Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
hm, to je fakt ako na potvoru ;-) neboj, este si ho vychutnas... teraz je to asi len o spinkani a papani a... hlavne, nech sa mu papanie upravi a nech mu chuti... a hrdy tatko to ako preziva?
Odpovedať
hrozne zlaty je..hned by som brala take..ale este mame cas.. som minule uz kociare obzerala..ale to len nahodou..a zirala na tie ceny =-) =-) =-)
Odpovedať
ahoj Kati... no tie ceny su fakt "nebeske" :-p
Odpovedať
Profilova fotka
S tatkom sme ani neboli. Ale je hrdý. Veď má syna :-D Ja pôjdem k sestre v novembri na tri dni (idem na školenie do BA), tak potom si ho vychutnám do sýta. Kati, no je to zlaté. Ale ja keď vidím tú zodpovednosť voči tomu dieťaťu, tak nejako mi príde, že ešte asi nie som naň pripravená. Aj keď je to nádherné. Zrejme mám ešte čas :-N
Odpovedať
Jani, to uz bude o nieco vacsi a viac bude vnimat... tak si ho urcite vychutnas ;-) Kati, ako sa mate v UK? Manzel si zvykol uz?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky Jani: Filipko je uzasnyyyyy :-p naozaj krasna tvaricka, uplny anjelik... tiez by som chcela takeho drobca :-D ale mozno len na chvilku :-N zatial nie som pripravena mat vlastne... ale casom urcite, a nie jedno 8-)
Odpovedať
som bola v sprche..a takmer ma vystrelo..taka ladova voda..ale z nicoho nic ]-( ]-( ]-( bam..celkom dobre..este stale treba cosi vybavovat a tak..kedze tu kazdy ma cas..navyse aj vodicak mu dobabrali,tak ho musime poslat naspat ]-( asi nevedia citat alebo co..
Odpovedať
Profilova fotka
halo diefcence, nikto tu nie je? =-)
Odpovedať
som..len veceriam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bru chut Kati, co mas dobre? :-p
Odpovedať
cabatu s maslom..je uplne cerstva..tak to staci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co to je cabata?
Odpovedať
Článok sa načítava...
talianske pecivo :-D myslim,ze to dostat aj na slovensku..ale nie som si ista..nieco podobne ako kaiserka..len toto je podlhovaste..a bez semiacok..
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, kaiserku mam rada :-p kukla si to nase samofoto zo vcera? hehe, fotene z telky so slabou baterkou, ale podarilo sa :-D
Odpovedať
no idem kuknut..lebo som sa este k nicomu nedostala..pozerala som film a potom som sla do sprchy..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som dnes sla vynimocne skor do sprchy
Odpovedať
no ja zas neskoro..lebo vzdy chodim o piatej..ale dnes som o piatej zacala pozerat film :-D ako inac ?
Odpovedať
Profilova fotka
inak fajne, vo stvrtok mame repete s oknami... a asi na mna cosi lezie, mam nadchu a boli ma hrdo |-|
Odpovedať
no tak hadam ich teraz uz vymenite bez problemov..a vymenili vam aspon nejake? ani nehovor..tu sa tiez ochladilo..a zrejme sa moc neotepli..aj ked by to bolo super.. som chcela este..tak mam uz letenku na oktober kupenu..a mozeme teda zas stretko zorganizovat..asi zas stvrtok..t.j. 30.10 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to stretko by slo vtedy Kati, aspon zatial u mna ;-) nevymenili ziadne, ked u nas boli minule, vymenili by len kuchynske okno... ale bordelu by bolo aj tak vsade dost, tak sme to nechali vsetko naraz radsej :-N
Odpovedať
no super..to potom este napisem,ze bude..a zas pojdeme poklabosit..a hadam aj nejake svadobne fotky ukazem..album zatial nie,lebo mame pred sebou este jedno fotenie.. takze tento tyzden mas zas o jeden pracovny den menej..ako ti je dobre..ja by som to tiez brala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no.... ani by som to nebrala ko vyhodu - ze o pracovny den menej... nechcem vediet, aky bordel sa spravi v byte pri tej vymene 8-( to sa teda naupratujem.... |-|
Odpovedať
ale ved si zavolaj sestru na pomoc a hned to bude lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ona bude v robote.... zial :-( skonci o 15tej, kym pride ku mne... priznam sa, ze si rada upratujem sama, podla mojej chuti :-D je to aka moja uchylka....
Odpovedať
no to mas ako ja..ja si najradsej robim takmer vsetko..presne tak ako chcem ja :-D asi som vadna..ale co uz.. dokonca aj ked som bola mensia,tak som mame preskladala uteraky a osusky..ta mala dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme vadne obe :-D tiez som casto doma prekladala veci podla toho, ako som chcela ja :-D
Odpovedať
ja som tie uteraky mali u seba v izbe..takze o to jednoduchsie bolo..ale ked som sa obcas rozhodla upratovat,tak ako prve som schytila kuchynu..a to si mala vidiet..vytiahla som vzdy take tie ohorene hrnce od sporaku a davaj drhnut ich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som milovala upratovanie kupelne :-D sa vsetko muselo ligotat a stat na svojom mieste, potom to bola obyvacka a moja izba :-D
Odpovedať
no ani nehovor,ze ligotat..som povedala,ze u nas v kupelni budu matne baterie,lebo by ma asi porazilo z toho..ze je na lesklych cosi vidiet..u mna je kuchyna..moje kralovstvo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u mna tiez isto bude: v novom dome niekdy in the future ;-) teraz mam malu kuchynku, ale mam ju rada, nemusim v nej vela upratovat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?