Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • my nemame v rodine ziadne dvojcata...ale niekto by mohol zacat 😃

• to som videla, tie stvorcata... a rodinka z 2izbaku, dost blba situacia 🤔 ale snad im mesto alebo stat trosku pomoze, ak tu teda v tejto republike aspon co-to este funguje 😉

• luko 😉 vážne by si chcela?
    môjho manžela mama mala súrodencov dvojčatá a aj ja som z dvojčiat... možno nás to nakoniec obíde 😬

• Sponzor fóra
  • Bam: ty si dvojicka? teeda, si sa nepochvalila, ci hej? 😃

• aaale vravela som... 😉

• tak ja som asi bola niekde na Marse 😃 a mas brata ci sestru dvojicku? 😉

• bam: je to pekna predstava, ale asi by som nestihala, vsak mam co robit v domacnosti aj bez dvoch deti zatial 😃

• bam: ani ja som nepostrehla ze si z dvojiciek, to je super 😵

• mám sestru o 10 min. staršiu 😉
    luko, podľa toho, čo nám naši rozprávali, to mali teda občas veľmi veselé 😒 😬

• ja by som tiez rada dvojcata..to by som mala aspon klud potom..ale nie..staci aj postupne.aspon si clovek viac vychutna tie starosti 😃

• bam: to verim, vsak kamosky co maju jedno nestihaju...

• bam..ma napadlo tak..v ktorom obchode si si kupila tu europenazenku..chcem aj ja kupit a nechce sa mi zhanat tie najkrajsie po celom meste..dik

luko..ja nemam ziadne a obcas tiez nestiham 😃 a to este mam take predstavy,ze s babom budem doma len par mesiacov..

• kati: to mas teda dobru predstavu 😃 ja sa naopak tesim, verim, ze aspon 2 rocky by som ostala domka

• Kati, majú ich v číňaku na Národnej - kde bola kedysi bagetéria, alebo som videla aj také luxusnejšie v obuvi oproti kvetinárstvu Maja na roku farskej uličky 😉 tie vyzerajú lepšie... ale určite budú aj drahšie...
    ... no ja som na tom rovnako, niekedy nič nestíham a keby mama nenavarila, tak hladujeme 😬
    ale keď si na materskej, tak máš viac času oproti tomu keď chodíš do práce... tak to hádam nebude také hrozné

• no tu v uk mas narok od zamestnavatela na 6mesiacov na matersku..ako tvoj plat..a potom uz len tu biednu od statu..takze kazdy sa vracia do prace..navyse ja pri dalsom dietati tie peniaze mozem vyuzit tak,ze za ten cas,co budem poberat matersku,tak si budem hladat pracu na svk..
    bam dik..

• Sponzor fóra
  • u nás v práci tiež držia miesto, z ktorého odchádzaš pol roka a inak materská klasika 3 roky...
    ale kto odíde od šesťmesačného bábätka do práce?
    ja by som to asi nedokázala... 😴
    Kati chceš byť na materskej v UK alebo prídete na SVK?

• no pri prvom mozno v uk..to este presne nevieme..zatial to neriesime radsej..este manzel musi dokoncit skolu..ma len prerusenu..a az potom to ostatne..

• kati, tak to je potom jasne ze sa kazdy ponahla pracovat 😒
    je rozhodnute...manzel nepovoli zostavam v posteli zajtra k obvodnej... 😞

• lúčim sa s vami, bežíme do kostola...
    papa 😉

• ahoj bam 😉

• ahojte... som tu novacik, ale urcite mam kopu otazok, s ktorymi by ste mi mohli urcite pomoct. svadbu mame vo februari a kedze pocasie nebude nic moc, neviem kde sa ist fotit... urcite nechceme strojene atelierove fotky... poradte mi prosim, hlavne tie, ktore ste mali svadbu v ziline a v zime... ako ste to riesili? nasli ste nejaky fajn kutm kde sa fotky podarili?
    vopred dakujem za rady

• skus Budatinsky zamok 😉 aleboaj na Strecne su zastresene priestory....takisto v meste mozu byt super fotky 😵

• dakujem luko... uvidime, co sa zadari povybavovat, kedze to riesime na dialku...

• no nas fotograf fotil na budatinskom zamku, vraj raz neplatili nic a raz sa platilo az fotenie 6OOsk, staci tam asi zavolat, taktisto na strecno, ale tam sa plati tusim az 1000 sk 😒

• no fuuuuha... dost za 5 minut slavy... asi bude najlepsie niekde v meste... na schodoch, len aby nebola plackanica...

• ale na tom budatinskom su vraj fakt pekne zakutia...ja by som sla do toho...pekne fotky za to stoja naozaj 🙂 to strecno mi uz pride trocha drahe...my sme na fotenie mali 2 hodiny pred obradom a nelutujem ani minutu, naopak, ak by bola este pol hodka, tak by sme ju vyuzili...samozrejme, ze vy v zime to asi nebudete moc predlzovat

• ahoj jana,ak sa chces fotit na hrade strecno tak sa nakontaktuj na pani repanovu,ona sa tam o to stara a aj my tam budeme mat obrad a aj sa tam fotit a vsetko si vybavujeme zec nu.Su odtial pekne fotky,ale vo februari bude dost chladno,tak na tom budatinskom zamku ako luko spominala mala by si to tam urcite pekne 🙂

• dakujem luko a monikac... urcite budem nad tym uvazovat... 😉

• a viete baby ze som tie stvoricky videla? 😉 totiz to bola som v utorok v ba v robote /byvalej/ a narodili sa prave v utorok luko ja som sa na vlcince prestahovala konkretne na vlcince 3 no a este si len zvykam a budem tu v za samozrejme a kde konkretne sa stretavate?

• bamulka nie nerobim uz v ZA v zdravotnictve uplne som presla niekma inde a obcas sa citim ako alenka v risi divov ..ale baby ani si neviete predstavit ako mi tie babetka chybaju

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov