Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • dakujem kati 😉

• ..gratulujem Luko 😉
    ..na fotkach vyzeras velmi dobre...tesim sa na dalsie od Tomasa 😵

• ja tiez 🙂 😵

• Sponzor fóra
  • luko, tie saty ti seknu, velmi dobre... som sa tak pozerala, ze aj vy ste na par veci zabudli, z toho si nic nerob, aj nam sa to stalo, mna to tiez hrozne mrzelo, ale uz je to lepsie

• ano..zabudli...ale tortu preto, lebo bolo vela jedla, dve vecere, kapustnica a obrovske studene misy a ludia boli dost objedeni, myslim, ze by ju aj tak nikto nejedol, na druhy den sme ich dodatocne vacsine hosti rozniesli

• aj my sme to tak urobili, tortu sme krajali az na druhy den. my sme zabudli dvihanie na stolickach o polnoci, fotenie s rodinou vonku v parku (co ma dost mrzi) ale este dobre,ze ma to napadlo v sale po polnoci, tak mame aspon take.

• u nas mama dvihanie nastastie zrusila bo mojho dvihnut by bola dost fuska 😃

• ani mojho by asi nezdvihli... 😉

• monku..nic neboj..aj u nas sa zabudlo na niektore veci..rodicia draheho nas surili z kostola a pritom sme tam boli jedini na ten den..tak manzel nema foto s vlastnymi rodicmi a ani s druzbov..a tiez s vlastnou sestrou..co uz..ich chyba..kto chcel,ten prisiel a odfotil sa..a ani spolocna fotka nie je..

• vdaka baby, ste ma trosku ukludnili, ono nie vsetko sa da spravit perfektne, ze? Aj ked sa snazite neviem ako...

• presne tak..mne padol uces..ale to nie je podstatne..hlavne je,ze ten den si slubia lasku dvaja ludia,ktori patria k sebe 😵 a dokazu si pomoct vo vsetkom..to je najdolezitejsie 😵 😉 🙂

• nam padala hlvana torta a tak ju vsetci volali sikma veza v Pise 😃 😃 😃

dolezite je priznat si, ze aj ked to nebolo dokonale, bolo to nase a nezabudnutelne a uzasne 😵 😵 😵

• presne tak.. 😉

• luko..my sme nezlozili tri poschodia..taka dobra bola,ze to nezvladlo stredne poschodie 😃

• jeeej 😃 ale hlavne ze bola sranda 😃

• Sponzor fóra
  • no to hej..ale taketo veci si bude clovek najviac pamatat..
    ako moj rozbity svadobny pohar..no doma je uz novy..len treba vygravirovat 😬
    ale,ked sme vychadzali z kostola,tak mi knaz pristupil saty..odvtedy sa troska zmenili od tych na modelkach..ale to sa spravi 😃

• inak som chcela predat svoje svadobne topanky ale to co bolo biele to je teraz cierne su neskutocne spinave..neviem ci mi na nohy postupali ci co 😃 skusim vycistit 😬

• no mi hovor cosi..som sa tesila na bezne nosenie..a take spinave boli..tak som ich drhla..a este stale sa mi zdaju trocha spinave..

• no baby..vy musite teda riadne poctivo pracovat 😬 ja akurat balim veci a padam z domu..dnes mame predposledny den so ziakmi..ale uz sa tesim na piatok 😃

• sme dve..uz aby bol piatok 😃

• ahojte....pridam sa do skupiny "tesime sa na piatok"

luko bola si krasna nevesta ...a mala si perfektnu farbu vlasov.
    co sa tyka topanok aj moje su nepouzitelne a nie som ista ci som nemala take iste ako ty 😉

• vdaka... 😵

• tak moje topanky su naozaj podobne ako tvoj, podarilos a ti ich vycistit?

• Ahojte...
    Luko, bola si naozaj krásna nevesta. Už sa teším na ďalšie foto, kde budeme môcť vidieť viac 😉
    Kočky, ja sa tak teším na víkend. V nedeľu ideme na krstiny do Bratislavy. Takže budeme mať trochu slávnostnejší víkend, ako ostatné 😵

• tak to bude cez vikend v nasej "perle" 😃 blaaaafe 😃

• ahoj jani nevies kde v mojsi stavaju bytovku borovice?

topankam som sa este nejak extra nevenovala....ja som nevesta zberatelka vsetko si necham aj boty zavoj a podobne 😃

• ja mam dva zavoje, ten prvy bol moc biely k satam, tak mi v piatok doniesol z nicole drahy druhy, ja by som ich rada predala, zas nerada zbieram 😃
    vcea som oprala decku a pustila farbu tka som si znicila bluzku a moje svadobne nohavicky su modre 😃

• 😃 no ale ved sa vravi ze nove stare poziacne modre 😃 😃

• Linduš, viem, kde to stavajú. Chcete si tam kúpiť byť, aby ste boli bližšie k nám? 😃
    Inak ja som tiež "nevesta zberateľka". Všetko mám doma, topánky, závoj, bižutériu, podväzok... Topánky však sem-tam aj obujem. Takže to je v pohode.

• jo u mna to posledne plati aj po svadbe 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov