Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
uz ich mam hotove..a vyzeraju velmi lakavo..som zvedava,kolko ostane do zajtra :-D este by som si k nim dala nejaky ten poharik :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nejake tvarohove? dzemove? hm? donesiem k nim poharik :-p
Odpovedať
mame dzme a aj nutelu,takze uvidime,co s nimi bude..ked dobehnes,tak ti spravim cerstve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok tesim sa :-D idem ja do hajan Kati, zajtra mam dlhy den, najskor v praci, potom zapis v skole :-| och joj... muzo je na ceste, tak spracem riad, hodim sprchu a som mrtva zena :-) pekny vecer prajem aj vam dvom... papa
Odpovedať
ale zajtra je uz nastastie piatok :-) ako skoncil futbal? pekne sny prajem,ja este cosi pobudnem hore :-)
Odpovedať
bre ranko baby..tak konecne tu mame piatok x-) len zvladnut zopar hodin v praci a sa mozeme tesit na vikend x-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeeeeeda babule, nikde nikto? vikendujete? :-.
Odpovedať
ahojte..tak my sme sa vratili z centra..a bolo uplne super..len som znicena :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cau Kati, a co ste boli v centre? ci len tak na prechadzke? ;-)
Odpovedať
tento vikend je Open london house..takze je mozne sa dostat do niektorych nepristupnych budov a neplati sa vstupne..tak sme sli..ved preco to nevyuzit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fihaaa, dobra akcia.. ;-) na Slovensku je tento vikend strasna kosa :-| ]-(
Odpovedať
hej viem..sestra mi volala..ze maly chce,aby som prisla domov :-D ze vela place..ale nechcel mi ani len pusu poslat =-) idem najst vhodnu fotku a dam do albumu..ze ako mam teraz vlasy 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heeeeeej? mas iny uces? :-. :-. ;-) ja som tiez na-kratsie :-N chcela som tak 3-4 cm, podarilo sa asi 10 :-N
Odpovedať
no teda..ale ved apson budes mat zdravsie vlasy.. jednu som nasla,kde sa dotykam najstarsieho objektu na svete..a este jedna na nulovom poludniku mam..ale ta neviem ako vyzera
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda na co cakaaaas ;-) sup s nejakou do albumu :-p
Odpovedať
hned to bude..este musim zopar kuknut a zmensit to..ale uz sa na tom pracuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok... som zvedava ;-) ja dam mozno moje v pondelok-utorok, mame vyrocie x-) tak sa isto odfotime, ze po roku manzelstva :-p dost rychlo to ubehlo teda =-)
Odpovedať
tak uz to je tam :-) musim uz niekedy vytvorit na picase album..a by som vam poslala link..je tu uplne super..min mesiac by sme mali co robit,aby sme pozreli vsetko.. (nema byt nulovy,ale nulty poludnik)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Kati, uz som pozrela , kocka z teba ;-) manzelstvo ti pristane :-D tiez mam na picase jeden album... ale sialeny mobilny internet mi neumoznuje pridat tam dalsie fotke... musim niekedy od sestry z riadneho PC nie notebooku a hlavne z poriadneho internetu ]-(
Odpovedať
aha..no tak to je super..som zvedava potom,ze co tam mas :-) myslim,ze mnohym pristane manzelsky zivot..my si ho teda uzivame,aj ked si neuvedomujeme taku skutocnost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na picase je par fotiek z dovolenky z Chorvatska.... pozriem link a poslem.... veru s tym manzelstvom mas pravdu... ved vravim, uz rok za nami a vobec mi to tak nepride :-D je to fajn pocit.... i ked stale mam tuzbu navliect na seba nejake svadobne saty :-D hlavne ked o tom hovori segra... uz si stanovili s priatelom datum x-)
Odpovedať
ked najdes,tak posli..rada sa pozriem :-) ja na seba budem este davat svadobne saty..ved sa ideme fotit aj tu v uk..len hadam bude pekne a hlavne teplo..lebo umrznem :-N a kedy budu mat?
Odpovedať
Profilova fotka
19.9.2009 :-D pridala som do nasho svadobneho albumu nejake ne-farebne foto (trosku hrania sa - farebna len kytica), ak chces kukni ;-) idem pozriet ten link na picasu inak segra sa tu motka po nete, neviem, coo sa nezapaja do diskusie :-D zakricim jej do vedlajsej izby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tu je ten link: http://picasaweb.google.com/matoazuzka
Odpovedať
pekny datum maju..hadam uz maju aj cosi zajednane :-D vidim,ze si sa teda vyhrala..ja by som mala tiez cosi pridat..no nechce sa mi..ale ak sa podari,tak v oktobri vam zopar fotiek ukazem..teda ak bude na com..kedze svoj book brat nebudem,neplanujem teda..
Odpovedať
Profilova fotka
teda ale mohla by si zaktualizovat svoj svadobny album tu :-D nech sa potesime :-D aby som sa priznala, vyhral sa moj muzo, ja som mu dala par fotos, ktore som chcela do sepie s farebnymi castami ;-) dnes na tom makal, chudiatko x-) sa mi podarilo do tej picasy pridat jedno foto z lyzovacky z Alp, neuveritelneeeeee x-) :-D segra s priatelom zatial vybrali len datum, pojdu koncom roka zajednat na faru a potom sa rozbehne to vsetko ostatne... treba skorsie, kedze je to taky pekny datum, isto bude dost obsadeny :-N
Odpovedať
no neboj..aj to bude :-D len ked vecer si chcem aj oddychnut a aj pokecat..tak sa to nie vzdy da :-N to chorvatsko som videla ako pozeram..aj ked su tam niektore nove fotos..hlavne ta chobotnica..ako chutila?
Odpovedať
Profilova fotka
no a z lyzovacky sa mi podarilo uz 6 fotiek :-D chobotnica chutila ako kuracie masko, bola akurat trosku "gumovejsia" a citit to bolo rybami ;-) najskor sa varila cca 2 hodiny vo vode a potom sa dalsie 2 hodiny "grilovala" vonku na ohni.... domaci vedeli, ako to pripravit :-p
Odpovedať
no super..robis riadne pokroky :-D ja som mala minule pizzu s morskymi priserkami a bolo mi z nej riadne zle :-N zrejme kvoli tej cibuli =-) lebo tu mozem len surovu :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no morske priserky su tazke na zaludok... :-| mne z chobotnice zle nebolo, i ked je pravda, ze vela som jej nezjedla :-D inak neviem, akym zazrakom, ale ide mi pridavanie na tu picasu v pohode... asi nie je tak vytazeny mobilny internet takto vecer ;-) super, pridavam nieco z lyzovacky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?