Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, veď malý má už tri týždne a minulý týždeň v utorok sme ich boli pozrieť už doma. Doma bola už hneď v sobotu po pôrode :-)
Odpovedať
jaaj..som nevedela..sa mi zdalo,ze by mala byt uz doma..a to preco tak skoro sla? sestra bola asi tyzden..no sa mi zda,ze preto,lebo maly zacal chudnut.. a kedy budu krstiny?
Odpovedať
Profilova fotka
veď ona rodila v utorok a domov išla potom hneď v sobotu. To nie je skoro. Tak do piatich dni pustaju. Aj Filipko mal nejaké problémy s trávením, ale v pohode ich pustili. Krstiny budú v novembri. Sestra sa chce zotaviť a nič nechcú unáhliť. V podstate majú pravdu
Odpovedať
aha..no tak to nie je zas tak skoro..tu v uk hned na druhy den pustaju.. a sestra sa ma ako? zrejme si este neoddychla..
Odpovedať
Profilova fotka
ale veď už má tri týždne po pôrode, takže už celkom v pohode. Už majú za sebou aj prvé očkovanie... Spočiatku mal Filipko problémy s trávením, ale už je to OK. Keď sme tam boli, tak skoro celý čas prespal Takže už sa jej dá pri ňom aj oddychovať
Odpovedať
Profilova fotka
caute ja som mala este prednasku a cakam na polovicku.... :-)
Odpovedať
tak to ma dobre..teda aspon nateraz..uvidi za par tyzdnov,aky bude.. idem za manzelom..ideme este cosi kupit..tak zatial sa tu majte..
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky, je tu niekto? ;-)
Odpovedať
krasny vecer... Zuzi, tak gratulujem k oknam ;-) ze je hned tichsie v byte? ja myslim, ze je to sto a jedno... inak sranda, moj ocino ma 50ku tuto nedelu... co ste vymysleli ako darcek? Jani, nepridas fotky Filipka? Neposle ti segra mailom? joooj ja som taky strasny zvedavec na babatka :-D
Odpovedať
tak uz sme doma,spolu s manzelom..len este musim ist varit..kedze som vcera vymyslela dukatove buchticky..a na zajtra zas zapekane cestoviny..
Odpovedať
Kati, takze z teba bude gazdinka poriadna? ;-) mnam, este by som aj ja nieco zjedla...ale uz je neskoro a potom kysnem ]-(
Odpovedať
no ani mi nehovor..ja mma chudnut a nie len jest..ale akosi nemam pohybu,no zajtra si ho zarucene doprajem..vecer este nejaky strecing,nech od stredy zacnem kalanetiku,co mam nachystanu.. ked pridete niekedy na navstevu,tak aspon neumrete od hladu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
pozyvas? 8-) ja sa chystam cvicit ked mi vyberu moj jeden stich... cize po zajtrajsku :-S ale neviem co, asi by bodol aerobic, nech sa vyskacem... prebytocnu energiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte na chvilocku ;-) Bam: kupili sme mu zlaty naramok na ruku, zlozili sme sa: mamina, ja s manzom a segra s priatelom :-) bol stastny, uz sme mu ju dali a bol dojaty az k slzam... este dostal borovicku, bonbonieru a na nedelu, ked bude oslava, je objednana torta v tvare autobusu: kedze je sofer :-D to bude prekvapko ;-)
Odpovedať
jeej, aj moj svokor je sofer autobusu na Orave ;-) my sme mu zajednali vikendovy pobyt v kupeloch... nech si trosku porelaxuje aj on bez nas :-p ale ma to byt prekvapko... a samozrejme nejake to sampano (nealko) a torta bude tiez... x-)
Odpovedať
bam..a preco ta zasivali? :-N az budem mat vlastne byvanie,tak vas urcite pozvem na kavu a aj nejake pohostenie ;-) teraz by ste to mali zrejme veeelmi daleko :-D fifi..no to by aj mna cosi take potesilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko vospolok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta
Odpovedať
Profilova fotka
cafte 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, normálne som prekvapená, koľko nás tu dnes je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru :-) aj ked akosi nestiham :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No veru ani ja, vzdy sem rano napisem pozdrav a potom sa sem par hodin vobec nestiham mrknut. Co mate nove? Fifi tie okna uz boli v pohode, uz nic nepomrvili?
Odpovedať
Profilova fotka
No vidím, že nie som jediná, čo to tu nestíha stále sledovať :-D Keď práca zaberá toooľko času, že? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Peta: okna su uz dobre, len zaluzie nie je kompletne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate tento uprsany den?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Linda, no hrôza... :-| Už som sa tešila, že ako sa vyčasilo a je to tu opäť ]-( A čo ty, nejako nás tu zanedbávaš :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no skoola ..prednasky a spol vcera sme mali imatrikulaciu a inak sa mas ako? ozaj ako domcek?
Odpovedať
Profilova fotka
no domček sa bude robiť až od jari. Vyskytli sa nejaké závažné udalosti, ktoré nás prinútili nechať začatie stavby až na jar :-( ... Ale teraz je dôležitejšie, aby všetko dopadlo doma a potom príde na rad stavba. |-| Ale cez víkend sme už začali pracovať na prvej stavbe na pozemku. Začali sme budovať latrínku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspon nieco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No naozaj aspoň niečo. Dúfame, že sa nám to na rok podarí, tak ako sme to mali na pláne. Ale už som si povedala, že nejdem nič plánovať, pretože vždy mi do mojich plánov niečo príde, čo urobí úplný škrt cez rozpočet ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?