Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880

Páči sa mi to

• vies, tie Tatry v zime su tak isto drahe ako Alpy... ale sluzby... 😐
    ideme 3 pary, bude nam veselo... dufam 😃 muzo povedal, ze si musime este zalyzovat, kym zacneme stavat 😬 potom uz nebudu peniazky na taketo spasy

• To áno, to sa určite nedá porovnávať.
    No, to ti verím, potom už otočíte každu "euromincu" 😃

• nika..a kto vam to robil? nam rovno povedali,ze dva mesiace budeme musiet cakat..mali sme ho mat asi dalsi tyzden..no ked som sa dozvedela,ze musim ist na svk v okt,tak som im napisala,ze to staci az vtedy..
    fifi..no my do tatier len ked tm nie je sneh..na turu..ja sa nelyzujem..a kedy zacinate stavat?

• Sponzor fóra
  • Kati: staviat zacneme, ked budu loooooooveeeeeee 😃 ten nas interval je stale 3-4 roky... najskor.
    Veronika: minuly rok sme dostali do svadobneho daru lyzovacku vo Francuzsku a citili sme sa skvelo 😛 nie sme sice ziadni "Zuzulovci" 😃 ale lyzujeme radi, tak sme si to objednali tento rok sami... na odporucanie kamaratov... a ked je to takto v predstihu, je to pomerne cenovo vyhodne

• Nám povedali do mesiaca... ale z mesiaca sú už takmer 2 😞

• fifi a uz sporite teda? 😃
    nika..no a kto vam tocil svadbu?

• Ja tiež nie som "Zuzulovka" 😃 ale tento rok mám v pláne naučiť lyžovať Pána mangela 😃
    Už minulý rok sme to mali v pláne ale akosi... plány koza zožrala, tak snáď tento rok to už klapne.
    No a potom Alpy traste sa 😃

• no jasneeeee... teraz investicia na okna... financujeme aj nasim rodicom... takze peniazky fuc... nejaka rezerva bola v akciach.. teda este je... ale vsetci vieme, ako su na tom momentalne akcie 😒
    och... zacnu sa odkladat mimoriadne odmeny teraz,co pridu mne alebo muzovi.... buduci rok uz nemame nic nakladne... no prevadzka nasho bytu a dve hypoteky su mesacne cca 16 tisic 😞

• fifi..no tak sporit..pod stromcek si darujte nejake kable alebo tehly 😃 len dnes je to fakt tazke,kedze bez hypo sa clovek takmer nerozhybe..a potom uz neustaly strach o to,co robit,ked pridem o pracu 🤔 😦

• Tak dámy, tešilo ma. Super som si popísala s vami 🙂 ale musím končiť, viete Ordinácia volá. 😃
    Prajem krásny večer. A nezabudnite sa tu znova čoskoro zastaviť 😃
    Papa 😉

• veru, to mas pravdu.. ja som stale na dobu urcitu a manzel podnika... riziko je stale velke. Tak uvidime. Zatial nic nie je stratene, na vsetko treba cas, sukromie mame, takze sa neponahlame.
    Nika: moj manzel sa tiez branil lyzovacke, lyzovat vie tak primerane(ako ja) a tym svadobnym darcekom sme boli nuteni kupit si vystroj a ist "na vec" 😃 a teraz sa mu to zapacilo 😃

• a to preco mas len dobu urcitu? ved si tam uz dlho..

• no 3 roky nam mozu predlzovat... a ja budem mat 3 roky vo februari.. takze uvidime 😬
    Veronika: ja pozeram VKV na Prime 😃 ale stiham aj pisat 😃 a toto napriklad muzi nedokazu, robit dve veci naraz...he-heeeeeeee 😃

• tak hadam ti daju potom neurcitu dobu,ked ta uz aj povysili..ved to by mali potom zbytocne problemy 😬

• veru, to este nevideli, ako sa viem bit 😃

• Sponzor fóra
  • no tak to som teda zvedava 😃 😃 😃

• hehe,radsej nie Kati 😃
    uf, je mi tu akosi smutno, este aj ten moj psik lezi co vedlajsej izbe v posteli....

• a mas pustene radio alebo telku? 😃
    ma teraz napadlo..robim zoznam,co treba kupit..neporadis nejake dobre jedlo..by som aspon vedela,co dat do toho zoznamu 😃

• som v obyvke pri telke, zobrala som notebook z pracovneho kutika spalne sem, kde mi bezi serial... a mam tu Frankovku cervenu 😃 ked uz nic insie....
    my mame radi cestoviny na x sposobov, kuracie masko - ako sote, alebo ako prsicka na x sposobov, paradajkovu polievocku, chinu, rizotko... je toho vela, narocni nie sme 😉

• jooj..zas pijes..a bezo mna? 🤔 😕
    no vidim,ze mame takmer podobny jedalnicek..ja robim take tie nase slovenske jedla 😃

• ooo a vcera sme mali francuzske zemiaky 😛
    prid na poharik... sama ho cele aj tak nevypijem, je to dobra znacka, vyber z hrozna, ziadny burciak 😃

• inak vo futbale vyhravame zatial 1:0, super 😉

• ejha..no pridem..ale az neskor..inac,nam kopec vina ostalo zo svadby..a aj tvrdy alkohol..a dost flias sme dostali..asi chcu,aby z nas boli alkoholici 😬 😃

• nam sa tiez nepopilo vsetko vinko a to sme ho vela nemali. Tvrde sa popilo, hlavne borovicka, ostalo par flias hrusky a slivky... fernet vsetkok fuc 😃
    vo futbale sme uz 1:1 😐 trapny gol... inak futbal nemusim, ale splhnem si u muza, ze som sledovala 😃

• my sme mali len tri male flasky fernetu..no pili ho len dva-traja..tak troska ostalo..ale kebyze viem,ze bude mat uspech,tak ho kupim viac..lebo to maju radi viaceri..nam ostala takmer polovica z vina..asi tretina tvrdeho..a petina nealka..
    no ja tiez nemam rada futbal 😃

• nam ostalo z nealka par flias mineralky, inak sa vsetko chvalabohu minulo 😃 tiez sme mali len 4 flasky fernetu, keby niekto chcel a moj buduci svagor bol este kupovat na pumpe dalsie 3 kusy, lebo sa nejak ujal 😃 😛
    medzi nami: hlupejsi sport ako futbal asi nepoznam (teda s vynimkou "bejzbolu"😉.. nevidim zmysel behania cez velke ihrisko za loptoou, ale kazdy sme nejaky 😃

• no my sme vody potom rychlo dopili..takze problem s nimi nebol..a aj vino celkom slo po svadbe..a dali sme zopar hostom flasku..
    no ja mam tiez sport teraz..palacinkovy maraton 😃 😃 😃

• mnaaaaaaaam palacinky 😛

• no manzel si povedal,ze chce radsej tie ako pecene buchty zajtra na obed..cely den sa na tie palacinky tesil 😃 a uz pomalu aj koncim s nimi..

• tak to sa zastavim 😃 😛 .. ten moj este neprisiel, zapas sa pred chvilou skoncil, kym sa odtial vymota...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂