Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880

Páči sa mi to

• ahojte 😉
    petapalko, veru ten svet je maly..... a to zistujem vo velkom mnichove...... 😃

• jeeeeeej Peti, ty si tiez bola na Benoshow? 😃 a v tej Terchovej si ma videla kde? 😕
    svet je straaaasne maly...
    baby, akurat obalujem nas nabytok foliami, zajtra menime tie okna nestastneeee 😒

• ahojte babule..tak ja som uz konecne doma..sme boli este na nakup,kedze som minula vsetok prasok na pranie..
    jooj..vy ste si uzivali volny den a my sme makali ako fredky..ale aspon budu peniazky 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte, je tu ešte niekto? 🙂

• ahoj..no ja som este tu..teda beham kade-tade..ale som tu 😃

• Ahojky 🙂 Tak ako ide život? 🙂

• no celkom sa da..akurat pozerama nejaku pracu pre manzela..
    a co vy? ako sa paci v manzelskom zivote? 🙂

• Ale páči 🙂 a veľmi 😃
    Ani nehovor, dnes je to s tou prácou ťažké 😞

• aj ja som spokojna..este si nejak neuvedomujeme,ze sme manzelia..stale je to take pekne 😵 😵 😵
    no ja som rada,ze ja mam stalu pracu..ale pozeram sa aj po nejakej dalsej,ktora mi vyplni volne poobedia alebo vikendy..nech mame viac penazi..ved ten zivot tu je coraz drahsi..

• Hm, tak to ti držím palce s tou prácou. Pozerala som teraz tvoj album, kde máš fotky z vaších stretnutí, to máte super, keď sa takto stretávate 🙂
    Budem musieť končiť, ledva držím oči otvorené 😴
    Tak dobrú...

• diky 😉 🙂
    no ked budes mat niekedy cas a chut,tak kludne sa mozes pridat..je to take super si pokecat o svadbe a o zivote celkovo..kedze sa stretavame uz zvacsa len vydate..tak teraz sa kazda sustreduje na nieco ine..
    pekne sny prajem..ja este popisem par mailov a mozno cosi kukneme a pojdeme spat..

• Ahojte manzelky v novom tyzdni.
    Fifi neviem uz presne kde som ta videla, niekde na hlavnej ceste v Terchovej. Nejake vozidlo ( nieco ako mini traktor ) tahalo vlacku a ty si na nej sedela este s niekym. My sme vas minali v aute, tak som sa nestihla ani spamatat a uz si bola za nami. Dufam, ze si to bola ty, nieze ta tu zavadzam.

• ahojte ako sa mte nezamrzli ste?....my mame v kancli inu zimu 😠

• No veru Lindi, rano tu bolo ako v chladnicke, hned som zapla ohrievac. Vy ako uspesne prestahovani? Ako sa spinkalo vo svojom?

• super spali sme ako zabiti...lebo sme este upratovali 🙂 ale uz to vyzera cim dalej lepsie, menej bordelu a prachu
    a rano sa mi vobec nechcelo stavat do tohto skveleho pocasia
    😐

• Sponzor fóra
  • takze este ta tento tyzden caka aj popracovna sichta? No ale ked uz tam byvate, pojde ti to rychlejsie bez toho dochadzania.

• no to ano bude to jednoduchsie....len ja zajtra idem na sluzobku do prahy..takze to bude skor na polovicke 😃

• ahojte,
    Linduš, takže už vo svojom? Aký je to pocit? Určite to musí byť super 😉
    My máme v kancelárii teplučko. Aspoň túto výhodu máme, že je to najteplejšia kancelária hádam v celej budove... Ale doma je ako v chladničke 😐

• no teraz ocenujem vyhodu radovky....lebo cez vikend sme boli u peta doma v dome a skoro som umrzla 😬
    jani ahoj....spala sa v pohode 🙂

• Tak ja som v noci spala v hrubých ponožkách, pod dekou, paplónom a ešte mi bola stále zima 😬 A to máme aj v dome jednu z najteplejších izieb

• no viem si predstavit...a to este minuly vikend som sa isla pri stahovani uvarit

• To už nie je ani pravda, že bolo tak pekne teplučko 😦

• ahojte,
    aj nam dnes konecne v bytoch zakurili... bolo nacase 😠 18 stupnov v byte nie je sranda, hlavne, ked clovek sedi na gauci alebo cita knizku... mrzlo vsetko 😬
    dnes nam mali vymienat okna... rano prisli a o hodinu odisli... neviem, ci je to zacarovane, ale ani nase okna neurobili dobre 😢 minuly tyzden tak pokazili u mojich rodicov... zajtra im idu montovat nove, lebo si ich zle pomerali, tak nasi maju otvoreny barak uz tyzden, kedze povode sa vybrali...
    u nas si to radsej na zaciatku zmerali - ti majstri, a zistili, zze balkonova suprava nesedi o 10 cm a namiesto 3kridlovych spalnovych urobili 2kridlove 😒 porazi ma.....

• Peti, na tej vlecke som bola isto ja a moja mamina.... asi sme isli na zemiakovu brigadu 😃 😉

• Ahoj Zuzka, tak to snáď nie je ani pravda s tými oknami... Nejako sa vám s nimi darí 😬 To sú teda riadni majstri.
    Inak vaši tam musia teraz dobre mrznúť, keď nemajú okná a v takejto zime 😐
    U nás kúrenie nehrozí. Svokra nepustí kúrenie, kým vonku teplota neklesne pod nulu. Jej je jedno, že sme všetci chorí a mrzneme. Povie nám, že sa máme lepšie obliecť. No ale chodiť doma v zimnej bunde tiež nie je zrovna to, po čom túžim 😬

• nuz Jani, nasim dali tie male okna a nejako ich upevnili, aby neboli diery v dome. Ale vies, ake je to upevnenie.... to len tak, aby sa nepovedalo. U nas urobila chybu asistentka, ktora zadavala objednavku... lebo zmerane to bolo dobre a aj tipy okien boli dobre napisane... zlyhal ludsky faktor... to sa stava, ale u nasej rodiny to az 2x, co teda vobec nesvedci tej firme, pretoze ich urcite nikomu neodporucime 😞
    inak.... radost byvat s vasou svokrou 😠

• No keď sa darí, tak sa darí, že? 😒
    Ale snáď sa to všetko vyrieši k vašej spokojnosti.
    No bývať s mojou svokrou je niekedy naozaj veľká radosť. Aspoň máme stále čo riešiť 😃

• nuz dufajme, nasim uz zajtra idu namontovat tie dobre okna... ak ich dobre spravili... a my musime pockat do buduceho tyzdna, kym sa nevyrobia... 😴 esteze tie stare nevybrali,ako u nasich..... tu kosu si ani nechcem predstavovat....
    ku svokre: len podotknem, ze sa aspon budete musiet poponahlat s domcekom 😛 kde si poriadne vykurite hniezdocko do teplucka 😵

• Zuzi, tak to máš pravdu 😉 Veď súrime všetko, ako sa len dá.
    Ale aj tak dobre, že budete čakať len týždeň... Keby vám tak povedali, že si máte počkať ďalší mesiac 😐 Ale možno budúci týždeň budete mať aspoň lepšie počasie na výmenu okien 😵

• najdlhsie trva vyroba skiel, ramy dokazu urobit zo dna na den... takze hned dnes zadali poziadavku na nove skla a budeme cakat.... fnuk.
    mrzi ma len dnesny neefektivny den dovolenky... pritom mam v praci dost roboty 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.