Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja sa dnes venujem sobotnemu upratovaniu..a cez vikend budem pekne s manzelom,kedze coskoro odlietam prec..
    vyzivu som robila nedavno..ale len tak na zjedenie..inac...zas by som si ju dala 😃

• tak uz aspon vieme co janka donesie na stretko...inak jani mame strasne vela jablk tak ti mozem darovat 😃

• muma..no pokial mas jablka a flase,tak ja narobim 😃
    doma sme mavali kopec flias..a pamatam si ako som robievala cez 100 malych fliasticiek..

• Sponzor fóra
  • Linda, žiadne darovanie... 😃 Prídem k vám a hneď ich spotrebujeme. Uvaríme spolu výživu a donesiem ti aj jabĺčkovú nutelu. Je to úžasné na chlebík na do palaciniek

• ok berem vas obe za slovo..ale tuto sezonu to asi nestihneme lebo u nas je to este dost terene 😃

ale o rok vas cakam a potom pojde k vam jani 🙂

• Jasné, beriem tvoj návrh. Tak tento rok ti donesiem ochutnať z tej našej 😉

• baby..a nechystate sa nahodou robit tu vyzivu pre niekoho ineho? 😬 😃

• aj ja sa hlasim do klubu - ak sa to bude robit aj pre ineho 😃 😛

• Kati, ja si robím pravidelne, keď sú jabĺčka... A mám doma jedného papkáča, ktorý jej nikdy neodolá 😃

• kati zatial nie 😃
    jani aky mate velky ten pozemok? zabudla som 😬

ozaj to stretko bude kedy ?

• Lindus: koncom oktobra,asi teda buduci tyzden uz 😛 Jani, dones maskrty 😃 😛

• Ten pozemok je presne 532 m2... Hádam sa nám tam nejaký ovocný stromček vmestí
    Zuzi, tak ja vám donesiem ochutnať s tých naších maškŕt 😛 😃

• stretko je 30.10 o 17.00..pri caroline 😉

jani..tak na stretko povinne dones na ochutnavku 😃

• ja vam donesiem aspon jablcka 😬

• Kati, dik za termin, to je tusim stvrtok 😉 uz aj si pisem do diarika 😎

• Sponzor fóra
  • ano..je to stvrtok 😉

jani..no to by sa vam tam mohlo zmestit 🙂

• Ja už mám tiež termín zapísaný v kalendári 😎
    Kati, no malo by sa. Už sme nejaké stromy chceli aj teraz sadiť, ale necháme to asi na jar. Chceme minimálne marhuľu, slivku a nejakú jabloň. A ja chcem ešte ríbezle, pretože zbožňujem ríbezľový džem 😃

• ok takze zatial so mnou pocitajte na stretko 😉

jani darujem ti krik malin.....su skvele aspon tento rok boli 😛 a na pozemok sa vam isto zmesti my mame mensi a mame tak vsetko mozne.... 😃

• jani..a oplotit to nejdete?

• Linduš, to by bolo skvelé 😉 . Maliny mám tiež veľmi rada
    Kati, zatiaľ to oplotiť nejdeme... To budeme riešiť až budúci rok. Keď sme to počítali, tak by nás to teraz dosť vyšlo 😐

• takze az ked sa pustite do stavby? a ako vasi susedia..zacina niekto spolu s vami?

• No teda Jani ty si riadna gazdinka. Ja beriem zavaraniny od svokry hotove 😎

• peta aspon jedna spriaznena dusa v oblasti zavarania....ja zase od maminy a starkej 😬 😃

• Kočky, aj ja by som brala. Lenže moja mamina má toho dosť pre seba a sestru a ešte keby som jej aj ja vyberala, tak už by jej nič nezostalo.
    A svokra je do zavárania ľavá. Jedine uhorky a tie ja zatiaľ veľmi nemusím 😐
    Kati, my pozemok oplotíme až keď už bude dom postavený a budeme tam bývať. Teraz práve čakáme na susedov, pretože chceme dať kopať základy traja naraz.
    Jeden už má skoro postavený dom. A dvaja už majú základy a už začínajú ťahať múry. Už to tam začína vyzerať ako stavenisko 😃

• no ja zavaraniny ani nejak nemusim skor polovicka....a starka sa v tom vidi 😃 ....ale viem ze casom to caka aj mna 😬 😃

• ja tiez rada zavaram..ale tu v uk sa neda..takze az budem mat vlastnu kuchynu..az vtedy 🙂
    u nas je citit rozdiel medzi vychodom a takmer zapadom..mame rozdielne chute..

jani..no tak to je teda ina parada,ze sa to tam rozbieha..
    vy traja idete naraz robit vsetko a tak sporit trocha peniazky? myslim,ze by to mohlo utuzit susedske vztahy 🙂

• Jani a vy sa s buducimi susedovcami poznate, len od kupy pozemku?

• Hej, presne ako píšeš, ideme všetci spolu začať naraz a tým šetriť korunky. Už teraz občas chodíme spolu na kávu a tak... Tak snáď sa tie susedské vzťahy udržia. Oproti nám cez cestu máme dvoch úžasných susedov, ktorí sú kapitola sama o sebe 😒
    Ja mám najradšej džemy (domáce), pretože tam sú vždy kusy ovocia a aj koláče úplne inak chutia. Ale nemyslite si, že ja som taká skvelá gazdina. Ja sa k tomu chystám už tri týždne 😬 A stále sa mi nechce. Mňa však k tomu vždy viedla maminka a tak mám k tomu trochu lepší vzťah. Ale tiež by som sa nenahnevala, keby to mal kto urobiť za mňa 😃

• jani a akych mate susedov mladsi ci starsi....a ti oproti su co zac?

• jani..tak hadam aspon s niektorymi budete vychadzat v pohode..ono sa to neda vychadzat s kazdym 🤔
    neboj..az budes mat vlastnu kuchynu,tak si tam budes sama kralovat 🙂

inac..bam sa nam tu dlho neukazala..asi sa boji,ze prezradi to tajomstvo 😬

neviete,ci pride aj marcelka na stretko?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov