Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no ja len obavam aby ten moj valibuk nemal pomaly matros :-D tuckovia vraj mozu mat problem, tak poctivo chudneme, 10kg je dole a este 10 musi dat
Odpovedať
ale ma na to rok
Odpovedať
keby ste videli tie ceny tu,tak by vas to hned odradilo :-S ale zas deticky su hrozne zlate..a aj teraz cosi nesiem na svk..tete sa coskoro narodi..a dalsie potom vo feb
Odpovedať
Kati - aha ;-) :-D inak ja by som asi chcela prvé viac dievčatko... ale viem, že keď k tomu príde, budeme radi že naše bábätko je zdravé a spokojnučké... a bude úplne jedno, čo to bude. ... a výstavbu plánujeme asi až bud. rok... ... ale na bud. rok plánujeme už aj babuľo... tak neviem, ako to budeme zvládať ;-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Kati, ani tu to nie je sranda, deticky rychlo rastu a musis tomu kupovat stale nove veci a aj kopu vyzivy a dobrej stravy... :-. inak kocky, my mame dnes presne 400 dni od svadby, neuveritelne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bam: my na buduci rok asi sietovanie pozemku a muzo mi slubil nejake male afto, ked budem dobra a budu na to prasulky :-N ale to sa este uvidi, domcek ma stale prednost
Odpovedať
a my presne tyzden a 1 den..tiez neuveritelne :-D jak to leti :-D
Odpovedať
bam..tak najprv zacnite stavat..nech mate peniazky od banky a tak si zariadte babo.. je jedno,ci to bude chlapec alebo dievca..len nech je to zdrave..ale asi pri druhom by si clovek zelal viac to druhe pohlavie.. fifi..no to leti..
Odpovedať
no myslím, že aj keď tu vidíš tie ceny, tak sa zhrozíš :-( Zuzi, krásne okrúhle to dnes máte ;-) my by sme chceli do mojej 30ky stihnúť aj dve bábätká... no uvidíme :-N
Odpovedať
dajte chlapovi robit caj..zabudol ho vytiahnut a teraz je fuuuj strasne horky.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Bam, tiez chceme jedno stihnut do 30tky ;-) mne uz v marci odbije 27 hehe, muzovi teraz v decembri 26 :-D takze este mame chvilu cas :-N
Odpovedať
luko... ešte že mu neprihorel ;-) |-| Zuzi ja tiež 27 bud. september a manžel 26 v septembri... ale akosi ma to začína chytať taká tá bábätkovská nálada x-) Kati, veď hej, ale potom budem manžela vídavať len na noc asi... :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
bam..no mozno sa pritrafia dvojicky..a budes mat klud :-D my sa tak o 3-4roky zacneme snazit..podla situacie..som povedala manzelovi,ze si najprv musi na dieta zarobit :-D co by az taky problem nebol..no chce mi kupit pocitac a dalsie veci..takze dieta ide bokom :-D luko..stava sa..najma chlapom..
Odpovedať
Kati, nám to aj hrozí... tie dvojičky :-o
Odpovedať
tak ja uz dva nestihnem jedine ze by boli dvojicky :-D
Odpovedať
... alebo nebodaj viac... =-)
Odpovedať
ja som skromna na zaciatok jedno poctaci :-D
Odpovedať
bam..aj ja cumim viac po detoch..ale to si potom hovorim,ze zatial tie cudzie stacia :-D :-D :-D no ja mam este cas do 30..takze sa neni kam ponahlat :-D
Odpovedať
my máme "zaškolovanie" s krsniatkom... má 15 mesiacov a je to riadne živé dieťa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam hrozia dvojicky :-N
Odpovedať
Zuzi vitaj v klube ;-)
Odpovedať
no nam mozno trojicky :-D :-D :-D
Odpovedať
kocky ta to neblaznite sak to ja by som sa zblaaaaaznila :-D to nie ze drahy ma dve asistentky, pekne by jednu presunul mne domkov :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ;-) tusim sa preberaju babetka,to by sa aj mne pacilo mat dvojicky a kedze som do septembra robila na novorodeneckej JIske tak by som hadam ani nemala problem ale nehrozia, aj ked nieto zacat musi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, to mate niekde v rodine niekoho kto mal trojicky? fiha :-N Luko: mne by tiez na zaciatkok stacilo jedno :-D :-p Nadenka: vitaj v nasom klube ;-) musela si mat krasne povolanie x-) a preco tam uz nie si?
Odpovedať
Profilova fotka
pretoze kedze som sa vydala prestahovala som sa za manzelom do ZA a zacala uplne novu kapitolu svojho zivota a zaroven aj spolocneho zivota
Odpovedať
Profilova fotka
ooooo tak tu vitaj ;-) a zaroven ta mozem informovat, ze chystame kavicku vo stvrtok o 17tej ;-) ak si v ZA, radi ta spozname :-D my sa totiz sem-tam stretavame aj osobne a je to super :-p
Odpovedať
ahoj nadenka...to ja by som tiez najradsej byvala v ZA, drahy bol z Vlciniec nadseny ked sme boli za rodinkou, ale zatial nehrozi... ;-(
Odpovedať
fifi..nie..nemame to v rodine..ale ono sa to obcas stava..neviem aka je pravdepodobnost..ale je :-D preto sa smejem..ze mozno vyjde rada na nas.. ved teraz davali v telke..narodili sa im stvorcata..tretie v tomto tisicroci len na svk..a predsa :-N ahoj nadi..a kde v ziline byvate?
Odpovedať
jeeej tak k nám pribudol ďalší člen? super, vitaj nadi... teraz robíš v ZA v zdravotníctve? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?