Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vcera sme si od stranky dali nuteny oddych a dnes mozeme pokracovat....teda dufam, ze som nebola jedina, ktorej stranku nechcelo nacitat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ano Peti, vcera bol vypadok aj u mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak potvrdzujem, že aj ja som mala výpadok ]-( Normálne som mala abstinenčné príznaky :-D
Odpovedať
ahojte babule..tak dnes nam to tu uz fici x-) :-D a ja zas v praci.. som sa chcela opytat..ze za ako dlho mi dokazu spravit fotky..ak by som to dala do nejakeho foto studia..potrebujem dat spravit svadobne fotky a rozposlat ich po rodine..a rada by som to stihla,kym tam budem..diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lei ja som si davala robit foto cez fotolab a bolo to sa mi zda do 3 pracovnych dni. Vsak tam sa daju foto odoslat cez net a len si to vyzdvihnes, alebo si to das poslat na adresu. To by ta uz cakali doma.
Odpovedať
len ja chcem priamo foto studio..kedze chcem mat kvalitnu tlac na nejakych 20-30 fotiek..asi vecer popozeram na nete,ci tam cosi nie je..dik inac
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, je tu niekto? :-)
Odpovedať
som doma..konecne..
Odpovedať
ahojte babule tak aj ja sa hlásim späť doma po 5 dňoch 8-) vidím, že fungujete, tak je super... prajem vám príjemný dník ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bam, vitaj späť :-D Ako bolo na dovolenke? Dúfam, že si si tam riadne oddýchla. My máme dovolenku zajtra, ideme pozrieť k našim na jarmok. Už sa tak strašne teším x-)
Odpovedať
ahoj Jani, bolo nám úžasne, veru som si poriadne oddýchla, už sa mi to až tak pýtalo poriadne vypnúť od všetkého ;-) ešte mám do konca týždňa dovolenku - to som urobila dobre, lebo si neviem predstaviť ísť dnes do práce keď sme prišli o pol jednej v noci :-N hm, taký jarmok by som aj ja brala... už som dlho nebola na niečom takom... cukrová vata, lízatká... x-) mňamky! tak si to vychutnaj, verím, že sa tešíš
Odpovedať
ahojte manzelky :-) tak ja som opat v praci..ako kazdy pracovny den :-N bam..no som rada,ze si zas opat tu,aj ked na dovolenke je vzdy lepsie..to ste mali tu svadobnu cestu? jani..posli cukrovu vatu potom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A kde ste to vlastne boli, keď ste sa vrátili tak neskoro v noci? Inak po dovolenke by sa ani hneď nemalo ísť do práce. Vraj je dobré zostať doma ešte také 2-3 dni... Kvôli aklimatizácii :-) Ja sa najviac teším na trdelník a medovníčky. To zbožňujem... A celá tá atmosféra je úplne skvelá. Zrejme nám aj počasie vyjde a ešte k tomu budem zase s našimi. Tak na to sa teším najviac 8-)
Odpovedať
jani..no a bude aj nejaky kolotoc? lebo to tiez k tomu patri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, u mňa veľmi kolotoče neprichádzajú do úvahy... Ja mám slabý žalúdok |-| A v poslednom období mi nie je práve naň najlepšie, tak radšej nebudem pokúšať. No tú cukrovú vatu by som ti rada poslala, len ešte musím vymyslieť ako. Stačí foto? :-D
Odpovedať
vitaj Kati, no to sme mali akoby druhú svadbonú cestu vlastne :-D môj manžel mi to všetko prichystal ako prekvapko k narodeninám... túto dovolenku "vyhral" ako odmenu za 3 mesiace driny a najlepších výsledkov a tak sme boli na 5 dní na Kanárskych ostrovoch 8-) všetko platila manželova firma, tak sme si to teda užili riadne... mali sme krásny 5* hotel, all inclusive strava, výlet loďou okolo pobrežia Granc Canarie, večer v Casine (šou ako v Las Vegas)... k takým veciam sa ako bežný "smrteľník" asi zase tak skoro nedostaneme :-D joooj, ale fakt nám bolo skvele... nechválim sa :-p =-) ;-)
Odpovedať
aha..no mne je dnes tak nijako..ma akosi mata..ani neviem preco..kedze vonku je pekne,tak nevidim dovod na nizky tlak.. nateraz fotka postaci :-D ale ked dojdem,tak si ju dam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No teda Bam tomu sa uz povie dovolenka, tak to sa ozaj potrebujes aklimatizovat :-) Si sa ani nechvalila, ja som myslela, ze idete niekde po Slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka, tak to je skveléééééé 8-) Júj, Kanárske ostrovy. Tak v dobrom ti trochu závidím :-D Ale určite ste si tú dovolenku riadne zaslúžili... a nebolo vám 5 dní málo? To ste sa tam akurát zabývali a museli ste ísť domov, že :-| Ale hlavne, že ste si to riadne vychutnali. Teraz v zime vám to určite padlo veľmi vhod ;-)
Odpovedať
no ja som tomu akosi stále neverila až kým sme nesedeli v lietadle :-D tak som sa nepochválila... prepáčte ;-) myslím, že 5 dní nám bohate stačilo... bolo tam veľa akcií, tak to rýchlo ubehlo, ale bolo to tak akurát... mali sme tak príjemných 27-28 stupňov, more (vlastne oceán) bolo príjemné, aj domáci vraveli že teraz je tam najpríjemnejšie, lebo júl-august býva hroozne horúci 8-) no a 5 hodinová cesta lietadlom je tiež sila, takže teraz sa fakt potrebujem aklimatizovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Potom musis na stretko urcite doniest fotky. Budeme zvedave :-N
Odpovedať
Profilova fotka
5 hodín lietadlom? Uf, tak to je dosť. Ja som mala dosť po 3 hodinách. Už som nevedela, ako sa posadiť :-N Leteli ste v noci, či cez deň? Ja nemám rada lety ponad more alebo celkovo ponad vodu a najmä keď to vidím... vtedy ma chytá panika
Odpovedať
bam..no tak to ti v dobrom zavidim..a aj tu cestu lietadlom :-D ja rada lietam..a preto sa este raz chystam do usa..aspon 7hodin v lietadle by som stravila :-D esteze bude stretko..mas moznost sa pochvalit..s fotkami..sa normalne tesim.. ahoj peti ;-)
Odpovedať
no ak stihnem vyvolať tak donesiem ;-) alebo pridám do prípravného albumu, ak mi na to neprídu =-) leteli sme aj cez deň a aj v noci... tam sme išli o 11tej z BA a späť sme boli nejako pred 22.00, takže sme mali aj večerný let... a to bolo nádherné, vždy keď sme leteli nad nejakým mestom, tak nám kapitám povedal, že aké to je mesto a bol to krásny pohľad, vysvietené, žiarivé... mne to pripadalo, ako keby niekto rozsypal diamanty a svietil na ne... krásna žiara, človek len žasne nad tou krásou x-) ten let vlastne tval nejaké 4 hod. a 45 min., ale tiež som už nevedela ako sedieť... ale dosť som aj prespala |-| takže to ubehlo v pohode
Odpovedať
bam..ja som mala okolo 7hodin let do pariza..nocny..uplne super..ale ked sme prichadzali do pariza,tak tam prsalo..no taka som bola nastvana,lebo som sa tesila na eifelovku..a nic z toho.. dufam,ste mali aj prijemne lietadla.. zvoni nam..tak sa ozvem neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už sa teším na foto, určite budú perfektné ;-) Nočný let je perfektný, keď všetko nádherne svieti. To ti verím, že si sa z toho pohľadu vytešovala
Odpovedať
no to muselo byť úžasné Kati... aj keď 7 hodinový let... asi by som to tiež riešila spánkom na určitú dobu :-N škoda toho dažďa... ja som sa bála, že tu na SK bude pršať, to by som si nevedla predstaviť to pristátie... na Kanároch pristál kapitán priam ukážkovo, v BA nás trošku hodilo a potom zrazu tak zbrzdil, že som sa normálne až zľakla :-S ale ja nemám rada vzlietanie a pristávanie... to medzitým je v pohodke. a kedy je teda stretko? aby som vedela, aký mám časový limit :-D
Odpovedať
... kočky, idem vybaľovať, ale ešte prídem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa pridavam ku Katke, tiez rada lietam a nic mi pri tom nevadi. Do USA som isla nejakych 10 hodin s prestupom, ale pustili nam aj film, aj radio sa dalo pocuvat. Stale nam nosili jest alebo pit a aj dekou nas prikryli, tak mi to ubehlo sup sup.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tak to ste mali riadny luxus :-D Ja inak tiež zbožňujem lietanie. Akurát z vody mám strach. Aj keď neviem prečo :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?