Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • uz ich mam hotove..a vyzeraju velmi lakavo..som zvedava,kolko ostane do zajtra 😃 este by som si k nim dala nejaky ten poharik 😃 😃 😃

• nejake tvarohove? dzemove? hm? donesiem k nim poharik 😛

• mame dzme a aj nutelu,takze uvidime,co s nimi bude..ked dobehnes,tak ti spravim cerstve 😉

• Sponzor fóra
  • ok tesim sa 😃
    idem ja do hajan Kati, zajtra mam dlhy den, najskor v praci, potom zapis v skole 😐 och joj...
    muzo je na ceste, tak spracem riad, hodim sprchu a som mrtva zena 🙂
    pekny vecer prajem aj vam dvom... papa

• ale zajtra je uz nastastie piatok 🙂
    ako skoncil futbal?
    pekne sny prajem,ja este cosi pobudnem hore 🙂

• bre ranko baby..tak konecne tu mame piatok 😵 len zvladnut zopar hodin v praci a sa mozeme tesit na vikend 😵

• teeeeeeda babule, nikde nikto? vikendujete? 😕

• ahojte..tak my sme sa vratili z centra..a bolo uplne super..len som znicena 😬

• cau Kati, a co ste boli v centre? ci len tak na prechadzke? 😉

• tento vikend je Open london house..takze je mozne sa dostat do niektorych nepristupnych budov a neplati sa vstupne..tak sme sli..ved preco to nevyuzit 😃

• fihaaa, dobra akcia.. 😉 na Slovensku je tento vikend strasna kosa 😐 😠

• hej viem..sestra mi volala..ze maly chce,aby som prisla domov 😃 ze vela place..ale nechcel mi ani len pusu poslat 🤔
    idem najst vhodnu fotku a dam do albumu..ze ako mam teraz vlasy 😎

• heeeeeej? mas iny uces? 😕 😕 😉 ja som tiez na-kratsie 😬 chcela som tak 3-4 cm, podarilo sa asi 10 😬

• no teda..ale ved apson budes mat zdravsie vlasy..
    jednu som nasla,kde sa dotykam najstarsieho objektu na svete..a este jedna na nulovom poludniku mam..ale ta neviem ako vyzera

• tak teda na co cakaaaas 😉 sup s nejakou do albumu 😛

• Sponzor fóra
  • hned to bude..este musim zopar kuknut a zmensit to..ale uz sa na tom pracuje 😉

• ok... som zvedava 😉 ja dam mozno moje v pondelok-utorok, mame vyrocie 😵 tak sa isto odfotime, ze po roku manzelstva 😛 dost rychlo to ubehlo teda 🤔

• tak uz to je tam 🙂 musim uz niekedy vytvorit na picase album..a by som vam poslala link..je tu uplne super..min mesiac by sme mali co robit,aby sme pozreli vsetko..
    (nema byt nulovy,ale nulty poludnik)

• hehe Kati, uz som pozrela , kocka z teba 😉 manzelstvo ti pristane 😃
    tiez mam na picase jeden album... ale sialeny mobilny internet mi neumoznuje pridat tam dalsie fotke... musim niekedy od sestry z riadneho PC nie notebooku a hlavne z poriadneho internetu 😠

• aha..no tak to je super..som zvedava potom,ze co tam mas 🙂
    myslim,ze mnohym pristane manzelsky zivot..my si ho teda uzivame,aj ked si neuvedomujeme taku skutocnost 😃

• na picase je par fotiek z dovolenky z Chorvatska.... pozriem link a poslem....
    veru s tym manzelstvom mas pravdu... ved vravim, uz rok za nami a vobec mi to tak nepride 😃 je to fajn pocit.... i ked stale mam tuzbu navliect na seba nejake svadobne saty 😃 hlavne ked o tom hovori segra...
    uz si stanovili s priatelom datum 😵

• ked najdes,tak posli..rada sa pozriem 🙂
    ja na seba budem este davat svadobne saty..ved sa ideme fotit aj tu v uk..len hadam bude pekne a hlavne teplo..lebo umrznem 😬
    a kedy budu mat?

• 19.9.2009 😃
    pridala som do nasho svadobneho albumu nejake ne-farebne foto (trosku hrania sa - farebna len kytica), ak chces kukni 😉 idem pozriet ten link na picasu
    inak segra sa tu motka po nete, neviem, coo sa nezapaja do diskusie 😃 zakricim jej do vedlajsej izby 😃

• pekny datum maju..hadam uz maju aj cosi zajednane 😃
    vidim,ze si sa teda vyhrala..ja by som mala tiez cosi pridat..no nechce sa mi..ale ak sa podari,tak v oktobri vam zopar fotiek ukazem..teda ak bude na com..kedze svoj book brat nebudem,neplanujem teda..

• teda ale mohla by si zaktualizovat svoj svadobny album tu 😃 nech sa potesime 😃
    aby som sa priznala, vyhral sa moj muzo, ja som mu dala par fotos, ktore som chcela do sepie s farebnymi castami 😉 dnes na tom makal, chudiatko 😵
    sa mi podarilo do tej picasy pridat jedno foto z lyzovacky z Alp, neuveritelneeeeee 😵 😃
    segra s priatelom zatial vybrali len datum, pojdu koncom roka zajednat na faru a potom sa rozbehne to vsetko ostatne... treba skorsie, kedze je to taky pekny datum, isto bude dost obsadeny 😬

• no neboj..aj to bude 😃 len ked vecer si chcem aj oddychnut a aj pokecat..tak sa to nie vzdy da 😬
    to chorvatsko som videla ako pozeram..aj ked su tam niektore nove fotos..hlavne ta chobotnica..ako chutila?

• no a z lyzovacky sa mi podarilo uz 6 fotiek 😃
    chobotnica chutila ako kuracie masko, bola akurat trosku "gumovejsia" a citit to bolo rybami 😉 najskor sa varila cca 2 hodiny vo vode a potom sa dalsie 2 hodiny "grilovala" vonku na ohni.... domaci vedeli, ako to pripravit 😛

• no super..robis riadne pokroky 😃
    ja som mala minule pizzu s morskymi priserkami a bolo mi z nej riadne zle 😬 zrejme kvoli tej cibuli 🤔 lebo tu mozem len surovu 😕

• no morske priserky su tazke na zaludok... 😐 mne z chobotnice zle nebolo, i ked je pravda, ze vela som jej nezjedla 😃
    inak neviem, akym zazrakom, ale ide mi pridavanie na tu picasu v pohode... asi nie je tak vytazeny mobilny internet takto vecer 😉 super, pridavam nieco z lyzovacky 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Svadobná a spoločenská obuv,ktorú si navrhnete podľa seba.Už od veľkosti 32-44.Topánky, obuv, všetko aj s úpravou na želanie.SR - ČR