Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • No vcera sme si od stranky dali nuteny oddych a dnes mozeme pokracovat....teda dufam, ze som nebola jedina, ktorej stranku nechcelo nacitat 😞

• ano Peti, vcera bol vypadok aj u mna 😉

• ahojte, tak potvrdzujem, že aj ja som mala výpadok 😠 Normálne som mala abstinenčné príznaky 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte babule..tak dnes nam to tu uz fici 😵 😃 a ja zas v praci..
    som sa chcela opytat..ze za ako dlho mi dokazu spravit fotky..ak by som to dala do nejakeho foto studia..potrebujem dat spravit svadobne fotky a rozposlat ich po rodine..a rada by som to stihla,kym tam budem..diky 🙂

• Lei ja som si davala robit foto cez fotolab a bolo to sa mi zda do 3 pracovnych dni. Vsak tam sa daju foto odoslat cez net a len si to vyzdvihnes, alebo si to das poslat na adresu. To by ta uz cakali doma.

• len ja chcem priamo foto studio..kedze chcem mat kvalitnu tlac na nejakych 20-30 fotiek..asi vecer popozeram na nete,ci tam cosi nie je..dik inac

• Ahojte žienky, je tu niekto? 🙂

• som doma..konecne..

• ahojte babule
    tak aj ja sa hlásim späť doma po 5 dňoch 😎 vidím, že fungujete, tak je super...

prajem vám príjemný dník 😉

• Ahoj Bam, vitaj späť 😃
    Ako bolo na dovolenke? Dúfam, že si si tam riadne oddýchla. My máme dovolenku zajtra, ideme pozrieť k našim na jarmok. Už sa tak strašne teším 😵

• ahoj Jani, bolo nám úžasne, veru som si poriadne oddýchla, už sa mi to až tak pýtalo poriadne vypnúť od všetkého 😉 ešte mám do konca týždňa dovolenku - to som urobila dobre, lebo si neviem predstaviť ísť dnes do práce keď sme prišli o pol jednej v noci 😬
    hm, taký jarmok by som aj ja brala... už som dlho nebola na niečom takom... cukrová vata, lízatká... 😵 mňamky! tak si to vychutnaj, verím, že sa tešíš

• ahojte manzelky 🙂
    tak ja som opat v praci..ako kazdy pracovny den 😬
    bam..no som rada,ze si zas opat tu,aj ked na dovolenke je vzdy lepsie..to ste mali tu svadobnu cestu?
    jani..posli cukrovu vatu potom 😃

• A kde ste to vlastne boli, keď ste sa vrátili tak neskoro v noci? Inak po dovolenke by sa ani hneď nemalo ísť do práce. Vraj je dobré zostať doma ešte také 2-3 dni... Kvôli aklimatizácii 🙂
    Ja sa najviac teším na trdelník a medovníčky. To zbožňujem... A celá tá atmosféra je úplne skvelá. Zrejme nám aj počasie vyjde a ešte k tomu budem zase s našimi. Tak na to sa teším najviac 😎

• jani..no a bude aj nejaky kolotoc? lebo to tiez k tomu patri 🙂

• Kati, u mňa veľmi kolotoče neprichádzajú do úvahy... Ja mám slabý žalúdok 😴 A v poslednom období mi nie je práve naň najlepšie, tak radšej nebudem pokúšať.
    No tú cukrovú vatu by som ti rada poslala, len ešte musím vymyslieť ako. Stačí foto? 😃

• Sponzor fóra
  • vitaj Kati, no to sme mali akoby druhú svadbonú cestu vlastne 😃
    môj manžel mi to všetko prichystal ako prekvapko k narodeninám... túto dovolenku "vyhral" ako odmenu za 3 mesiace driny a najlepších výsledkov a tak sme boli na 5 dní na Kanárskych ostrovoch 😎 všetko platila manželova firma, tak sme si to teda užili riadne...
    mali sme krásny 5* hotel, all inclusive strava, výlet loďou okolo pobrežia Granc Canarie, večer v Casine (šou ako v Las Vegas)... k takým veciam sa ako bežný "smrteľník" asi zase tak skoro nedostaneme 😃
    joooj, ale fakt nám bolo skvele... nechválim sa 😛 🤔 😉

• aha..no mne je dnes tak nijako..ma akosi mata..ani neviem preco..kedze vonku je pekne,tak nevidim dovod na nizky tlak..
    nateraz fotka postaci 😃 ale ked dojdem,tak si ju dam 😃

• No teda Bam tomu sa uz povie dovolenka, tak to sa ozaj potrebujes aklimatizovat 🙂 Si sa ani nechvalila, ja som myslela, ze idete niekde po Slovensku.

• Barborka, tak to je skveléééééé 😎 Júj, Kanárske ostrovy. Tak v dobrom ti trochu závidím 😃 Ale určite ste si tú dovolenku riadne zaslúžili... a nebolo vám 5 dní málo? To ste sa tam akurát zabývali a museli ste ísť domov, že 😐
    Ale hlavne, že ste si to riadne vychutnali. Teraz v zime vám to určite padlo veľmi vhod 😉

• no ja som tomu akosi stále neverila až kým sme nesedeli v lietadle 😃 tak som sa nepochválila... prepáčte 😉
    myslím, že 5 dní nám bohate stačilo... bolo tam veľa akcií, tak to rýchlo ubehlo, ale bolo to tak akurát...
    mali sme tak príjemných 27-28 stupňov, more (vlastne oceán) bolo príjemné, aj domáci vraveli že teraz je tam najpríjemnejšie, lebo júl-august býva hroozne horúci 😎
    no a 5 hodinová cesta lietadlom je tiež sila, takže teraz sa fakt potrebujem aklimatizovať 😃

• Potom musis na stretko urcite doniest fotky. Budeme zvedave 😬

• 5 hodín lietadlom? Uf, tak to je dosť. Ja som mala dosť po 3 hodinách. Už som nevedela, ako sa posadiť 😬 Leteli ste v noci, či cez deň? Ja nemám rada lety ponad more alebo celkovo ponad vodu a najmä keď to vidím... vtedy ma chytá panika

• bam..no tak to ti v dobrom zavidim..a aj tu cestu lietadlom 😃 ja rada lietam..a preto sa este raz chystam do usa..aspon 7hodin v lietadle by som stravila 😃
    esteze bude stretko..mas moznost sa pochvalit..s fotkami..sa normalne tesim..

ahoj peti 😉

• no ak stihnem vyvolať tak donesiem 😉 alebo pridám do prípravného albumu, ak mi na to neprídu 🤔
    leteli sme aj cez deň a aj v noci... tam sme išli o 11tej z BA a späť sme boli nejako pred 22.00, takže sme mali aj večerný let... a to bolo nádherné, vždy keď sme leteli nad nejakým mestom, tak nám kapitám povedal, že aké to je mesto a bol to krásny pohľad, vysvietené, žiarivé... mne to pripadalo, ako keby niekto rozsypal diamanty a svietil na ne... krásna žiara, človek len žasne nad tou krásou 😵
    ten let vlastne tval nejaké 4 hod. a 45 min., ale tiež som už nevedela ako sedieť... ale dosť som aj prespala 😴 takže to ubehlo v pohode

• bam..ja som mala okolo 7hodin let do pariza..nocny..uplne super..ale ked sme prichadzali do pariza,tak tam prsalo..no taka som bola nastvana,lebo som sa tesila na eifelovku..a nic z toho..
    dufam,ste mali aj prijemne lietadla..

zvoni nam..tak sa ozvem neskor 😉

• Už sa teším na foto, určite budú perfektné 😉
    Nočný let je perfektný, keď všetko nádherne svieti. To ti verím, že si sa z toho pohľadu vytešovala

• no to muselo byť úžasné Kati... aj keď 7 hodinový let... asi by som to tiež riešila spánkom na určitú dobu 😬
    škoda toho dažďa... ja som sa bála, že tu na SK bude pršať, to by som si nevedla predstaviť to pristátie... na Kanároch pristál kapitán priam ukážkovo, v BA nás trošku hodilo a potom zrazu tak zbrzdil, že som sa normálne až zľakla 😒 ale ja nemám rada vzlietanie a pristávanie... to medzitým je v pohodke.
    a kedy je teda stretko?
    aby som vedela, aký mám časový limit 😃

• ... kočky, idem vybaľovať, ale ešte prídem 😉

• Ja sa pridavam ku Katke, tiez rada lietam a nic mi pri tom nevadi. Do USA som isla nejakych 10 hodin s prestupom, ale pustili nam aj film, aj radio sa dalo pocuvat. Stale nam nosili jest alebo pit a aj dekou nas prikryli, tak mi to ubehlo sup sup.

• Peti, tak to ste mali riadny luxus 😃
    Ja inak tiež zbožňujem lietanie. Akurát z vody mám strach. Aj keď neviem prečo 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Profesionálny striptér: oslavy,rozlúčky so slobodou,firemné večierky ,diskotéky

Pôsobenie po celej SR.

www.stripterbratislava.sk
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov