Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko no ako sa citis.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru tak strasne rychlo to uletelo a uz mas svadbu predo dvermi. Hadam uz mas vsetko dovybavovane :-N
Odpovedať
smiesnoooooo :-D robim si z toho srandu ze jak je vsetko rozbehnute: volam kozmeticke minuly tyzden, ze aj skusku chcem, ona OK, nedojdite teda na 8:30, dojdite na 9:00 tak dojdem 9:00 a ona, nechtiky ste mali na 8:30 tak mal oci a nechty budu az 15:30 dneskaj namalovala ma tak,ze aj sama by som to zvladla, ale dobre, nech mam v sobotu klud idem na uces, mama dohodla tak, ze dnes mam hocikedy prist...divnou mi to bolo, ze nechce presny cas kadernicky tak dojdem a ona 8:30 ste mali prist...pritom mame povedala, ze mam prist hocikedy, mama sa nemohla pomylit, lebo bola s nou aj kamoska, takze mame svadka ale budete sa hadat s kadernickou 2dni pred svadbou tak skuska bude zajtra o 10:00 baby viete, ja pod stresom v praci robim tie najlepsie vykony,takze to na mna vplyva celkom pozitivus, ucidime, co nam dnes a zajtra este osud pripravy, vecer idem do penzionu...
Odpovedať
Profilova fotka
A nic si z toho nerob Luko, ved ked sa to kazi teraz v svadobny den uz by sa nemalo ;-)
Odpovedať
vak ja uz sa smejem, len cakam co bude v penzione :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...hadam nebudu mat nikoho ineho zarezervovaneho na sobotu.... :-D
Odpovedať
tak hadam aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Drahemu uz musis chybat, nie? Ten sa bude tesit na sobotu ako maly :-N
Odpovedať
jaj no on dnes pride dovezie navleky, vyzdobu a s aty a frcinazad a zajtra dovezie kyticku a seba :-D
Odpovedať
luko..no uz sa ti to pekne blizi..a hadam ten svadobny den bude lepsie ako tieto dnesne skusky..naostro to byva vzdy super ;-)
Odpovedať
kde ste vsetky =-) =-) =-)
Odpovedať
zdravim kocky na rychlo...jaj kopec stresov sak nebudem opakovat, staci kuknut do oktobra :-D sak to poznate, potom dopodrobna opisem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko..drz sa zajtra..ten posledny den je zvacsa najhorsi..ale zajtra si to budete pekne vychutnavat x-)
Odpovedať
robimeprave vysluzky moja mama iny megaloman, sak v tych krabiciach jehadam 30-40 kolacov a este torty tam nie su :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mata, zijes este? sledujem, ze riadne nestihas :-D
Odpovedať
no tak ja som sa konecne dostala domov..s tazkym nakupom samozrejme..kedze nemame uz ziadne ovocie doma.. luko..ja som tiez davala tolko..lebo mne sa zdalo hrozne malo v tak velkej krabici :-N
Odpovedať
Profilova fotka
halo? :-.
Odpovedať
ahoj..ja som tu..len som robila veceru..
Odpovedať
Profilova fotka
a co bude dobre? :-p
Odpovedať
pecene zemiaky..s cerstvym salatom..a po praci som kupila ananas,tak ten si dame k telke.. a kedze mame dnes jedno vyrocie,tak mam kupeny tiramisu kolac x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mnam tiramisu :-p ja si nasupem nejake jablcka a idem kukat telku,dnes davaju ligu vynimocnych... tak ideme s muzikom piatko-relaxovat :-D
Odpovedať
no aj my si sadneme k telke a budeme pojedat ananas..a mozno si dame aj ten kolacik.. takze budeme mat obe taky romantikus piatkovy vecer :-D
Odpovedať
ja len narychlo kocky, bola to ZIVELNA svadba :-D na zaciatku si jaksi isla vlastnym zivotom, ale zabava bola najsamlepsiaaaaa za vsetko poviem len tolko, ze sa ludia tak bavili (dakujeme Bonita) ze svadobny hry sme nedali ani jedny...sak nebolo kedy :-D najlepsi zazistok: drahy mi spieval so skupinou Ak nie si moja..a mamam Slzy tve mamy... druhy najlepsi: moj 77 rocny dedko trsajuci na Je to vo hviezdach sposobom vsechny ruce nad hlavu :-D :-D :-D a zvrtajuci sa s mojou najlepsou kamoskou :-D :-D :-D kyti ani podvazok som nehadzala ani tortu sme nekrajalilebo nebolo mpzne ludi dostat z parketu :-D bola som aj unesena ale netrvalo to dlho nastastie viac napisem neskor zdravi pani TUTKOVA :-D KATKA dakujem velmi pekne za tip na Bonitu a kameramanov,vsetcihudbu chvalili. x-) x-) x-)
Odpovedať
luko..tak blahozelam ;-) a vitaj medzi nami vydatymi 8-) som rada,ze ste sa zabavali..ani my sme nemali ziadny program,nebolo fakt kedy.. budu na vasu svadbu spominat vo velkom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko aj ja Ti srdecne blahozelam :-) a prajem Ti len to najkrajsie.
Odpovedať
dakujem x-)
Odpovedať
luko a ty sa co nevenujes rodine a manzelovi :-N :-D si nebodaj uz naspat v ba :-N
Odpovedať
nieee, ale rodinka odisla tak okolo tretej, popravky sme nemali, len sme sa naobedovali a este pokecali, manzelik (jeeej, sranda :-D to oslovenie) spinka pred cestou, ja som bola este u otca zaniest vysluzky...vsetci su unaveni tak sa neni komu venovat :-D ja sa idem pobalit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, tak srdecne blahozelam ;-) aj pocko vam vyslo na 100 % ;-) uz sa tesim na nejake zabery :-p
Odpovedať
luko..no to si budes zvykat chvilku na to pomenovanie :-D ja som si doteraz nezvykla :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?