Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Zuzi, Kati, ďakujem... Malý Filipko je prekrásny. Včera mi poslali MMS-kou jeho fotku a je strašne chutný... Taký malý batôštek. x-) Zatiaľ má črty tváre mojej sestry, ale to sa môže časom zmeniť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak ho potom odfot...posudime ci sa nepodoba aj na tetu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No keď s ním budem, tak budem určite fotiť ako divá. Veď je to môj prvý synovec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halóóó, kde ste všetky??? To sem už nikto nechodí ? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vyzera ze sme ostali len my dve
Odpovedať
Profilova fotka
No veru, už sme tu len my trvalky... Ozaj, už naplno bývate v domčeku?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie az od soboty....vcera sme este riesili s domacim poslednu splatku tak som rada ze uz to nebudem musiet riesit.... ;-) uz mame ale dvere a konecne aj kuchyn linku :-) aj vstavanu skrinu je superrrr....az na komplikacie okolo toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no som zvedavá... ;-) Takže vás čakajú posledné dve noci na byte?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak ani si to neuvedomujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ti dojde až keď už budeš spinkať v novom domčeku :-D Tak si to vychutnajte
Odpovedať
Profilova fotka
Nie ste tu same dve, uz som tu aj ja ;-) Inac Lindi vybrali ste si dobry datum na stahovanie...predlzeny vikend, to potesi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, no kde sa túľaš? Už sme si mysleli, že je to len na nás :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj peta mas pravdu celkom dobre to vyslo na tej predlzeny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi nepamatas si nahodou kde fifi kupila tu europenazenku, alebo nevies kde by som nieco take zohnala? Ideme k svokre gratulovat a musim to dnes kupit.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, Zuzke to kúpila jej mamina. Teda aspoň pokiaľ si dobre pamätám... Ale netuším kde
Odpovedať
Profilova fotka
peta ani ja neviem..neporadime ti asi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Viem ze ju dostala ako darcek, ale sa mi zda, ze spominala odkial ju ma, ze si ju bola sama vybrat. No nevadi, musim niekde pohladat :-(
Odpovedať
ahojte babule..som tu len na skok..a pozeram,ze sa uz niekto stahuje za par dni :-) no to mu ale bude.. ja som v praci a konecne mame troska volna..aj ked sa este obehame.. peti..skus nejaku obuv..tam som take vselijake videla ;-) asi si tiez taku obstaram v oktobri..ved aj tu su takmer same mince..a ak nie..tak platobne karty :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kati no ako sa vam byva..inak tvojho drahe som mala ucit,,,,este ze sa zachranil :-D
Odpovedať
aj som sa ta chcela opytat..ze koho to ucis..ze tak skoro zacinas..a co take ucis?
Odpovedať
Profilova fotka
technologiu a pravne predpisy....externixti zacali uz 2,9....tvoj manzel by bol 3ex bacalar?
Odpovedať
ano..ale poziadal o rocny odklad..kedze sme sli do uk soplu..ale dalsi rok si to hodla spravit..aj ked troska svojskym sposobom..no ten tu rozoberat nejdem..
Odpovedať
zdrham..bude prestavka..
Odpovedať
Profilova fotka
No tak sa mi zda, ze sa tomu uceniu Leinho manzela nevyhnes Lindi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj to tak vidim :-D ake nic speci nevymysli
Odpovedať
no zas som tu na skok.. muma..nevyhnes sa mu..ale neboj..dovolim ti byt prisna na neho :-D nech si ten studentsky zivot uzije :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne budem, extra si dam zalezat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee Peti: dnes som ta videla z MHD, stala si na zeleznicnej zastavke, cierne nohavice a zelena bluzka ;-) aj som ti kyvala, ale si ma asi nevidela.... penazenku mi kupila mamina na meniny, bolo to na jarmoku u nas, ked boli Janosikove dni, vtedy tu chodi kopu obchodnikov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak Lindi: moja sefka kolauduje v sobotu tiez novy dom :-D sice v nom uz nejaky tyzden byva, ale tiez dotahovali detaily... v sobotu je party pre priatelov a znamych, takze sa tesime na zurku :-D :-p x-)
Odpovedať
ahoj fifi..no som rada,ze si sa aj ty ozvala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?