Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahojte Babuľky
    no s tymi priserkami nemam ani ja moc dobru skusenost najma z kalamarov co som jedla v egypte och ty muj buch ako mi bolo zle 😢

• ja som rada,ze mozem v poho rybky..najradsej mam lososa..len tu uz dlho nemali akciu na neho 🤔 vtedy si ho viem kupit..ale na vianoce ho zrejme kupim,nech mame zdravu stravu..kedze sviatkujeme tu..

• takze budete sami v UK na vianoce? 😕
    segra uz isla spat 🙂 mne nie je zle z ryb, len niekedy tazko z morskych priseriek 😬
    my budeme tieto vianoce u nasich, minuly rok sme boli u svokrovcov

• Sponzor fóra
  • no mozno tu budeme mat plny byt,to zatial neviem..ale urcite budeme tu..ja budem mat dlhsie prazdniny,no zrejme budem brigadovat..nech nieco usporime..ked ta libra tak klesa 😦
    a kedy budete mat vlastne vianoce?

• tazko povedat Kati, kedy budu vlastne... mozno na buduci rok 😉 mame radi na vianoce rodinnu atmosferu... a kym nemame vlastnu rodinku, tak to riesime takto...
    este stale byvate s niekym druhym?

• aha..no my nemame problem si spravit vlastne..je to take mile..aspon pre mna..
    tento rok urcite budeme sami..aj ked uz vidim ako jeho rodicia budu nestastni..no nechceme byt oddeleni..
    byvame spolu s mojou tetou..takze uplna pohoda 🙂

• som sa chcela opytat..sestra ostava byvat doma po svadbe?

• jeeeeeeej, teta je v pohode, kym tam nemate niekoho cudzieho 😉
    segra ostava zatial doma, ma tu pekne opravenu a zariadenu izbu... ci nieco planuju do buducna, neviem, ale miesta je tu pre nich dost....

• nie..sme tu taka rodina..takze uplna pohoda 🙂 a aj klud..idkedy su ti s malym prec,tak je tu perfektny klud a poriadok..mozeme si nechat veci len tak a nik ich neznici..ale zas deti robia aj radost 🙂
    a aky velky dom mate?

• jeeeeej, byvaju s vami aj nejake deti?
    domcek nemame nejaky velky, prizemie je nieco ako 3izbovy byt s dvoma kupelnami a dvoma chodbami plus predsien... prve poschodie je chodba, kde je stol a PC a dve podkrovne izby (jedna je moja 😵 ) a potom este jedna mega podkrovna izba, zatial nedorobena... ta bude krasna, ked bude hotova, 2 stresne okienka a nosne piliere bude vidiet... 😎

• byval predtym..maly cernosko..ale uz sa odstahovali..
    no tak ked sa dom da do poriadku,tak bude urcite velmi pekny..ved podkrovne izby su paradne..

• aha, takze teraz uz klud, kym si "nezamiesite" na vlastne 😵 😛 😃
    domcek bude v pohode, je zatepleny, tie okna uz konecneeeeeeee vymenene 😎 len ta jedna izba je prazdna a nedokoncena. To chce cas a hlavne investiciu, takze si musia mladi zarobit, ak chcu prerabat 😃

• no zatial sa nechystame..ale najblizsie bude uz len vlastne v tomto byte 😃
    teraz musia sporit na svadbu a po nej sa mozu pustit do dalsieho kroku 🙂 lebo ten rok rychlo ubehne..

• veruze mas pravdu, aj s tymi detmi, aj s tou mojou segrou 😉
    tvojmu muzovi nevadi, ze sa tak dlho do noci tulas po nete? 😉 moj tu spi vedla mna 😃 dnes sa grilovalo, dali si po stamprliku borovicky na zahriatie s tatkom aj so skoro-svagrom a vsetci traja odpadli do postele a chrapu 😃

• no on je tiez na nete 😃 a akosi mu nechybam 🤔
    nas svadba vysla dost..ale je nam to jedno..lebo sme ju mali taku ako sme chceli..teda az na par detailov..

• Sponzor fóra
  • neboj, isto mu chybas... mozno ma tiez rozbehnutu dolezitu debatu 😃
    ja pojdem k tomu mojmu do postielky,uz som unavena.. pridala som par foto z lyzovacky a zacala som z Egypta na picasu, ale dokoncim to neskor...
    ani nasa svadba nebola prave najlacnejsia, ale sme stastni, ze mame sami seba a ze sa nasi hostia skvele citili a zabavili 😎 a to je to najdolezitejsie...
    dobru noc....

• no on dojde potom..az bude unaveny..
    tak si idem pozriet foto..teraz akurat obzeram jeden katalog a ked som videla ceny kociarov,takmer sa mi hlava zakrutila..cim dalej,tym je to drahsie 😠
    podstatne je,ze laska medzi manzelmi nevyprchala..lebo ta je velmi podstatna 🙂
    pekne sny prajem 😉

• caute baby, nikde nikto?

• ahoj fifi 🙂

• ahoj Kati, tak opat my dve? 😃

• no vyzera to tak..a co porabas?
    my pozeram,ze ake auto by sme si kupili 😃

• my sme dosli od nasich, boli sme u svokrovcov a teraz som domka s Fifi, muzo isiel do prace opravit nejaky PC pre jedneho kamarata,co surne zajtra potrebuju 😦 proste stale v pracovnom tempe 😦
    pozeram na Jojke nove byvanie - rada sa inspirujem napadmi z bytov alebo domov a clovek ma prehlad o cenach nehnutelnosti 😉
    nad akym avetkom uvazujete?

• no aj ja sa musim kuknut na tu relaciu..sa mi velmi paci..a aspon mi vyplni volne chvilky..
    chceme getza..nieco mensie a pre mna na pouzivanie,ked budem na svk..nech sa svokrovci neboja o svoje..a casom bude aj vacsie..

• hm ja by som chcela Peugeotika 206, ale musim pockat, kym nejake svoje budem mat... teraz je dolezitejsi domcek a preto musime setrit, navyse jedno auto uz mame a je to dobre auto 😃 a ked je potreba, tak mi ho muzicek aj dovoli soferovat 😬 a potom mame este firemne, ked je potrebne niekam zajst, tak si vzdy nejake poziciam z firmy v ramci pracovnej naplne 😃

• no u nas maju len svokrovci..a ja mam radsej vlastne veci 😃 tam aspon nepocuvam ziadne reci..
    len manzelik chce komplet nove,tak musime najst nieco,co nie je prilis drahe..aby sme za pol roka mohli kupit..dovtedy cosi usporime a potom kupime 🙂

• to je jasne, aj my mame jedno svoje 😉 budete kupovat v UK?

• toto chceme na svk..nech mame k dispozicii,ked tam prideme..vies,ja budem musiet chodit este aj na vychod a autom je to pohodlnejsie..a myslim,ze strach nedovoli dostat auto od svokrovcov..tak s vlastnym nebude problem..a kedze mam novy vodicak,tak aj s pozicanim auta bude problem..

• jasne, uplne chapem 😉 tiez by som sa necitila dobre v aute od svorkovcov 😉 i ked ja s nimi nemam ziadny problem, su to v pohode ludia 🙂

• ani ti moji nie su zli..len ja som zvyknuta na nieco ine..hlavne na to,ze pouzivam vlastne veci..preto to auto 😃

• my mame zajtra rok 😃 nejak stale tomu nemozem uverit.... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Ovládni so mnou umenie svadby a staň sa silnou nevestou. #umeniesvadby #silnanevesta