Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fifi..no ja som aspon ponozky zlozila 😃

bam..ale ono je to super drzat cloveka v napati 😃 😃 😃

• Kati 😉

• Bam: ani ja som tu nebola asi dva dni 😃 nejak nestiham niekedy 😬

• Sponzor fóra
  • ake tajomstvo?

• nejak nam to tu mrzne dievcata 🤔 pojdem von o chvilu, idem na pokec k sefke 😃

• no mne skoncil film..tak uz mozem byt tu..len riad umyjem..
    fifi..to mate nejak neskoro pokec 😬

• Bam aj ja som zvedavec na tvoje tajomstvo.

• ahojte v tento krasny den...kolega sa smeje ze sme super krajina lebo vieme vsetko vybavit aj anglicke pocasie pre kralovnu 😃

no bam co je to za prekvapko takto nas trapit 🙂

• No ale tento rok je aj tak teplejsie ako vlani. My sme takto pred rokom menili okna a zima bola ako v ruskom filme.

• Ahojte bábiky,
    ďakujem za milé prekvapenie a som vyvalená, že si pamätáte poniektoré aj moje krstné meno..fííha..a to som ani raz s vami nikde nebola, takže milé prekvapko. Tu u nás dole poriadne fúka, ale neva, je zmenený tlak, malá ešte stále spí od večera, hihi.

• No aj ja sa opravujem, dnes je veru dobra kosa, ked som vysla z kancelarie, tak ma poriadne striaslo

• ahojte,
    no mne sa ráno tak nechcelo vstať z postele a tak by som si pospala. Ale ako na potvoru práve dnes som musela vstávať skôr. 😠
    Linduš, tvoj kolega to dobre vystihol 😃

• ahoj jani evi peta
     jani ako stoji s pozemkom....dufam ze bude pekne aby ste mohli zacat 😉

evi a kedy budes v ziline aby si prisla na dake stretko?

• Linduš, včera sme doviezli na pozemok kamene do základov. Takže sa to trochu začalo hýbať. Len dúfam, že nám ešte vydrží počasie.
    Ozaj, čo s tými Borovicami? Chcete sa presťahovať k nám bližšie: 😃 😉

• nie kamoska tam kukala byty tak bola zvedava... 🙂

• Sponzor fóra
  • Byty sú tam vraj pekné, ale ja v nich vidím ten problém, že je to veľmi blízko pri diele a ešte k tomu vždy, keď ideme okolo, cítiť tam tú splavňu. A to je naozaj niekedy neskutočný smrad. To by už lepšie boli byty v Kopaničkách. To je hneď na začiatku Mojša

• ahojte babule..tak mame prazdniny 😵 zajtra sice netreba ist do prace..ale mam toho doma co porobit..tak budem makat..

• Ahoj!

Mas sa? Poslala si mi niečo po Her Majesty do BA?🙂)

• ahoj..no poslem ti pekne alebo uprsane pocasie 😃 typicke pre anglicko 😃

• to uz je tu od rana..diky za krasny dar..cim som si to len zasluzila?.-)

• ahojte 😃 Eviku vitaj 😃

• evi..to netusim..ale som rada,ze si spokojna 🙂

ahoj fifi..

ale sa nas tu zislo 😃

• Kati, sledujem, ze zajtra vegetis, tisko zavidim 😎 ja budem v robote, navyse bez kolegu, veducej, lebo maju volno, tak sa musim o vsetko postarat sama 😐 budem to mat vesele,piatky take byvaju... 😴
    inak sa tu dnes ozaj dooooost schladilo 😒 a dopoludnia to bolo fakt anglicke pocasie, hmla a dazd 😦

• no vegetit budem pri domacich pracach..ale aspon cosi 😃
    no aj tu je chladno..a nastastie neprsi..

• hm, to som si porobila uz v tyzdni, ale to zehlenie som vcera nestihla, takze bude dnes 😬 ale nevadi, aj tak som sama, lebo sa hra fucik s Hamburgom a jasne, ze moj muz nemoze na takomto zapase chybat 😃
    co dobre si dnes varila? daj inspiraciu 😛

• no ja budem robit sobotnajsie upratovanie uz zajtra..nech mam volny vikend..
    varila som fazulkovu polievku na kyslo..a mame este cestoviny s omackou a bazalkou..

• hm mnam, bazalkove jedla mam rada a moj muzo zasa fazulu 😃 ja som dnes robila kuraci paprikas na smotane s cestovinou 😉

• ten sme mali minuly tyzden..mnaam..
    a co robis zajtra?

• na obed myslis Kati? zostane to z dneska, je toho aj na zajtra tak akurat 😉 pride k nam skoro-svagor pomerat kupelku, chceme ju uz konecne oblozit a on nam v tom pomoze, podnika v obkladani aj so svojim kolegom 😉 je to malicke, takze tam nebudu nejake extra vydavky a v Baumaxe maju teraz uzasny obklad, sme sa obaja s muzom zamilovali 😵 😃

• Ahojte,
    ja zase len tak na skok, lebo ta malá vrtuľka nedá pokoja🙂 Bazalkové cestovinky by som si dala, hlavne, keby som ich nemusela robiť.
    Fif, vy idete prerábať obklady, a my dnes večer po uspatí malej ideme repasovať všelijaké dierky a trhlinky v stenách po obyvke a kuchyni..a zajtra pretrieť farbou.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov