Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a to okolie...Juzne Cechy su uzasne a ked clovek nastevuje tie zamky, konecne ma pocit nejake historie, aj mestecka su krasne urobene
Odpovedať
Profilova fotka
je to uplne ine ako u nas :-)
Odpovedať
uuuuupne ine
Odpovedať
u nas bohuzial nevieme prilakat turistov na nase prirodne krasy napr.
Odpovedať
Profilova fotka
to teda ano...spali sme inak v byvalom zrebcine marie terezie prerobenom na super kastiel, uzasne postele ako maju princezne a vonku krasny bazen....u nas neveim kde by som nieco podobne nasla ozaj ako idu pripravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to muselo byť skvelé ;-) A cítila si sa ako princezná? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Fifi vsetko dobre k prvemu vyrociu, len tak dalej a nezabudnite to pekne oslavit :-D Inac 19.9.2009 budeme na svadbe obe, lebo aj moja sestra ma ten isty termin. No nie je to haluz? Asi to je najlepsi termin na vyber ;-) Luko aj ja som zvedava ako pokracujes....
Odpovedať
Profilova fotka
Peta: no to je skvele :-p aj tvoja sestra sa tu pekne zaregistruje a popismenkuje s nami? :-D moja sa uz velmi tesi :-D a aj my sa tesime, dnes krasne vyrocie, ideme vecer do Kamelie na nieco mnamkove a na nejake tie bublinky 8-) uz sme sa dohodli s muzikom :-p a dakujeme za prianie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, hádam to tu nájdeš: Gratulujem k prvému výročiu a prajem veľa veľa lásky a poslušných detičiek :-)
Odpovedať
ahojte babule :-) tak coskoro bude polovica za nami a po dalsej polke uz budu tyzdenne prazdniny.. fifi.blahozelam k vyrociu a nech dalsi rok je este lepsi ako tento ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby - dakujeme opat ;-) vcera to bol fajn den a krasny vecer :-p pekne sme to oslavili, dnes poobede hodim aj nejaku foto do albumu :-D
Odpovedať
ahojte..tak dnes asi vsetky makate..ked nic nepisete..my mame chvilku casu,kym nam zacne prestavka..a kedze sme si nadbehli,tak nemame co robit..a po prestavke kolegyna ide prec..takze dalsie leharo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru, dnes ste vsetky vcelicky usilovne pracovite ;-) pridala som do svadobneho albumu nasu aktualnu fotku aj s tortickou s 1. svieckou :-D a do pripravneho albumu z detailov svadby fotku kytky a darceka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi :-) Už som bola omrknúť to vaše výročie ;-) Tak súdiac podľa fotky - vydarilo sa, hm??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Veronika, tak na moje prekvapenie sa fakt vydarilo :-D manzel prisiel domov nacas, ako sme sa dohodli, isli sme na tu veceru - romantikus pri sviecke :-D potom sme si domka otvorili vinko a pili so svadobnych poharikov... dali sme si darceky :-D ja som spiskala tu tortu so svieckou a knizku pre manzela,, on mi priniesol kvety a ten sperk :-D no a potom sa dialo este kadeco insie :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné jasné, viem si domyslieť :-D Aký šperk, nič som nevidela :-o :-.
Odpovedať
Profilova fotka
mam to v pripravnom albume, na stranke je hned prvy v poradi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, už som to našla :-) Veľmi pekný darček ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-) tiez ma potesil, kedze manzel "nie je" na taketo vyberanie a darcekovanie, najradsej ide kupovat nieco pre mna so mnou :-D ako sa citi tvoj manzel? je mu uz lepsie?
Odpovedať
Profilova fotka
No dnes sme boli znova na kontrole... Ale je mu lepšie, ďakujem za opýtanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co mu je? ma chripku? aj na mna cosi lezie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, nie. Je po operácií. Ale hlavne, že už to má za sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
fiha :-( som nevedela, minule si len napisala, ze je chory a lezi v posteli... myslela som, ze bezne ochorenie... tak nech sa chytro uzdravi, pekne sa o neho postaraj... idem ja uvarit nieco mojmu muzovi, este sa tu mozno vratim, ked skoncim... zatial papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Však sa aj starám ;-) Ďakujem pekne! Ja idem tiež niečo porobiť, asi žehliť tak sa zatiaľ maj a nech ti neprihorí to jedlo :-D Pa :-)
Odpovedať
ahojte manzelky aj skoro-manzelky :-) ja som sa sem dostala po velmi dlhej dobe... takze aby som nezabudla: - Zuzi - vsetko naj... naj... naj... k prvemu vyrociu, nech ste este minimalne 100 krat stastnejsi spolu ako doteraz x-) vyzera, ze ste mali naozaj peknu oslavu a manzelik teda sa cinil so sperkom ;-) - Lindus - dufam, ze sa vam dobre byva uz ;-) - Jani - dodatocne gratulujem k synovcovi Filipkovi (nadherne meno), nech su cela rodinka stastni a zdravucki... uz mas nejake foto? - Luko - ako pripravy pokracuju? uz zacinaju stresy, ci v pohode? ... a vsetkym ostatnym sa vam dufam tiez dari :-D my sme mali uplynuly tyzden rozbehany... a prezila som aj mini-operaciu, kedze ja injekcie nemusim :-N vyberali mi znamienko a mam tam (az) jeden steh :-D ale bala som sa akoby mi mali vyberat neviem co... a v sobotu som bola na rozlucke so slobodou mojej byvalej kolegynke... sa vydava teraz 27.9., takze take mile starosti a radosti teraz... krasny vecer vam... a nech vas teda nechytaju bacily :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak práve som sa vrátila z Blavy... bola som pozrieť Filipka. No taký je krááásny Aj som sa ho bála chytiť x-) Je taký drobnučký. Nejaké jeho foto som dala na net. Tak ak chcete, pozrite si ;-) : http://picasaweb.google.sk/janka.gano...
Odpovedať
jeej Jani, maly Filipko je uzasny x-) ... aj ti to s nim pristalo ;-) inak aj ja mam taky pocit pri babatkach, ze su take krehke a drobnucke... sestra sa ma ako? zvlada vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Barborka, no sestra to pomaly zvláda. Teraz je už lepšie, lebo doteraz mal Filipko žalúdočné problémy a veľa plakal, málo spinkal. Ale ako na tú potvoru, teraz prespal skoro celý čas, čo sme tam boli. ]-( Ale asi 15 minut pred odchodom sa prebral. Tak som sa z neho vytešovala... Ale on je neskutočne drobnučký a krehučký... :-)
Odpovedať
ahojte..jani..no zlatucky je x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, ja tvrdím, že je to najkrajšie dieťa na svete... Zatiaľ :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?