Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no ja len obavam aby ten moj valibuk nemal pomaly matros 😃 tuckovia vraj mozu mat problem, tak poctivo chudneme, 10kg je dole a este 10 musi dat

• ale ma na to rok

• keby ste videli tie ceny tu,tak by vas to hned odradilo 😒
    ale zas deticky su hrozne zlate..a aj teraz cosi nesiem na svk..tete sa coskoro narodi..a dalsie potom vo feb

• Sponzor fóra
  • Kati - aha 😉 😃
    inak ja by som asi chcela prvé viac dievčatko... ale viem, že keď k tomu príde, budeme radi že naše bábätko je zdravé a spokojnučké... a bude úplne jedno, čo to bude.
    ... a výstavbu plánujeme asi až bud. rok...
    ... ale na bud. rok plánujeme už aj babuľo... tak neviem, ako to budeme zvládať 😉 🤔

• veru Kati, ani tu to nie je sranda, deticky rychlo rastu a musis tomu kupovat stale nove veci a aj kopu vyzivy a dobrej stravy... 😕
    inak kocky, my mame dnes presne 400 dni od svadby, neuveritelne 😃

• bam: my na buduci rok asi sietovanie pozemku a muzo mi slubil nejake male afto, ked budem dobra a budu na to prasulky 😬 ale to sa este uvidi, domcek ma stale prednost

• a my presne tyzden a 1 den..tiez neuveritelne 😃 jak to leti 😃

• bam..tak najprv zacnite stavat..nech mate peniazky od banky a tak si zariadte babo..
    je jedno,ci to bude chlapec alebo dievca..len nech je to zdrave..ale asi pri druhom by si clovek zelal viac to druhe pohlavie..
    fifi..no to leti..

• no myslím, že aj keď tu vidíš tie ceny, tak sa zhrozíš 😞
    Zuzi, krásne okrúhle to dnes máte 😉
    my by sme chceli do mojej 30ky stihnúť aj dve bábätká... no uvidíme 😬

• dajte chlapovi robit caj..zabudol ho vytiahnut a teraz je fuuuj strasne horky.... 😠

• Veru Bam, tiez chceme jedno stihnut do 30tky 😉 mne uz v marci odbije 27 hehe, muzovi teraz v decembri 26 😃 takze este mame chvilu cas 😬

• luko... ešte že mu neprihorel 😉 😴
    Zuzi ja tiež 27 bud. september a manžel 26 v septembri... ale akosi ma to začína chytať taká tá bábätkovská nálada 😵
    Kati, veď hej, ale potom budem manžela vídavať len na noc asi... 😒

• bam..no mozno sa pritrafia dvojicky..a budes mat klud 😃
    my sa tak o 3-4roky zacneme snazit..podla situacie..som povedala manzelovi,ze si najprv musi na dieta zarobit 😃 co by az taky problem nebol..no chce mi kupit pocitac a dalsie veci..takze dieta ide bokom 😃
    luko..stava sa..najma chlapom..

• Kati, nám to aj hrozí... tie dvojičky 😮

• tak ja uz dva nestihnem jedine ze by boli dvojicky 😃

• Sponzor fóra
  • ... alebo nebodaj viac... 🤔

• ja som skromna na zaciatok jedno poctaci 😃

• bam..aj ja cumim viac po detoch..ale to si potom hovorim,ze zatial tie cudzie stacia 😃 😃 😃
    no ja mam este cas do 30..takze sa neni kam ponahlat 😃

• my máme "zaškolovanie" s krsniatkom... má 15 mesiacov a je to riadne živé dieťa 😉

• aj nam hrozia dvojicky 😬

• Zuzi vitaj v klube 😉

• no nam mozno trojicky 😃 😃 😃

• kocky ta to neblaznite sak to ja by som sa zblaaaaaznila 😃 to nie ze drahy ma dve asistentky, pekne by jednu presunul mne domkov 😛

• Ahojte baby 😉 tusim sa preberaju babetka,to by sa aj mne pacilo mat dvojicky a kedze som do septembra robila na novorodeneckej JIske tak by som hadam ani nemala problem ale nehrozia, aj ked nieto zacat musi 😃

• Kati, to mate niekde v rodine niekoho kto mal trojicky? fiha 😬
    Luko: mne by tiez na zaciatkok stacilo jedno 😃 😛
    Nadenka: vitaj v nasom klube 😉 musela si mat krasne povolanie 😵 a preco tam uz nie si?

• pretoze kedze som sa vydala prestahovala som sa za manzelom do ZA a zacala uplne novu kapitolu svojho zivota a zaroven aj spolocneho zivota

• ooooo tak tu vitaj 😉 a zaroven ta mozem informovat, ze chystame kavicku vo stvrtok o 17tej 😉 ak si v ZA, radi ta spozname 😃 my sa totiz sem-tam stretavame aj osobne a je to super 😛

• ahoj nadenka...to ja by som tiez najradsej byvala v ZA, drahy bol z Vlciniec nadseny ked sme boli za rodinkou, ale zatial nehrozi... 😢

• fifi..nie..nemame to v rodine..ale ono sa to obcas stava..neviem aka je pravdepodobnost..ale je 😃 preto sa smejem..ze mozno vyjde rada na nas..
    ved teraz davali v telke..narodili sa im stvorcata..tretie v tomto tisicroci len na svk..a predsa 😬
    ahoj nadi..a kde v ziline byvate?

• jeeej tak k nám pribudol ďalší člen? super, vitaj nadi...
    teraz robíš v ZA v zdravotníctve? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov