Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja sa dnes venujem sobotnemu upratovaniu..a cez vikend budem pekne s manzelom,kedze coskoro odlietam prec..
    vyzivu som robila nedavno..ale len tak na zjedenie..inac...zas by som si ju dala 😃

• tak uz aspon vieme co janka donesie na stretko...inak jani mame strasne vela jablk tak ti mozem darovat 😃

• muma..no pokial mas jablka a flase,tak ja narobim 😃
    doma sme mavali kopec flias..a pamatam si ako som robievala cez 100 malych fliasticiek..

• Sponzor fóra
  • Linda, žiadne darovanie... 😃 Prídem k vám a hneď ich spotrebujeme. Uvaríme spolu výživu a donesiem ti aj jabĺčkovú nutelu. Je to úžasné na chlebík na do palaciniek

• ok berem vas obe za slovo..ale tuto sezonu to asi nestihneme lebo u nas je to este dost terene 😃

ale o rok vas cakam a potom pojde k vam jani 🙂

• Jasné, beriem tvoj návrh. Tak tento rok ti donesiem ochutnať z tej našej 😉

• baby..a nechystate sa nahodou robit tu vyzivu pre niekoho ineho? 😬 😃

• aj ja sa hlasim do klubu - ak sa to bude robit aj pre ineho 😃 😛

• Kati, ja si robím pravidelne, keď sú jabĺčka... A mám doma jedného papkáča, ktorý jej nikdy neodolá 😃

• kati zatial nie 😃
    jani aky mate velky ten pozemok? zabudla som 😬

ozaj to stretko bude kedy ?

• Lindus: koncom oktobra,asi teda buduci tyzden uz 😛 Jani, dones maskrty 😃 😛

• Ten pozemok je presne 532 m2... Hádam sa nám tam nejaký ovocný stromček vmestí
    Zuzi, tak ja vám donesiem ochutnať s tých naších maškŕt 😛 😃

• stretko je 30.10 o 17.00..pri caroline 😉

jani..tak na stretko povinne dones na ochutnavku 😃

• ja vam donesiem aspon jablcka 😬

• Kati, dik za termin, to je tusim stvrtok 😉 uz aj si pisem do diarika 😎

• Sponzor fóra
  • ano..je to stvrtok 😉

jani..no to by sa vam tam mohlo zmestit 🙂

• Ja už mám tiež termín zapísaný v kalendári 😎
    Kati, no malo by sa. Už sme nejaké stromy chceli aj teraz sadiť, ale necháme to asi na jar. Chceme minimálne marhuľu, slivku a nejakú jabloň. A ja chcem ešte ríbezle, pretože zbožňujem ríbezľový džem 😃

• ok takze zatial so mnou pocitajte na stretko 😉

jani darujem ti krik malin.....su skvele aspon tento rok boli 😛 a na pozemok sa vam isto zmesti my mame mensi a mame tak vsetko mozne.... 😃

• jani..a oplotit to nejdete?

• Linduš, to by bolo skvelé 😉 . Maliny mám tiež veľmi rada
    Kati, zatiaľ to oplotiť nejdeme... To budeme riešiť až budúci rok. Keď sme to počítali, tak by nás to teraz dosť vyšlo 😐

• takze az ked sa pustite do stavby? a ako vasi susedia..zacina niekto spolu s vami?

• No teda Jani ty si riadna gazdinka. Ja beriem zavaraniny od svokry hotove 😎

• peta aspon jedna spriaznena dusa v oblasti zavarania....ja zase od maminy a starkej 😬 😃

• Kočky, aj ja by som brala. Lenže moja mamina má toho dosť pre seba a sestru a ešte keby som jej aj ja vyberala, tak už by jej nič nezostalo.
    A svokra je do zavárania ľavá. Jedine uhorky a tie ja zatiaľ veľmi nemusím 😐
    Kati, my pozemok oplotíme až keď už bude dom postavený a budeme tam bývať. Teraz práve čakáme na susedov, pretože chceme dať kopať základy traja naraz.
    Jeden už má skoro postavený dom. A dvaja už majú základy a už začínajú ťahať múry. Už to tam začína vyzerať ako stavenisko 😃

• no ja zavaraniny ani nejak nemusim skor polovicka....a starka sa v tom vidi 😃 ....ale viem ze casom to caka aj mna 😬 😃

• ja tiez rada zavaram..ale tu v uk sa neda..takze az budem mat vlastnu kuchynu..az vtedy 🙂
    u nas je citit rozdiel medzi vychodom a takmer zapadom..mame rozdielne chute..

jani..no tak to je teda ina parada,ze sa to tam rozbieha..
    vy traja idete naraz robit vsetko a tak sporit trocha peniazky? myslim,ze by to mohlo utuzit susedske vztahy 🙂

• Jani a vy sa s buducimi susedovcami poznate, len od kupy pozemku?

• Hej, presne ako píšeš, ideme všetci spolu začať naraz a tým šetriť korunky. Už teraz občas chodíme spolu na kávu a tak... Tak snáď sa tie susedské vzťahy udržia. Oproti nám cez cestu máme dvoch úžasných susedov, ktorí sú kapitola sama o sebe 😒
    Ja mám najradšej džemy (domáce), pretože tam sú vždy kusy ovocia a aj koláče úplne inak chutia. Ale nemyslite si, že ja som taká skvelá gazdina. Ja sa k tomu chystám už tri týždne 😬 A stále sa mi nechce. Mňa však k tomu vždy viedla maminka a tak mám k tomu trochu lepší vzťah. Ale tiež by som sa nenahnevala, keby to mal kto urobiť za mňa 😃

• jani a akych mate susedov mladsi ci starsi....a ti oproti su co zac?

• jani..tak hadam aspon s niektorymi budete vychadzat v pohode..ono sa to neda vychadzat s kazdym 🤔
    neboj..az budes mat vlastnu kuchynu,tak si tam budes sama kralovat 🙂

inac..bam sa nam tu dlho neukazala..asi sa boji,ze prezradi to tajomstvo 😬

neviete,ci pride aj marcelka na stretko?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov