Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no ja si chcem doniest naspat kabat..nech tu mam v com chodit 😃
    jeej..a kam my pojdeme na vylet?

• Kati prides sama ci s manzelom?

• sama pridem..manzela necham pracovat..
    inac..neviem,ci ste si vsimli,co som kupila 😃 na modrej streche som vytvorila novy album..tak sa kuknite 😉

• Sponzor fóra
  • 🤔 modra strecha... uz som aj zabudla... ked sa nam to tak "poondilo" s nasim pozemkom... 😴

ked prides sama, tak na vylet pojdes s nami, nie? 😉

• no jasne,ze s vami..s nim pojdem tu v londyne..vymyslel vystavu o ludskom tele..takze organy a take podobne veci by tam mali byt 😃

• to moze byt zaujimave... tam mate aj muzeum s dinosaurami, nie? tam by som isla teda urcite...
    pekne, ze chodite po vystavach a pod., tu na SK to je teda bieda, ked nieco je tak to daju do Blavy 😦

tak my nieco vymyslime, co keby sme sli vsetky do kina a potom niekam sadnut??? 🤔 = otazka do plena 😉

• bam..no to by bolo celkom super..hadam pojde cosi dobre v kinach..

• 🙂 he, davaju Sex v meste 😛 taky babsky film... ale neviem dokedy 😬

• no tak na to by som aj sla..bola by aspon sranda 😃

• pojde oko dravca..thriler..a vyzera celkom zaujimavo 😵

• no ja neviem, ked thriller tak dobry... teraz obcas natrafis aj na ´brak´ 😐
    nejaka comedy... vsak uvidime, mozno ani nebudeme stihat, ked sa zakecame 😛 ako vzdy 😃

• no ved my sa obideme aj bez filmu..nas by mali najat na dabing nejakej telenovely 😃

• ahojte.
    tak ja s kinom aj stretkom suhlasim 😃

• Jasne mohlo by byt, ale tie dva spominane filmy som uz videla. Lea ake mas to prekvapenie? Uz sme tu dve a isto sa este niekto objavi.

• ahojte babule..tak mame dalsi den..uz nech je piatok 😃

• Sponzor fóra
  • kuk svadobny album 😉

• krasne su 😃

• nie su nejak upravovane,kedze sme to len prehodili na jpg..ale ked donesiem album..myslim,ze budete prekvapene 😃 😎

• v priebehu dneska ich ale zmazem 😛
    utekam do prace..este sa ohlasim..ked sa budem nudit v praci 😃

• Jeej, pekne vy ste sa boli fotit nakoniec na Strecne?

• ahojte, tak čo sa tu rozoberá? Stretko a kino súčasne? To by bolo fajn. Tak potom určite počítajte aj so mnou 😉
    Kati, pozerala som tvoje fotky. Sú super, ale určite chcem vidieť viac. Tak sa teším na album 😎

• Ahoj Jani co mas nove?

• Ahoj Peti, no nič veselé 😢 A inak kopu práce, ale to mám vždy 😬
    A čo ty, už máte tie nové dvere?

• Ale vies ako nas rozculuju? Akurat dnes im uz manzel nadal, lebo to uz neni normalne. Dame im este 2 tyzdne a ak to nepojde, tak si pojdeme vybrat zalohu a kasleme na nich. A s inym som sa tiez este nepohla, takze uz som skoro v depresii 😦

• baby..my tu mame tak rusno..a vecer ma caka este skola 😬
    vam napisem ako to bolo 😃

• Peti, tak to sa vám riadne naťahuje... 😐 Možno by stačilo zájsť do firmy a trochu sa im pohroziť. Vtedy by to zrejme aj rozbehli tak ako sa patrí.

• Ale nezabera to, my uz sme tam boli, robili sa akoze nie je problem a este nam nieco dozistuju a to zistovanie trvalo doteraz, az sme im pohrozili, ze ideme po zalohu, tak povedali ze za 2-3 tyzdne, tak este im dame sancu. Ale uz poslednu. A su hlupi, lebo sme od nich chceli brat aj interierove dvere, no ale pomoz im ked namaju zaujem zarobit.

• Inak sa čudujem, že takéto firmy vôbec dokážu prežiť pri dnešnej konkurencii. Veď teraz by sa mali predbiehať v kvalite služieb, aby získali zákazníka a oni sa k tomu takto postavia. Veru nechápem, čo robia takéto firmy ešte na trhu 😠

• peta je to fakt des....my sme tatkto cakali na obkladacky ale aspon nam potom dali zlavu a vybavili aj zlavu na interierove dvere...ale tiez sme si hovorili pockame 😐

• Muma a kde ste kupovali interierove dvere?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov