Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Violet, aj my sme malovali, ked nam vymienali okna pred cca mesiacom , uf, esteze to mame uz sa sebou 😃
    pridala som ten obklad do albumu na modrej streche 😛

• Ahojte manželky 🙂
    som len na skok... Pozerám, že tu vo vzduchu visí nejaké prekvapko, čo Bam... 😃
    No neviem, ale začinam skromne tušíť o čo así pôjde.... 😃 😃 😃

• ahoj Veronika 😉 a co asi tusis? lebo ja len jedinu vec.. ked boli na tych Kanaroch 😛 mozno k nim prileti bocian 😵 ale neviem, ci sa nemylim....

• Sponzor fóra
  • fifi..no to mas dobre..som zvedava,co nam ostane na zajtra 😃
    pekny obklad..s mi celkom paci..

evi..a kedy sa stahujete?

nika..ahoj..no skus povedat,ze ake 🙂

• no Kati, mal byt zeleny obklad a bude fialkovy 😃 ale to len mozno... zatial zvazujeme

• Ahojte Zuzi, Kati... 😉
    No práve, či z tých Kanárov za nimi neprletel nejaký KANÁR v podobe bociana 😃
    Ak je to tak, normálne sa tešim za nich... 🙂

• sama som tiez zvedava, lebo sa Bam uz neozvala 😛

• ja mam rada fialovu 😃
    nika..no mozno.ktovie..

• Tak dúfam, že sa čoskoro dozvieme, že čo a ako.... 😛
    Tak zatiaľ sa majte krásne, musim sa venovať mangelovi po 2týždňoch, čo bol preč... 😛 😉
    Pekný večer.... 🙂

• Pekny vecer aj tebe Nika 😉
    ja som tu sama a este nejaku hodinku budem, kym neskonci futbal 😠
    Kati, ja mam tiez rada fialkovu a paci sa aj muzovi 😃 uz som si kupila aj fialkovu orchideu 😃

• nika..pekny vecer 😉

fifi..neboj..budem tu este..kedze hladam cosi na nete..
    potrebujem nejaky ozdobne oramovanie fotky..idem dat spravit svadobnu fotku..a rozposlat..
    mne sa hrozne paci aj cervena..a tak hadamr az bude cervena kuchyna 😃

• no to je dobry napad s tou fotkou 😉 ja som uvazovala, ze si dam zvacsit jednu zo sepiovych fotiek a ta bude mat nejake cestne miesto v spalni 🙂

• nemate ziadnu velku fotku?

• zatial nie, lebo sa neviem rozhodnut, ktora to bude 😃

• pekne..no my musime este pockat na dalsie fotky..

• Sponzor fóra
  • uvidis, ze to bude tazke 😃 tvoj muzik este praxuje? 😉

• uz je doma..ale ja sa venujem este tej fotke 😃

• hehe, tak to je super tolerantny 😉 aj ten moj je, vie, ze tu zavislakujem 😃 tusim uz skoncil futbal, prehrali sme 2:1 takze bude Zilina smutna

• aha..no to bude mozno aj bordel v meste..
    ja sa hram s tou fotkou a je to celkom sranda 😃

• tak mi potom posli mailom na inspiraciu a ked sa budes velmi v UK nudit, mozes urobit aj mne nejaku peknu 😃

• no mozno ukazem,ked budem v ziline..

• ahojte 🙂
    kati ty si taky PC expert, nemas skusenosti z uschovnou.cz? poslal mi fotograf fotky,s tiahla som ich, su vo formate ze explorer...a neda mi to otvorit...

• explorer? to co je za format 😬

• no internet explorer mam ulozenu ikonu a format je RAR

• ale uz googlim asi nemam nainstalovany spravny program an otvorenie

• a ked vojdes do suboru,tak aku priponu maju fotky?

• vobec sa mi nedaju otvorit...ked otvorim subor, zacne mi otvorit internet a nic...idem skusit najst na to nejaky probram na priponu rar

• ze vraj WinRar

• no je to podobny program ako zip..treba ti instalacku na to 😉

• hotovo idem pridat 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov