Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no teeda..ale to bezi..si mozete aspon zhrnut ako sa vam pacilo v manzelstve :-) ci sa oplati pokracovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: urcite sa oplatiiiiiii x-) tusim sa lubime este viac :-D ale rada by som si to vsetko este zopakovala, bol to uzasny den, i ked pocasie pred rokom bolo neporovnatelneeeee 8-) som zvedava, co si zajtra moj najdrahsi pripravi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Veronika
Odpovedať
Profilova fotka
čau fifi :-) Tak aký bol víkend? A čo zápis, všetko ok? Čo nové v škole? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vikend bol kratky :-N zapis prebehol v poriadku, preniesla som si 128 kreditov z predchadzajucich rocnikov, takze som si vyberala len 3 volitelne ;-) priemer za druhak mam trosku horsi ako za prvak, ale len o par stotin, tak je to OK... no a v sobotu uz zaciname 8-( velmi sa mi nechce, zlenivela som pocas leta :-D a aky bol vas vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj tak. No ja začínam až od januára, takže ok 8-) My už máme dvd zo svadby, tak sme pozerali stále dookola :-D keďže manželík iba leží (je chorý :-S ) tak sme pozerali asi 5x :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jej, tak ho uz mate? a spokojni ste?
Odpovedať
Profilova fotka
Manžel je úplne spokojní, no ja by som tam pár veci urobila inak... ale čo sa dá robiť 8-( Teraz je už neskoro plakať nad rozliatým mliekom... ]-( ale lepšie ako žiadné. Kameramana sme zháňali začiatkom januára a už nikto nemal voľné... ale nakoniec ešte tento náš mal voľné, tak... Ale nie je zlé, len par veci by som vylepšila. No v každom prípade sa tam je na čom zasmiať... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale hovorim, radsej nejake ako ziadne... nam sa skoro stalo, ze sme video nemali :-( vo svadobny den nedorazil kameraman a tak sme zhanali "za horuca" niekoho v ten D.... nastastie sa podarilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
To vážne???? :-o Vieš čo fifi, ja som mala pred svadbou stále také obavy, že čo ak ten kameraman nepríde??? Veď aj on je len človek... môže sa niečo stať.... a pod. Ja som kvôli tomu ani nespávala :-N Najviac mi od začiatku zaležalo na kameramanovi a keby sa mi toto stalo... UF! =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz bolo to dost neprijemne, hlavne ked sme mu s manzelom obaja volali a on nedvihal telefon, potom bol nedostupny...uz sme tusili, ze je zle a tak sme zalarmovali celu rodinu a vsetkych znamych, ze potrebujeme pomoc... nakoniec nam pomohla kamoska, ona poznala jedneho kameramana, ktoremu volala, ze potrebujeme pomoct a on mal kontakty na kopu dalsich... len najhorsie je to v ten den... nikto nebol volny az na jedneho starsieho pana na dochodku, tak sme vzali aj toho... a nakoniec to DVD je naozaj super, ujo totiz robil v minulosti nejake spoty pre STV :-D tak chytro prisiel a tocil... bez pripravy, bez nicoho... ale vysledok je v pohode ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak toto vlám šťastie :-D
Odpovedať
nika..ahoj..tak to je super,ze uz mate dvd..my sme mali mat dalsi tyzden..no bude az o mesiac..len im idem este raz napisat..lebo som cosi pozabudla napisat :-N fifi..v oktobri od teba pytam to dvd :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcata, dnes slavime aj my uz nase prve vyrocie x-)
Odpovedať
blahozelam k 1. vyrociu x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, srdečne gratuľujem k prvému výročiu... ;-) Nech sú aj vaše ďalšie roky plné lásky a vzájomnej úcty x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme vam dievcata a manzelky a skoro-manzelky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko dobre zuzi nech je to take dobre ako teraz alebo este lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Linduš, ako bolo v Prahe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj super....nakoniec sme boli len pred prahou, ale na zamku konopiste sme mali vylet a tam bolo nadherne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj, Konopište je skvelé... Ja som tam už bola niekoľko krát a bolo tam úplne úžasne. Asi dva mesiace som bývala v tom mestečku, kde sa zámok nachádza. Ale teraz ma nenapadne názov toho mestečka... Júj, skleróza funguje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
benesov ci ako sa to tam vola... :-) je to krasny zamok
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, Benešov. Tam som bola na brigáde v Danone... Bleee :-p Ale prostredie tam bolo úžasné. A boli ste aj v Zámku? A boli tam aj medvedíkovia?
Odpovedať
Profilova fotka
no uz len jeden ..medvedica minuly rok umrela ale je vypchata a vystavena v zamku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, to je škoda, že už umrela. Oni boli spolu takí zlatí |-| Takže si mala krásny výlet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano,,,,potom sme boli na skuske co bola pointa vyletu.....testovali sme budovu ...poziarna odolnost
Odpovedať
lindus...ked sme my moli na Konopisti, tak tam boli asi tri svadby....tka v takom prekrasnom prostredi sa oddavat bol moj sen x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúšali ste ju podpáliť :-D a skúšali ste, či a čo vydrží :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak testovali odolnost ocelovych nosnikov na streche ...mala vydrzat 2 hodky ale po 1 hod 2 min to nejak nevykryla :-) boli sme vnutri v kaplnke kde sa robia sobase ..nadhera romantika ako s filmu este je tam aj maly organ :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?