Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • a to okolie...Juzne Cechy su uzasne a ked clovek nastevuje tie zamky, konecne ma pocit nejake historie, aj mestecka su krasne urobene

• je to uplne ine ako u nas 🙂

• uuuuupne ine

• Sponzor fóra
  • u nas bohuzial nevieme prilakat turistov na nase prirodne krasy napr.

• to teda ano...spali sme inak v byvalom zrebcine marie terezie prerobenom na super kastiel, uzasne postele ako maju princezne a vonku krasny bazen....u nas neveim kde by som nieco podobne nasla

ozaj ako idu pripravy? 🙂

• Tak to muselo byť skvelé 😉 A cítila si sa ako princezná? 😎

• Ahojte! Fifi vsetko dobre k prvemu vyrociu, len tak dalej a nezabudnite to pekne oslavit 😃 Inac 19.9.2009 budeme na svadbe obe, lebo aj moja sestra ma ten isty termin. No nie je to haluz? Asi to je najlepsi termin na vyber 😉
    Luko aj ja som zvedava ako pokracujes....

• Peta: no to je skvele 😛 aj tvoja sestra sa tu pekne zaregistruje a popismenkuje s nami? 😃
    moja sa uz velmi tesi 😃 a aj my sa tesime, dnes krasne vyrocie, ideme vecer do Kamelie na nieco mnamkove a na nejake tie bublinky 😎 uz sme sa dohodli s muzikom 😛
    a dakujeme za prianie 😵

• Fifi, hádam to tu nájdeš: Gratulujem k prvému výročiu a prajem veľa veľa lásky a poslušných detičiek 🙂

• ahojte babule 🙂 tak coskoro bude polovica za nami a po dalsej polke uz budu tyzdenne prazdniny..

fifi.blahozelam k vyrociu a nech dalsi rok je este lepsi ako tento 😉

• baby - dakujeme opat 😉 vcera to bol fajn den a krasny vecer 😛 pekne sme to oslavili, dnes poobede hodim aj nejaku foto do albumu 😃

• ahojte..tak dnes asi vsetky makate..ked nic nepisete..my mame chvilku casu,kym nam zacne prestavka..a kedze sme si nadbehli,tak nemame co robit..a po prestavke kolegyna ide prec..takze dalsie leharo 😃

• veru, dnes ste vsetky vcelicky usilovne pracovite 😉 pridala som do svadobneho albumu nasu aktualnu fotku aj s tortickou s 1. svieckou 😃 a do pripravneho albumu z detailov svadby fotku kytky a darceka 🙂

• Ahoj Zuzi 🙂 Už som bola omrknúť to vaše výročie 😉 Tak súdiac podľa fotky - vydarilo sa, hm??? 😃

• ahoj Veronika,
    tak na moje prekvapenie sa fakt vydarilo 😃 manzel prisiel domov nacas, ako sme sa dohodli, isli sme na tu veceru - romantikus pri sviecke 😃 potom sme si domka otvorili vinko a pili so svadobnych poharikov... dali sme si darceky 😃 ja som spiskala tu tortu so svieckou a knizku pre manzela,, on mi priniesol kvety a ten sperk 😃 no a potom sa dialo este kadeco insie 😃 😃 😛

• Sponzor fóra
  • Jasné jasné, viem si domyslieť 😃
    Aký šperk, nič som nevidela 😮 😕

• mam to v pripravnom albume, na stranke je hned prvy v poradi 😉

• Aha, už som to našla 🙂 Veľmi pekný darček 😉

• dakujem 😉 tiez ma potesil, kedze manzel "nie je" na taketo vyberanie a darcekovanie, najradsej ide kupovat nieco pre mna so mnou 😃
    ako sa citi tvoj manzel? je mu uz lepsie?

• No dnes sme boli znova na kontrole... Ale je mu lepšie, ďakujem za opýtanie 🙂

• a co mu je? ma chripku? aj na mna cosi lezie 😒

• Nie, nie. Je po operácií. Ale hlavne, že už to má za sebou...

• fiha 😞 som nevedela, minule si len napisala, ze je chory a lezi v posteli... myslela som, ze bezne ochorenie... tak nech sa chytro uzdravi, pekne sa o neho postaraj...
    idem ja uvarit nieco mojmu muzovi, este sa tu mozno vratim, ked skoncim... zatial papa 😉

• Však sa aj starám 😉
    Ďakujem pekne!
    Ja idem tiež niečo porobiť, asi žehliť tak sa zatiaľ maj a nech ti neprihorí to jedlo 😃
    Pa 🙂

• ahojte manzelky aj skoro-manzelky 🙂

ja som sa sem dostala po velmi dlhej dobe... takze aby som nezabudla:
    - Zuzi - vsetko naj... naj... naj... k prvemu vyrociu, nech ste este minimalne 100 krat stastnejsi spolu ako doteraz 😵 vyzera, ze ste mali naozaj peknu oslavu a manzelik teda sa cinil so sperkom 😉
    - Lindus - dufam, ze sa vam dobre byva uz 😉
    - Jani - dodatocne gratulujem k synovcovi Filipkovi (nadherne meno), nech su cela rodinka stastni a zdravucki... uz mas nejake foto?
    - Luko - ako pripravy pokracuju? uz zacinaju stresy, ci v pohode?
    ... a vsetkym ostatnym sa vam dufam tiez dari 😃

my sme mali uplynuly tyzden rozbehany... a prezila som aj mini-operaciu, kedze ja injekcie nemusim 😬 vyberali mi znamienko a mam tam (az) jeden steh 😃 ale bala som sa akoby mi mali vyberat neviem co...
    a v sobotu som bola na rozlucke so slobodou mojej byvalej kolegynke... sa vydava teraz 27.9., takze take mile starosti a radosti teraz...

krasny vecer vam... a nech vas teda nechytaju bacily 😛 😉

• Ahojte kočky, tak práve som sa vrátila z Blavy... bola som pozrieť Filipka. No taký je krááásny Aj som sa ho bála chytiť 😵 Je taký drobnučký. Nejaké jeho foto som dala na net. Tak ak chcete, pozrite si 😉 :

http://picasaweb.google.sk/janka.ganova/NKrSnySynovEkFilipko#

• jeej Jani, maly Filipko je uzasny 😵
    ... aj ti to s nim pristalo 😉

inak aj ja mam taky pocit pri babatkach, ze su take krehke a drobnucke...
    sestra sa ma ako? zvlada vsetko?

• Ahoj Barborka,
    no sestra to pomaly zvláda. Teraz je už lepšie, lebo doteraz mal Filipko žalúdočné problémy a veľa plakal, málo spinkal. Ale ako na tú potvoru, teraz prespal skoro celý čas, čo sme tam boli. 😠
    Ale asi 15 minut pred odchodom sa prebral. Tak som sa z neho vytešovala...
    Ale on je neskutočne drobnučký a krehučký... 🙂

• ahojte..jani..no zlatucky je 😵

• Ahoj Kati, ja tvrdím, že je to najkrajšie dieťa na svete... Zatiaľ 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov