Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte..veru vikend presiel ani neviem ako....

jani vsetko najjj....hlavne nech rychlo byvate vo vlastnom 🙂

• No sama som zvedava, ci nam to trochu pomoze. Nas dostali svadobne kolaciky a svadobna cesta all inclusiv. Takze od svadby mame riadne nabrate a uz to musime zacat riesit.
    Ahoj muma, tak co pripravujes sa na hodinu?

• no mam az o tretej ale zase skoro do siedmej ....radsej by som mala rano a pokoj 😉

• Sponzor fóra
  • a teraz si uz v robote, ci mas dneska kludne dopoludnie doma?

• v robote....este je tu kopec veci ktore treba, ako zadania na diplomovky, a seminare

• No tak to ta dnes caka ozaj dlha sichta. To skolstvo je cim dalej tym narocnejsie 😵

• Ahojte,
    kočky veľmi pekne vám ďakujem za gratulácie. Veľmi ste ma potešili.
    Vidím, že sa tu rozoberalo cvičenie. Tak pridám sa aj ja. Ja mám doma orbitrek a teraz som na narodeniny dostala od svokry a švagrinky Fit loptu. To vám je normálne super vec. Skoro sme sa s Jarkom o ňu aj pobili 😃 Anie jeden z nás z nej nechce zliesť 😃

• Jani a mas k tomu nejaky program cvicenia, ci na nej len sedite pri stole?

• Peti, zatiaľ len sedíme, skackáme 😃 a ja poznám nejaké cviky ešte zo školy... ale chcem si k tomu zaobstarať normálny program civičenia. Už som si niečo našla na internete a ešte chcem nejaké video...

• To bude asi najlepsie, lebo cloveka tolko toho nenapadne. A bola si aj doma oslavovat, alebo to az inokedy?

• K našim ideme tento víkend. Bude tam jarmok, tak to všetko spojíme dokopy 😃

• Pride aj sestra, ci to ma daleko s malym cestovat? Nam sa ma kazdu chvilu narodit krstniatko. Mala by ist na vyvolavacku, tak sme plni ocakavania

• no sestra určite nepríde. Pre nich je to ešte náročné, chodiť autobusom alebo vlakom. K našim sa chystá až pred Vianocami, ked už bude mať malý tri mesiace. To už sa s ním bude lepšie cestovať.
    My tam ideme o dva týždne na krstiny... Tak sa na nich teším. A potom tam zase o mesiac idem ja skoro na celý týždeň. Takže si malého vychutnám do sýta 😵

• Jedina skoda, ze ste neni ako rodina blizsie, aj sestre by ste pomohli, aj by ste si maleho chodili obzerat castejsie.

• To je pravda, no žiaľ doba je taká, aká je... aj jej by bolo určite ľahšie, keby sme jej mohli pomôcť. Ale každý sa snaží v rámci možností 😬
    A ozaj, to čaká tvoja sestra? Či niekto z manželovej rodiny? Lebo si nespomínam, že by si niekoho z tvojej rodiny spomínala...

• Sponzor fóra
  • Manzelova sestra. Mala termin vcera a v piatok ju mali zobrat do nemocnice, ale nakoniec ju vratili, nech pride v pondelok na vyvolavacku, ak by sa dovtedy nic nedialo. Tak uvidim co jej povedia dnes. Vecer im budeme volat.

• Aha, takže to je naozaj veľmi blízka rodinka. Už sa určite veľmi tešíte. A viete, čo to bude?

• Dievcatko - Areti, bude mat grecke meno, po svojej babke.

• Waw, a je to možné dať tu na Slovensku také meno? Nie je s tým problém? Ja som minule počúvala v rádiu reláciu práve o týchto menách a tam spomínali, že je to celkom komplikovaný proces 😦
    Ale to je super, že dievčatko. V poslednom období sa v okolí rodia samí chlapci 😃

• aj ja mam pocit ze tento rok je rok chlapcov 😉 🙂

• A to vraj mal byť rok dievčat... Ešte som sa smiala sestre, že vystihla super rok a šup, je chlapec 😬

• Neviem ci s tym bude problem. Uvidime ked sa narodi a budu ju prihlasovat kade tade. Potom vam dam vediet 😉 Tiez mam v okoli same babatka chlapcov, takze asi to bude pravda. Tak mozno nam baby potom vyjdu dcery 😃

• Peti, kiež by si mala pravdu 😉
    No uvidíme s tým menom, lebo aj švagrinina kamarátka chce dať svojej dcére meno Naomi... Tak som zvedavá, či sa jej to podarí. Zatiaľ je v Írsku, tak tam by s tým asi nemala mať problém, ale ktovie ako to bude, keď príde na Slovensko

• ahojte..je vidno,ze je pracovny den..ste tu dnes tolko toho popisali 😃 si to precitam,az dojdem domov..kedze teraz sa nam pomaly konci posledna hodina..konecne..

• caute vsetky 😉

• ahoj fifi..co ty tu o tomto case?

• ale, davam si pauzu v uceni 😃 a ja tu vacsinou chodim poobede a vecer Kati 😃

• no tak to je super..lebo si budes moct so mnou popisat..kedze ja som po praci sama,lebo manzel pride este len o chvilku..

• no ja som tiez sama, moj muzo vybehol na kavicku s jednym kamosom, co ma riadny problem 😞 jeho ex-manzelka na neho kyda a naposledy bol 48 hod.vo vysetrovacke... och. Tak som sa tu zapla, ze nech mi nie je smutno, lebo moja Fifi toho vela nenahovori 😃

• no idem si dat kuracej polievky..je mi kosa ako fras..tak pridem o chvilku..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov