Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • V sobotu som si skrášľovala svoje bývaničko (izbičku), poobede sme boli na bycikloch na diele až v Strečne. Dali sme si dobrú trasu... Včera sme zase boli na tom stretnutí členov združenia. Už ma tie stretnutia aj prestávajú baviť 😐 Doobeda som si vychutnávala teplo na zahrade na hojdačke 😃

• to ste si fakt dali dobre zabrat a este v takej horucave 🙂 ale muselo to byt super ja sa uz tesim na rok ze uz hadam aj my niekam cez vikend pojdeme....vymenime si to 😃
    a na co ste prisli na stretku?

• Ahojte 🙂 No ja si Lindi tiez pamatam ako sme opustali prvy podnajom a tiez to bolo chvilu nostalgicke, ale to ta dost rychlo prejde. Nam zasa tento vikend odisiel podnajomnik a po dvoch spolocne prebyvanych rokoch to bol tiez zvlastny pocit.

• Sponzor fóra
  • My sme boli na diele až v popoludňajších hodinách, takže už nebolo tak teplo... A budúci rok sa budeš chodiť ty byciklovať a korčuľovať po diele a ja ti budem zo stavby mávať 😃 Alebo sa pripojím k tebe 😎
    Peti, tak konečne ste sami? Teraz si budete musieť chvíľu zvykať na to, že ste tam len vy dvaja, že? 😉

• No veru tak Jani, kopec veci robim tak ako keby sme tam neboli sami, ale myslim, ze si velmi rychlo zvyknem. Je to take super byt solo 😉

• Peti, to ti verím... Len si to raidne vychutnávajte 😉 😃

• peta.... to musi byt super pocit ked ste tam sami ale na druhej strane ti ten clovek chyba 🙂

• Linda, a čo vaši podnájomníci... ešte ich máte?

• maciaky myslis?....jasne pekne sa zabyvali u susedov-spia tam a k nam chodia na ranajky, obed veceru a hrat sa do zahrady 😃

• hej, presne to som mala na mysli... Takže si vychutnávaš hrátky s mačiatkami? 😃

• Dobre ranko vospolok 🤔

• ahoj peta...ako sa mas v toto krasne rano🙂)))

• Aaale dost pracovne, lebo uz mam plan na cely den, ale inac super. Vcera nam boli hned zamerat dvere, tak teraz cakame dufam len 4 tyzdne a prva zmena budu viditelna 😃 Vy este pendlujete medzi oboma pribytkami, ci uz byvate v dome?

• pendlujeme jedna radost...je to skvele lebo uz neviem kde co mam 😦

• No to ti teda nezavidim, mate stastie, ze to potrva uz len do konca tyzdna.

• Sponzor fóra
  • no nie sme z toho na nervy, ale ako vravis uz len tento tyzden..... 🙂
    a ake dvere si davate...a to ste mali podnajomnika vo vlastnom byte ci aj vy ste v podnajme....nejako si to nepamatam 😬

• Bezpecnostne vchodove dvere, lebo potom chceme napajat na to dlazbu a plavacky. Podnajomnika sme mali vo svojom byte, lebo sme spolu zacinali v podnajme a potom sme sa spolu stahovali do nasho...on je Tomasov kamarat z intarku, tak nikto cudzi.

• takze teraz uz budete sami 🙂
    to vam musi fakt chybat a ked to bol kamos

• No dva roky bola dost dlha doma a manzel s nim byval aj na intraku, tak on to ma horsie 😬 , ale aby si nechybali, tak sa vidia spolu aspon v robote.
    Este vam toho ostava moc na prestahovanie? Stahujete aj nabytok, co ste ten podnajom mali zariadeny?

• ahojte kočky,
    trochu zmením vašu tému... Musím sa vám pochváliť. Dnes ráno sa mi narodil synovcek Filipko, ktorý má 3410 g a 50 cm... 😵
    Bude mať krásny dátum narodenia 9.9.

• jejjjjjj jani gratulujemmmmmmm 😃 😃 😃

nie len datum ale aj moje oblubene meno 🙂

• a co segra je ok, bol aj manzel asistovat....uz som zvedava na foto 🙂

• Lindi, zatiaľ nič neviem... Len že sa narodil ráno, zrejme tam bol aj Ferino (sestrin muž) a že pôjde za ňou zase poobede, lebo teraz spí. Ale že sú obaja zdraví a je všetko OK. Poobede jej budem volať a budem vedieť viac.
    Inak to meno sa aj mne strašne páči. Dúfala som, že mu ho dajú 😵

• je to super meno....dobre vybrali 🙂
    potom napis nejake novinky ked sa dozvies

• jasné, že dám hneď vedieť... A pri najbližšej príležitosti určite pôjdem aj do Blavy, aby som ho mohla vidieť. som na neho strašne zvedavá 🙂

• Jani to je ozaj parada, ten datum si museli vyberat 😃 Tak ti teda teta gratulujem k synovcovi. Sestra si uz moze odfuknut, ze to ma za sebou.

• Peti, ďakujem 😉
    No ten dátum im ozaj vyšiel... Keby to plánovali, tak im to krajšie nevyjde. Aj keď termín mala až v sobotu. Ale určite je rada, že to má za sebou. V poobede budem vedieť viac 😉

• Tak Jani potom napis novinky 🙂

• ahojte babule..nikde nikoho? my sme dnes v praci makali ako fredky..hadam zajtra bude lepsie..
    jani..blahozelam..potom sa nezabudni pochvalit fotkou 😉 😵

• Jani: gratulujem 😵 krasny darcek a samozrejme aj to meno a datum 😉
    ja mam 2 tyzdne skolenia, takze tiez makam ako fredka, treba zaskolit nove tvare do nasej problematiky 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov