Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
my nemame v rodine ziadne dvojcata...ale niekto by mohol zacat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to som videla, tie stvorcata... a rodinka z 2izbaku, dost blba situacia =-) ale snad im mesto alebo stat trosku pomoze, ak tu teda v tejto republike aspon co-to este funguje ;-)
Odpovedať
luko ;-) vážne by si chcela? môjho manžela mama mala súrodencov dvojčatá a aj ja som z dvojčiat... možno nás to nakoniec obíde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bam: ty si dvojicka? teeda, si sa nepochvalila, ci hej? :-D
Odpovedať
aaale vravela som... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som asi bola niekde na Marse :-D a mas brata ci sestru dvojicku? ;-)
Odpovedať
bam: je to pekna predstava, ale asi by som nestihala, vsak mam co robit v domacnosti aj bez dvoch deti zatial :-D
Odpovedať
bam: ani ja som nepostrehla ze si z dvojiciek, to je super x-)
Odpovedať
mám sestru o 10 min. staršiu ;-) luko, podľa toho, čo nám naši rozprávali, to mali teda občas veľmi veselé :-S :-N
Odpovedať
ja by som tiez rada dvojcata..to by som mala aspon klud potom..ale nie..staci aj postupne.aspon si clovek viac vychutna tie starosti :-D
Odpovedať
bam: to verim, vsak kamosky co maju jedno nestihaju...
Odpovedať
bam..ma napadlo tak..v ktorom obchode si si kupila tu europenazenku..chcem aj ja kupit a nechce sa mi zhanat tie najkrajsie po celom meste..dik luko..ja nemam ziadne a obcas tiez nestiham :-D a to este mam take predstavy,ze s babom budem doma len par mesiacov..
Odpovedať
Článok sa načítava...
kati: to mas teda dobru predstavu :-D ja sa naopak tesim, verim, ze aspon 2 rocky by som ostala domka
Odpovedať
Kati, majú ich v číňaku na Národnej - kde bola kedysi bagetéria, alebo som videla aj také luxusnejšie v obuvi oproti kvetinárstvu Maja na roku farskej uličky ;-) tie vyzerajú lepšie... ale určite budú aj drahšie... ... no ja som na tom rovnako, niekedy nič nestíham a keby mama nenavarila, tak hladujeme :-N ale keď si na materskej, tak máš viac času oproti tomu keď chodíš do práce... tak to hádam nebude také hrozné
Odpovedať
no tu v uk mas narok od zamestnavatela na 6mesiacov na matersku..ako tvoj plat..a potom uz len tu biednu od statu..takze kazdy sa vracia do prace..navyse ja pri dalsom dietati tie peniaze mozem vyuzit tak,ze za ten cas,co budem poberat matersku,tak si budem hladat pracu na svk.. bam dik..
Odpovedať
u nás v práci tiež držia miesto, z ktorého odchádzaš pol roka a inak materská klasika 3 roky... ale kto odíde od šesťmesačného bábätka do práce? ja by som to asi nedokázala... |-| Kati chceš byť na materskej v UK alebo prídete na SVK?
Odpovedať
no pri prvom mozno v uk..to este presne nevieme..zatial to neriesime radsej..este manzel musi dokoncit skolu..ma len prerusenu..a az potom to ostatne..
Odpovedať
kati, tak to je potom jasne ze sa kazdy ponahla pracovat :-S je rozhodnute...manzel nepovoli zostavam v posteli zajtra k obvodnej... :-(
Odpovedať
lúčim sa s vami, bežíme do kostola... papa ;-)
Odpovedať
ahoj bam ;-)
Odpovedať
ahojte... som tu novacik, ale urcite mam kopu otazok, s ktorymi by ste mi mohli urcite pomoct. svadbu mame vo februari a kedze pocasie nebude nic moc, neviem kde sa ist fotit... urcite nechceme strojene atelierove fotky... poradte mi prosim, hlavne tie, ktore ste mali svadbu v ziline a v zime... ako ste to riesili? nasli ste nejaky fajn kutm kde sa fotky podarili? vopred dakujem za rady
Odpovedať
skus Budatinsky zamok ;-) aleboaj na Strecne su zastresene priestory....takisto v meste mozu byt super fotky x-)
Odpovedať
dakujem luko... uvidime, co sa zadari povybavovat, kedze to riesime na dialku...
Odpovedať
no nas fotograf fotil na budatinskom zamku, vraj raz neplatili nic a raz sa platilo az fotenie 6OOsk, staci tam asi zavolat, taktisto na strecno, ale tam sa plati tusim az 1000 sk :-S
Odpovedať
no fuuuuha... dost za 5 minut slavy... asi bude najlepsie niekde v meste... na schodoch, len aby nebola plackanica...
Odpovedať
ale na tom budatinskom su vraj fakt pekne zakutia...ja by som sla do toho...pekne fotky za to stoja naozaj :-) to strecno mi uz pride trocha drahe...my sme na fotenie mali 2 hodiny pred obradom a nelutujem ani minutu, naopak, ak by bola este pol hodka, tak by sme ju vyuzili...samozrejme, ze vy v zime to asi nebudete moc predlzovat
Odpovedať
ahoj jana,ak sa chces fotit na hrade strecno tak sa nakontaktuj na pani repanovu,ona sa tam o to stara a aj my tam budeme mat obrad a aj sa tam fotit a vsetko si vybavujeme zec nu.Su odtial pekne fotky,ale vo februari bude dost chladno,tak na tom budatinskom zamku ako luko spominala mala by si to tam urcite pekne :-)
Odpovedať
dakujem luko a monikac... urcite budem nad tym uvazovat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a viete baby ze som tie stvoricky videla? ;-) totiz to bola som v utorok v ba v robote /byvalej/ a narodili sa prave v utorok luko ja som sa na vlcince prestahovala konkretne na vlcince 3 no a este si len zvykam a budem tu v za samozrejme a kde konkretne sa stretavate?
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka nie nerobim uz v ZA v zdravotnictve uplne som presla niekma inde a obcas sa citim ako alenka v risi divov ..ale baby ani si neviete predstavit ako mi tie babetka chybaju
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?