Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no zas som tu na chvilku..co musim pohladat..

jani..ja neviem plavat a akosi ma to netrapi,ked letime nad vodou 😃 😃 😃

• Mne je tiez jedno nad cim sa nachadzam. Keby sa nieco stalo, aj tak by to bolo jedno. Ale stale plati, ze lietadla sa najbezpecnejsie.

• Ved práve to je na tom to najčudnejšie, že práve vraj nad vodou je to bežpečnejšie, pretože keď padne lietadlo na skaly, tak sa rozletí na márne kúsky, ale keď padne do vody, ešte je šanca zachrániť sa... Ale ja to proste nechápem 😕 . Inak mám vodu veľmi rada

• Sponzor fóra
  • jani..no to bude asi tym,ze voda ti stlmi pad trocha,kedze nie je taka husta ako skaly..tie maju akoby nerozlucitelne castice,takze vsetko,co narazi z velkej vysky na ne,tak sa rozpadne,kdez to vo vode to padne na dno a na zaklade vahy bud to ostane na dne alebo vyplava 😉

• ahojte...konecne vikend
    ako citam niekto si uzival slniecka 🙂

jani aj ja mam najradsej trdelnik a potom langos............nammmm 😛

• ahojte..prisla som vas pozdravit predtym,nez odidem do prace..este pocuvam pesnicky,ze ktore budu najlepsie na svadobne dvd alebo skor videoklip 🙂

• caute dievcata, dlho som tu nebola 😉 trosku som sa musela ucit na dnesnu skusku a vcera sme mali firemnu party, tak som rada, ze existujem 🙂 co mate noveho?

• ahoj zuzi aj ja som tu dlho predlho nebolaaaaaa

• Ahojte žienky, čo nové? 🙂

• ahojj Mati, veru, zanedbavas zilincanky 😃 uz sa ti to pekne krati 😉 nervicky pracuju? btw. kukla som tvoje foto z rozlucky so slobodou, fakt super celenka 😎

• ti poviem, ze zacinaju pracovat,,,zajtra sa vydava kolegyna a este dnes bola v praci, to ja uz v stredu padim nach Kysuce

• ahoj Veronika 😃 akurat som sa vratila z CA, bola skuska s Kachanakovou, dopadla v pohode 😉
    Luko: ja som bola tiez v robote naposledy v stredu pred svadbou a potom tiez v stredu po svadbe 😃 pre istotu

• Ahoj Zuzi. 🙂 Tak super, že si to zvládla... 😉
    Nejako skoro vás trápia skúškami... 🤔

• to ja v pondelok alebo utorok planujem navrat lebo nechcem nechat prvacikov s cudzimi uckamim potom musim vsetko od zaciatku ucit, ked sa tam supluje 😒
    ahoj veronika 😵

• Veronika: veru, zavcasu, ale nevadi, bude toho este dost 😐
    Mata: to mas pravdu, ak si to praca vyzaduje, tak musime prinasat aj nejake obete 😉

• Sponzor fóra
  • Ahoj luko 🙂
    Tak to ťa obdivujem, že sa tak ponáhľaš...
    Ja by som sa neprinútila v pondelok po svadbe do roboty 😛 Však sa vydávam raz za život (dúfam) tak prečo si to neužiť, hm? 😉

• ja viem...ale mne to neda 😉

• Zuzi: Skôr začnete - skôr skončíte! Aj tak nie je moc dobre, keď sa všetko nechá na december-január, potom sa to ťažko stíha 😛

• co planujete na vikend?

• nam zajtra odpadla prednaska, takze bude relaaaaaaax 😵

• ahojte..tak uz som doma..a riadne utahana..a caka ma zehlenie..
    luko..no a co planujete robit v nedelu po svadbe,ked v pondelok chces ist uz do prace?
    fifi..ako pekne ti ide ta skola 🙂
    veronika..tebe sa ako dari?

• no v nedelu sa presunieme do Blavy 😉

• Ja mám tento víkend bez plánov... V nedeľu to vidím na "žolíkové derby".
    Ahoj lea. Ďakujem za opýtanie, dobre 🙂 A ty ako???

• u nas ide manzelik zajtra do prace..takze zas budik..ale aspon budu peniazky na auto 😵

• a ked budem dobra..tak aj notebook dostanem..na vianoce 😵

• no sikovni ste kati a ake auticko mate vyhliadnute? 😵

• Tak čaute kočky, musím ísť. Príjemný víkend 😉

• kati, ja uz notebook mam 😃 asi som posluchala, len to auto mi chyba 😃

• pa pa veronika 😉

• ja mam tiez uz jeden..ale odchadza mi na nom monitor..takze planujem druhy..no vyzera to tak,ze bude len za polovicu penazi,co som planovala 🤔 ale nevadi..
    a ake auto? nieco mensie..nech mam,ked pridem na svk..rozmyslame nad getzom..ale vieme,ze skodu nechceme 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.