Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tu tiez mame malu kuchynu..no mame otrasne rucky na skrinkach..nikdy viac take..aj ked to vyzera super,lezie mi to viac na nervy..
Odpovedať
Profilova fotka
my mame drevene rucky, ale nerezovu chladnicku... ide ma porazit, ked ju muzo obcapka prstami ]-( a pritom ma rucku na dvierkach na otvaranie :-D
Odpovedať
my mame nerezovu mikrovlnku a chcem take vsetky spotrebice :-N :-D http://www.modrastrecha.sk/album/view... mame rovnake rucky tu v uk..ale nikdy viac.. oni stavaju traumhaus
Odpovedať
..ahoj, je tu este niekto?
Odpovedať
ahoj moja..no uz som si myslela,ze sa neozves :-N
Odpovedať
..aaale nejakmi nevychadza cas... ..ako ste sa zabyvali v UK? drahy uz ma job? co mas nove? ..my ani nic, nejak si neviem najst pracu aku by som chcela, tak asi budem brat co pride :-|
Odpovedať
a co svadobne fotky..kedy budu? drahy robi zatial cez agenturu..takze aspon cosi.. a ty co hladas?
Odpovedať
..aspon ma job a mozete setrit peniazky, neboj neskor najde na kontrakt.. ..ked robi cez agenturu, tak vzdy robi niekde inde? ..ja som chcela nieco s detmi v skole, skolke..alebo tak nieco..
Odpovedať
no aspon mame troska vacsi prijem..sme vdacni za kazdy odpracovany den..teraz je uz niekolko dni v jednej a tej istej firme..uvidime ako dlho..lebo ho caka interview na inu pracu..tak uvidime podla vysledku a ci by to chcel robit.. ja asi cez prazdniny budem tiez robievat pre agenturu,nech dozenieme,co sme zameskali..chceme totiz auto dalsi rok 8-) :-D
Odpovedať
..pekne, aj my sme chceli auto, ale asi nam to tak skoro nevyjde..vsak ani na Slovensko sa dlhsiu dobu nechystame, chceli by sme este vymysliet svadobnu cestu, ale to az ked nieco nasetrime.. ..po akych joboch drahy pozera? ozaj, teraz ho kde mas?
Odpovedať
no ja chcem mat vlastne k dispozicii,ked pridem na svk..aj ked tam nebudeme nejak casto..ale lepsie ako od svokrovcov pytat :-D my sme este ani na svadobnej neboli..kedze nebolo casu a teraz este dobiehame zameskane..s peniazkami.. pozera cosi na letisku..zatial robi v sklade..tak uvidime,co sa mu bude viac pozdavat..a ci vobec ho budu chciet na letisko.. pozerame telku spolu..a ja len tak odbieham..kedze je reklama :-D
Odpovedať
..aha..takto je to s tebou, odbiehas :-D ..aj nam by sa zislo vlastne, lebo mse vzdy rozbehani po celom Slovensku ked prideme a pozicovne je dost drahe.. ..letisko je dobra idea, len tam maju asi prisne kriteria, kvoli bezpecnosti..ako daleko je od vas letisko? (myslim minut busom, metrom) ..ja by som velmi chcela ist, my sme este neboli spolu na echt letnej dovolenke..len v Irsku, alebo po Slovensku..
Odpovedať
Článok sa načítava...
no heathrow je kusok..asi pol hodinky jednym busom.. ja som zvyknuta na to,ze mam vlastne veci a pouzivam ich podla uvazenia..a presne to planujem aj s autom.. my sme prvykrat niekde sami..este nevydalo =-)
Odpovedať
..je najlepsie ked mas svoje veci a pouzivas ich ked ich potrebujes, nie si stale od niekoho poziciavas, obzvlast ked sa rodinka rozrastie.. ..tak to mate skutocne blizsko, nemate velky hluk? ja ked som byvala vo Fulhame (co je dvojka zona), tak lietadla bolo dost pocut.. ..ved aj my by sme si chceli preto uzit poriadnu dovolenku x-) pojdete aj vy?
Odpovedať
no vies..ja som sa aspon naucila,ze ked nieco chcem,tak sa musim posnazit..a ked to ziskam,ta to pouzivam podla vlastneho uvazenia a nik mi nemoze povedat a rozkazovat ako mam s tym narabat..a presne tak to bude aj s autom..lebo urcite nedostanem auto len tak,ze chcem ist na vychod.. obcas to pocut..ale mne to nevadi..lebo ja mam rada lietadla..ved aj v oktobri idem domov :-D no sli by sme..preco nie :-D len treba este troska nasporit a pockat na pekne pocasie :-)
Odpovedať
..uz opat ides domov xixi :-D ..vianocujete tu? my ano, drahy nema dovolenku a aspon budeme mat prve spolocne Vianoce x-) ..tak, tak clovek sa musi snazit, aby nieco dosiahol a ked to dosiahne vlastnym snazenim o to viac si to vazi ;-) ..na kolko ides domov? aj drahy ide? ides len do ZA ci aj domov?
Odpovedať
no musim ist..idem aj video vyzdvihnut.. my tiez ostavame tu..takze prve spolocne a samotne vianoce..sa normalne tesim x-) x-) x-) idem len na chvilku..v utorok rano tam a v piatok vecer naspat..ked budeme mat tyzdenne prazdniny..idem sama..manzel musi makat :-D budem len v ziline..lebo tam mam vybavovacky..na vychod az vo feb
Odpovedať
..tak to uz mas naplanovanu aj dalsiu cestu, no my este netusime kedy.. ..uvidime, ci manzel nebude dorabat kurzy, este ma dva..ale ani neviem ich terminy.. ..my v marci chceme ist na svadobnu cestu..tak snad stihame nasetrit :-N kedze mame aj ine vydavky.. ..ako si drahy zvykol na zivot v UK? ako sa mu pacia ludia?
Odpovedať
no ja viem ako budeme mat volno v skole..takze mozem planovat dopredu..aspon nejaka vyhoda :-D a kam sa chystate na svadobnu cestu? ja rozmyslam nad majom..vtedy mam tiez volno,tak to by sa mozno dalo..a nie je to zaciatok roka..ale zavisi od financii a dalsich veci.. miy je spokojny,kedze je so mnou..este si zvyka..alehadam coskoro to bude uplne v pohode..jeho jazyk je este stale slaby,no verim,ze sa zlepsi..ved niektore veci si uz vybavuje sam..teda ja ho poslem :-D dalsi tyzden nas caka NIN tak som zvedava na vysledok :-D
Odpovedať
..my by sme chceli nejaky ostrov v Karibiku, a tam je najlepsie ist tak do aprila, najneskor.. ..NIN je national insurance number? :-D ja som si akurat menila meno, tak cakam na result a budem to posielat na VSZP..aby ma odhlasili.. ..aj moj jazy nie je nic moc, nejak sa stale hanbim rozpravat.. ..a vy kamchcete ist?
Odpovedať
hej..to cislo..ja im tam hned nahlasim moju zmenu..hadam nebude problem :-N my zatial nieco lacnejsie najdeme,aby sme si aspon oddychli a uzili jeden druheho..lebo akosi neni casu..ale raz poletime niekde na super dovolenku..ja by som brala take seychely x-)
Odpovedať
..to by nemal byt problem, ked im to nahlasis tam..karticku ti poslu domov, ale vsak to poznas.. ..my este nevieme, ale snad nieco z tych nasich planov aj bude ;-) ..a to moze dostat NI number, ked pracuje len cez agenturu? toto nejak neovladam.. ..mmentalne sa zamyslam ako zohnat Salko, sladene zahustene mlieko...nevies ci anglani nemaju nieco podobne?
Odpovedať
salko som tu teda este nevidela..ale ked najdes,tak daj vediet :-D moze sa on uchadzat..ved tu nechce byt len na chvilku..a ked chces robit na letisku,tak musis mat nin.. manzel ma uz zenie do postele..zajtra sa mu zas nebude chciet vstavat..to bude teda rano :-N pekne sny prajem..a hadam si zas zajtra popiseme..ved si uz dlho nepisala..a inac,mohla by si nejaku fotku hodit do albumu..uz sa neviem dockat :-.
Odpovedať
..bru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pracovnicky. Tak sa mi zda ze sa preslo skor na nocne dialogy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, ja som tu dnes už aj cez deň. Včera som bola v Bratislave pozrieť si synovčeka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozerala som si pred chvilou foto a musim povedat, ze je velmi fotogenicky od malicka. Krasne dieta a velmi mily vyraz tvare :-D Muselo ti byt tazko sa od neho odtrhnut, co?
Odpovedať
Profilova fotka
Bude to riadny fešák. Sestre som hovorila, nech si kúpi nejaký gulomet ne ženské :-D Odchádzalo sa celkom v pohode, keďže viem, že čoskoro ich pôjdem zase pozrieť :-) Peti, a čo máte vy nové? Už ste si zvykli, že bývate úplne sami?
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne, na to sa zvyklo velmi rychlo. Akurat vybavujem vymenu radiatorov a ide ma z toho porazit ake je to komplikovane, nie a nie to dotiahnut do konca. A co je s Lindou, uz tu dlho nebola?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je jasné, že na také sa ľahko zvyká x-) A to teraz v zime meníte radiatory? Nebude s tým problém, keď sa už všade kúri? Veď to by úplne museli vypnúť kúrenie a úplne vytiahnuť vodu z radiatorov. Inak výmenu radiatorov v paneláku si neviem ani predstaviť =-) Linda tu bola v pondelok. Teraz možno učí a nestíha nás tu zdraviť... Hádam sa skoro ukáže.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?