Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • tiez sa pridavam k zberatelkam 😃 mam doma aj svadobne saty 😃 😛
    inac..ja som cistila topanky vanishom..a trocha to zislo..kedze musia este cosi vydrzat..

luko..ja som mala dva rozne zavoje a velmi rychlo som predala ten jeden..takze skus dat do bazaru,ze predavas nepouzity..
    dokonca aj spodnicku som rpedala,kedze bola nejaka chyba v doruceni a tak som dostala dve..

• Ahojte babuľky,

Ešte si ma pamätáte? Mala som dlhý výpadok. Ale som späť. vidím, že ste sa všetky dovtedy single povydávali, takže gratulujem a idem kukať fotky🙂)

• Ahoj Evi, no vitaj tu po dlhom čase... 😉 Ako žiješ, a čo máš nové? Fakt si sa tu dosť dlho neukázala, kde si sa túlala?

• Sponzor fóra
  • Ahoj Jani,

to je nadlho..nejako nevychadzal absolutne cas. Zijeme celkom OK, blizi sa nam prve vyrocie sobasa (!!!) leti to ako dive, Kristínka bude mat o mesiac 2 roky uz.
    A ty ako?

• wáw, už aj vás čaká výročie. To je strašné, ako to rýchlo letí. Kristínka už bude riadna slečna 😉
    No my stále riešime náš domček. Už máme stavebné povolenie a teraz chceme budúci týždeň vykopať a zaliať základy. Tak snáď sa nám to podarí 😬
    A vy kedy plánujete to sťahovanie do Tepličky? Teraz sme tam s drahým chodili dosť často, keďže sme tam riešili kopu vecí na stavebnom úrade 😐

• Ach ani nevrav o stahovani..neviem,a ko to cele nakoniec bude. Sme hrozne rozlietaní stále, nie je kedy nic poriadneho urobit😞
    ale bude to nutne , ved malu idem tam nahlasit v do skolky- o rok musi nastupit.
    Ako ste oslavili papierove vyrocie??

• Evi, naše výročie bolo úplne skvelé. Oslávili sme ho návratom na miesta činu spred roka a večernou romantikou pri svadobnom DVD a vínku 😃 Ale bolo to nádherné pripomenutie. Ani sa mi nechce veriť, že už odvtedy ubehli ďalšie dva mesiace 😐
    A malú ideš dať do škôlky do Tepličky? Tak to máte aspoň skvelý dôvod na návrat späť 😉

• no Jani, nemam kde inde ju dat, kedze tam asi ideme byvat..ak ma neslahne o par mesiacov na to a neodidem niekde do tramtarie🙂)

tiez som myslela, ze pojdeme na veceru tam, kde sme boli pred rokom na svadobnej oslave.

• Evi, neboj, nikdy to nie je tak zlé, aby to nemohlo byť ešte horšie 😬
    Inak, je krásne pripomenúť si to tak úplne naživo... Oživí to všetky krásne momenty 😵

• ja som DVD este ani nevidela..mozno si to necham na to vyrocie..je to take blbe- ideme oslavovat prve vyrocie a zijeme spolu 7 rokov. hihi.
    cele je to popletene.
    Takze Jani idete stavat vo velkom, bud. rok dostaviate, nastahujete sa a motzte plodit potomstvo, hihi

• Presne tak, ideme vo veľkom stavať... a dúfame, že budúci rok sa už sťahujeme, lebo teraz je to na nervy 😞
    No a s tým potomstvom... Ja dúfam, že ho splodíme ešte skôr, než sa nasťahujeme. No uvidíme,či sa niečo pošťastí 😬

• jej, vazne? tak sa ti splni dalsi sen🙂 Vela uspesnych pokusov budem priat🙂

• ahojte babule..som dola..ale len na chvilku..caka ma dnes matika..

vio..no rada ta tu vidim..kedy nas prides pozriet?

• Ahojte 🙂
    Luko, som velmi rada, ze vam to vsetko vyslo k plnej spokojnosti 😃 Tesim sa na foto. Ja som bola tiez prvy tyzden po svadbe pekelne unavena, lebo sme mali este vselijake vybavovacky.
    Murinko, s tymi krstinami som vas predbehla. My sme krstili uz tento vikend a s menom nebol ziaden problem, asi zalezi od toho, na koho natrafis.
    Violetka vitaj spat medzi nami 😉

• ahojte..dnes mame opat krasny den,aj ked chladny 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte, Peti, tak vy ste šikoví 😉 A je skvelé, že ste nemali problém s tým menom. Fakt záleží asi na tom, na koho natrafíš 🙂

• fiha aky host k na privital, vitaj spat Violet 😃

• som domaaa 😵

• aj ja Kati 😃 zatial iba s Fifi, muzika mam na sluzobke v BA

• moj pracuje..a netusim kedy pride 😬

• ani ja to netusim 😬 takze si tu mozeme popisat 😉

• no super..co vecer planujes?

• ani netusim, treba cosi pozehlit a uzijem si klud, mozno cosi dopisem do bakalarky, dnes som mala tazky den v praci, tak budem vegetit 😉 a co ty?

• aj mna caka zehlenie..ale sedim pred telkou a cumim film radsej..

• ja tiez 😃 leniva som 😃 😎

• ale aspon ponozky y som mohla poskladat 😃
    ved zehlit mozem aj zajtra..zas to urobim asi tak,ze poskladam vsetko,co si myslim,ze nebude treba zehlit..a tak mi ostane nejaka tretinka 😃

• to robim tiez casto - pozeram, ci je to moc pokrcene 😃 dnes ma dost boli hlava, asi zly tlak, alebo sa blizi skarede pocasie 😞

• ahojte 🙂
    mam dlhsiu absenciu... takze dodatocne dakujeme za pochvalu dovolenkovych fotiek 😉
    som rada, ze sa tu Evka ukazala po teda dlhej dobe... veru som nedavno na teba Evi myslela... som rada, ze sa mate dobre 😵
    ... no my ideme momentalne zvolat "rodinnu radu" ohladne ... vsak potom napisem, nech ste zvedave 😛 😉

• baaaaaaaam - uz si ako Katka, riadna tajnostkarka 😃 tak tu cakam, co zvolavate, ja som straaaaaasne zvedava 😛

• ... a Katka este nedala vediet tajomstvo?
    Ja ze som ho prepasla... som sa sem vobec nemohla dostat posledne dni 😞 normalne abstak clovek ma... hehe

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov