Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte,

Zuzi, Kati, ďakujem... Malý Filipko je prekrásny. Včera mi poslali MMS-kou jeho fotku a je strašne chutný... Taký malý batôštek. 😵 Zatiaľ má črty tváre mojej sestry, ale to sa môže časom zmeniť 😃

• jani tak ho potom odfot...posudime ci sa nepodoba aj na tetu 😃

• No keď s ním budem, tak budem určite fotiť ako divá. Veď je to môj prvý synovec 😃

• Sponzor fóra
  • halóóó, kde ste všetky??? To sem už nikto nechodí ? 😠

• ahoj vyzera ze sme ostali len my dve

• No veru, už sme tu len my trvalky...
    Ozaj, už naplno bývate v domčeku?

• nie nie az od soboty....vcera sme este riesili s domacim poslednu splatku tak som rada ze uz to nebudem musiet riesit.... 😉
    uz mame ale dvere a konecne aj kuchyn linku 🙂
    aj vstavanu skrinu je superrrr....az na komplikacie okolo toho 😃

• no som zvedavá... 😉 Takže vás čakajú posledné dve noci na byte?

• presne tak ani si to neuvedomujem 🙂

• to ti dojde až keď už budeš spinkať v novom domčeku 😃 Tak si to vychutnajte

• Nie ste tu same dve, uz som tu aj ja 😉 Inac Lindi vybrali ste si dobry datum na stahovanie...predlzeny vikend, to potesi.

• Ahoj Peti, no kde sa túľaš? Už sme si mysleli, že je to len na nás 😃

• ahoj peta mas pravdu celkom dobre to vyslo na tej predlzeny vikend 😉

• Lindi nepamatas si nahodou kde fifi kupila tu europenazenku, alebo nevies kde by som nieco take zohnala? Ideme k svokre gratulovat a musim to dnes kupit.

• Peti, Zuzke to kúpila jej mamina. Teda aspoň pokiaľ si dobre pamätám... Ale netuším kde

• Sponzor fóra
  • peta ani ja neviem..neporadime ti asi 😐

• Viem ze ju dostala ako darcek, ale sa mi zda, ze spominala odkial ju ma, ze si ju bola sama vybrat. No nevadi, musim niekde pohladat 😞

• ahojte babule..som tu len na skok..a pozeram,ze sa uz niekto stahuje za par dni 🙂 no to mu ale bude..
    ja som v praci a konecne mame troska volna..aj ked sa este obehame..
    peti..skus nejaku obuv..tam som take vselijake videla 😉 asi si tiez taku obstaram v oktobri..ved aj tu su takmer same mince..a ak nie..tak platobne karty 😬 😃

• ahoj kati no ako sa vam byva..inak tvojho drahe som mala ucit,,,,este ze sa zachranil 😃

• aj som sa ta chcela opytat..ze koho to ucis..ze tak skoro zacinas..a co take ucis?

• technologiu a pravne predpisy....externixti zacali uz 2,9....tvoj manzel by bol 3ex bacalar?

• ano..ale poziadal o rocny odklad..kedze sme sli do uk soplu..ale dalsi rok si to hodla spravit..aj ked troska svojskym sposobom..no ten tu rozoberat nejdem..

• zdrham..bude prestavka..

• No tak sa mi zda, ze sa tomu uceniu Leinho manzela nevyhnes Lindi 😃

• aj to tak vidim 😃 ake nic speci nevymysli

• no zas som tu na skok..
    muma..nevyhnes sa mu..ale neboj..dovolim ti byt prisna na neho 😃 nech si ten studentsky zivot uzije 😃 😃

• jasne budem, extra si dam zalezat 😃 😃 😃

• ahojteeeeee
    Peti: dnes som ta videla z MHD, stala si na zeleznicnej zastavke, cierne nohavice a zelena bluzka 😉 aj som ti kyvala, ale si ma asi nevidela....
    penazenku mi kupila mamina na meniny, bolo to na jarmoku u nas, ked boli Janosikove dni, vtedy tu chodi kopu obchodnikov 😉

• inak Lindi: moja sefka kolauduje v sobotu tiez novy dom 😃 sice v nom uz nejaky tyzden byva, ale tiez dotahovali detaily... v sobotu je party pre priatelov a znamych, takze sa tesime na zurku 😃 😛 😵

• ahoj fifi..no som rada,ze si sa aj ty ozvala 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov