Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo manzelky, je tu nejaka? :-D
Odpovedať
ahoj fifi..no ja som tu uz :-D len ty si mozno aj odisla
Odpovedať
Profilova fotka
este nie :-D
Odpovedať
tak to je super..co porabas takto neskoro vecer tu?
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram maily, muzo telku ;-) a rozmyslam, ako rychlo ubehol vikend, zajtra zas do prace :-(
Odpovedať
a napisali ti aspon nieco pekne? o vikende ani nehovor..zbehol velmi rychlo..som si nestihla ani poriadne oddychnut =-) :-S ale o tyzden si budem uzivat volno a budem sa pomaly aj balit,aby sme sa mohli zas stretnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Kati, mas pravdu, ani ja nie... vcera bola skola, dnes sme behali po BB, boli sme v nemocnici... :-(
Odpovedať
a preco ste boli v nemocnici? my sme vcera kupili novy paplon,aj vankus a postelne..a vecer som este objednala postel a matrac..tak konecne budeme mat manzelsku postel x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dedko dostal v noci z piatka na sobotu srdcovy infarkt... museli ho previest do BB na "bajpas" :-( nastastie vsetko dobre dopadlo a v utorok ho opat prevezu do ZA.... prisiel vraj v poslednej chvili.... a na com ste doteraz spali? ;-)
Odpovedať
no tak hadam sa rychlo zotavi..starsi ludia si musia davat na seba velky pozor..a aj ich rodinni prislusnici,kedze nie vzdy sa starsi clovek postazuje..a viem o com hovorim :-S :-( spali sme na mojej posteli..co som si kupila minuly rok..ale to je tak klasika,normalna postel,takze mala pre dvoch..no aspon sme sa k sebe tulili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-) uz sa citi lepsie... noooooo to mi pripomina nase stare casy, ked sme byvali kazdy doma a ja som niekedy prespavala u mileho ;-) vtedy sme sa tiez tulili na jednej posteli :-p
Odpovedať
moj manzel ma doma roztahovacku,takze sme vzdy mali miesto..len to bolo citit,ked si spala naprostred,ze ti tam cosi vadi :-N a aku mate manzelsku..drevenu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hehe, aj ja som mala doma roztahovacku ;-) a stale mam, ked prideme k nasim, tak na nej stale spime :-D my mame klasicku drevenu postielku s uloznym priestorom, mam v albume na modrej streche... jveeeeelmi pohodlna, skvela... do domceka ale budeme kupovat predpokladam novu :-D takze tato este vydrzi, kym sme v byte. Idem spat Kati, zajtra zavcasu vstavam, maj sa pekne a pozdravuj muza ;-)
Odpovedať
som sa kukla..no my si budeme davat robit na mieru urcite..kedze sa mi pacia drevene s nocnymi stolikmi..to ma niekto v albume na modrej streche..ja ulozny priestor urcite nechcem..mne sa paci jeden spolocny matrac a to iste aj paplon..tu mame dvojity kupeny.. ale teraz mame objednanu kovovu..a mozno sa nam zapaci natolko,ze si ju donesieme na svk :-D pekne sny prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate po vikende? my sme boli u kamosov na chate, kupili taku starsiu a renovuju na byvanie----bude to na riadnej samote ale romatika to vam poviem :-D luko no ako???? a fotkyyyyyy :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babule..tak dalsi pracovny tyzden je pred nami..hadam bude sefka taka mila a da nam piatok volno :-D
Odpovedať
tu je podrobny popis kocky: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... na fotky cakam, od fotografa a od kamosky, a casom snad aj od zvysku rodiny :-D inak baby, ja som sa na urade zacala podpisovat ze Lu...ako Lucanova a potom som to zakamuflovala na Tutkova :-D ze okrasne pismo :-D
Odpovedať
ako na obrade na urade :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau luko....gratulujem citam ze ste si to pekne uzili a aj pocasie ste mali nadherne :-)
Odpovedať
ano ani kabatik sme nemali, az tak sme sa kvele bavili, ze sme zabudli kyticu hadzat, metlovy tanec aj tortu krajat :-D ale hostom to nevadilo, ti ani nepostrehli, amli pocit, ze sa stale nieco deje (co som sa aspon rozpravala), skor mne je to troska luto, ale len troska inak s drahym sme take tance struhali, ja som bola stale na parkete a pacilo sa mi, ze neboli dva hruhy (draheho rodina a moja), ale jeden velky a potom v nom sa robili male podla toho, kto koho vytiahol moj ujo zhodnotil, ze taku blaznivu nevestu este nevidel....sme si to riadne uzivali, lebo so zenichoch som sa stretla fakt len na parkete, snazili sme sa venovat hostom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Luko gratuľujem ku svadbičke. Tak vitaj medzi nami manželkami ;-) Keď čítam, ako opisuješ svoju svadbu, presne sa mi pred očami mihla tá naša. Tiež sme sa s drahým videli a stretli len na parkete :-D . Je skvelé, keď sa nevesta aj ženích takto zabávajú. Tá svadba je potom oveľa veselšia :-)
Odpovedať
jj presne...potom len drahy dojde, ze ty si ma vobec nevsimas a ja ze maaaam kedy :-D ale to sa smial pri tom, nebola to vycitka, lebo aj on sa venoval, je super, ze sme osobne pozvali rodinu, tym padom takemr vsetkych poznal a mohol s nimi vykecat ;-)
Odpovedať
ahojte.. luko..tak to je super,ze ste boli obaja spokojni zo svojho velkeho dna x-) uz sa tesim na fotky :-) baby..ake mate pocasie? tu sa nam poobede rozprsalo..a tak som zvreta doma..ani na nakup sa mi nechce ist v takom hnusnom pocasi..
Odpovedať
dnes bolo pekne a celkom teplo :-)
Odpovedať
tak to je super..hadam aj dalsi tyzden bude pekne.. uz si naspat v blave,ze..
Odpovedať
ano, boli sme vratit svadobne saty a navleky, ale stale citim unavu, nechce sa mi ist zajtra do prace, ale mala som tri dni volna, tak uz aj by som mala
Odpovedať
no a kolko hodin ta zajtra caka?
Odpovedať
asik 5, takze to sa da dala som do pripravneho par neoficialnych fotosiek od svagrinky ;-)
Odpovedať
no idem kuknut
Odpovedať
tak to si bola riadna kocka..uz sa tesim na dalsie fotky x-) ja donesiem babam ukazat album na stretko a hadam sa podari aj svadobne video..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?