Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no ti poviem, co moze robit chory clovek co nic nemoze robit, zmensujem svadobne foto a popri tom sem tam pisnem 8-)
Odpovedať
no ja nie som chora..ale rada travim cas v posteli,pokial teda dovodm nie je choroba :-D ahoj fifi..tak sme mali dnes zemiakovy salat miesto toho tvojho receptu..ale aj ten odskusam ;-)
Odpovedať
ahojte luko už ti je aspoň lepšie? Kati, v tej posteli to znie super... ja som tiež taký posteľný typ ;-) :-D
Odpovedať
ahoj bam..este si nenapisala,ze kde ste kupili ten pozemok..alebo som to ja prehladla :-N
Odpovedať
jaj, taký malý detail =-) v Žilinskej Lehote, cca 8 km od ZA a chodí tam aj MHD č. 29 8-) takže super
Odpovedať
ale hej je to lepsie konecne ale manzel ma nechce pustit do prace a to akurat zajtra k nam pride monika benova..som chcela vidiet, co pekne bude mat na sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Matka, tak sa skoro uzdrav ;-) Kati, aj zemiakovy salat je :-p :-p Bam: a ten pozemocek ma byt kde? inak k nemu srdecne gratulujem x-)
Odpovedať
bam: super, tak to sa tesim s vami za ten pozemok x-)
Odpovedať
bam..a aky velky je..rozmery stacia ;-) luko..no mozno do zajtra ti bude lepsie :-) fifi..hej..dobre padol..po tak dlhej dobe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, tak to je super, ze tak blizko ;-) Kati, ja som dnes robila mlety rezen so zemiakovou kasou na obed :-D
Odpovedať
ďakujeme :-) veď sme už aj skoro prestali dúfať, že sa na nás niečo usmeje x-) rozmery? no ideme s maželovým bratom napoly, takže pre nás to vychádza nejakých 480 m2, celý pozemok má 988 m2
Odpovedať
fifi..no ja najcastejsie kura jem..to je take vhodne pre mna.. inac baby..marcelka pridala par fotiek maleho na konika ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea, nehodis link? do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam radsej kura ako bravcovinu alebo hovadzinu ;-) ale raz za cas nezaskodi mensia zmena :-p Marcelkine foto som videla , maly je uz poriadne velky 8-) Bam: to je podobne ako ma Janka s tym rozmerom, ona ho ma kusok vacsi tusim, ale na domcek staci ;-)
Odpovedať
bam..a budete riesit dvojdom..alebo kazdy sam? luko..mas fifi..no hadam nas pride pozriet na stretko..
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ked sa tu uz dlho neukazala =-)
Odpovedať
no ved to..ani neviem,ci vie o nasom stretku
Odpovedať
my nechceme nejaký veľkú haciendu :-D veď by som v sobotu začala s upratovaním a v piatok skončila :-| to teda nechceme... taký útulný náš domčúrik ;-) my sme dnes robili na obed lahôdkové kuracie rezne a teraz ešte robím kuracinku na prírodno s provensálskym korením :-p super to vonia po celom byte :-D
Odpovedať
jeeej tak to je ine zlaticko ten marcelkin....ja uz by som tiez prijala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata: :-D ;-) ved mozete zamiesit, hm? Bam: asi k vam skocim na veceru :-p :-p
Odpovedať
Kati hoď link do témy aj pre nás - čo sa mi nechce hľadať link dozadu ;-) no riešenie domu budeme bud. rok vymýšľať
Odpovedať
Zuzi, kľudne, bude toho dosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mnam, milujem bazalku aj provensalske korenie, tiez ho trepem do jedal :-D
Odpovedať
bam..aha..a kedy planujete vystavbu? baby..vy si spravte chlapcov..a kym sa budeme snazit my,tak na nas vyjde dievca :-D lebo vsetci naokoli maju chlapcov..teraz nam do rodiny maju pribudnut dalsi dvaja chlapci..
Odpovedať
no mne je to v podstate jedno ci chlapec alebo dievca :-D len aby bolo :-D fifi: s tymi koreninami som na tom podobne, vsade kde davam rajciny, hodim aj bazalku a biele vinko a este aj cuketu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa nechystame na dietatko Kati ;-) teda nie teraz :-D aby som bola presna... a chceme dievca aj chlapca :-D
Odpovedať
Kati a to si ako vyrátala? :-D :-p Zuzi urobí to úžasnú chuť aj vôňu, že? potom sa na jedlo viac tešíš... také cestoviny s bazalkou... hm hm hm... Luko keď robíš s detičkami, tak sa možno rýchlo "podarí"... vraj to žene pomáha keď je medzi deťmi a chce mať aj vlastné ;-)
Odpovedať
no ja keby som mladsia o dva roky tak tiez sa este nechystam ale uz by sa nam patrilo :-N :-D
Odpovedať
bam..dovtedy sa jednoducho chlapci minu a pridu na rad dievcata..a kym sa dostaneme k dalsiemu,tak sa to zas vymeni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bam: to je isto pravda, s tymi detickami :-) mne stacilo ked sme minule presli v Carrefoure pomedzi detske oddelenie a bola som hotova x-) muzo sa len za hlavu chytal :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?