chvilu naozaj magicky datum... mily omyl, ale ona teda nadsene nevyzerala pri pozerani DVDcka :-| my sme mali dnes na navsteve svokrovcov + svagrinku s manzelom a malym krsniatkom, tak som straaasne unavena... oni z Oravy tak casto nepridu, tak to bolo take vynimocne dnes. asi si kupime umyvacku riadu, lebo sa mi dnes skoro ruky rozmocili :-D aj vam bolo dnes tak nehorazne teplo? 8-) strasne, a ze vraj september...
Odpovedať
tak dakujem za privitanie do partie :-) a dufam ze len sa tu co najlepsie inspirujem a rada prijimem aj rady od vas skusenejsich 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Barborka :-) dnes bol teda riadny teplotny rekord, zajtra sa ma ochladit a sprchnut, nasi su smutni, lebo vymienaju okna.... urcite si mala super stravene chvile s malym krstniatkom :-p
Odpovedať
... no teda krsniatko je uzasny maly certik... pri nom teda neposedis :-D oops, to s tymi oknami je blbe, tak nech im nevyjde predpoved, hm? a vy ako - kedy idete na vymenu okien? karamia (to ako z Adamsovcov, nie?) ;-) my ti vsetky velmi radi poradime... mozno aj viac ako budes chciet hehe :-N a vy spolu pracujete segry? (som zvedavec, co uz) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam: ano pracujeme spolu od 1.9. hehe :-D my menime okna o tyzden po nasich, takze asi 16teho septembra
Odpovedať
Bambulka ano je to ako z Adamsovcov :-N budem velmi rada ak mi pomozete vid moja sestra(Zuzi)..........pracujeme ako pracujeme to je pojem ktory zahrna vela moznosti dnes sme spolu pracovali ked mse zakryvali nabytok :-D
Odpovedať
jeeej, na moje narodky Zuzi :-p ked si spomeniem na nase okna, tak hroza ma obchadza... ten ´bordel´ ale stoji to za to urcite ;-) tak to je dobre s tou pracou, aspon mas niekoho najblizsieho pri sebe...
Odpovedať
ja sa nestazujem len ma ide skolit tak neviem ci bude na mna dobra alebo zla, ale ked bude zla nedostane cez vikend klobasku :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, ani ma nestraaaaas :-| mam uz z toho nervy, lebo neviem, kde popraceme veci v tom nasom "maxi" byte
Odpovedať
Profilova fotka
baby opustam vas, uz mi prisiel mangel :-D cmuq
Odpovedať
Karamia, no ja by som sa asi zasila niekam, kde ma segra nenajde :-D a tym padom bude mat aj klobasku :-p Zuzi, nestrasim... Ale urcite davaj bacha, ak vam to ide robit firma, vraj su niektori lajdaci riadni ]-( My sme si ich menili "svojpomocne"... vlastne jeden znamy, co to robi v Nemecku nam ich menil... ale tyzden bol rozbombardovany byt... urcite si kupte nieco na prikrytie nabytku, lebo ten prach sa dostane uplne vsade :-(
Odpovedať
ahojte..tak uz sme spat z kostola..dnes to celkom rychlo uslo..ako vsetky anglicke omse :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako ste vikendovali? ja som uz cistocne prestahovana a definitivne tam ideme byvat buducu sobotu....odovzdavame byt. :-) normalne mi je za nim smutno....nas prvý spolocny domov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja dnes makám ako fretka. Ale víkend bol super :-) Lindi, neboj ten smútok ťa prejde, keď začneš bývať vo svojom... Júj, ako vám v dobrom závidím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, dufammmmm :-) a co si robila cez vikend, bola riadne teplo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?