Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Tak co baby, cely pracovny tyzden pred nami? Ale vonku to z kancelarie vyzera celkom pekne...namraza na trave a svietace slnko 🙂

• ahojte....skoro som rano umrzla
    inak vikend v pohode..boli sme v tom polsku a v tatrach takze taky maly vylet 😃

• A co ste vlastne boli pozerat?

• Sponzor fóra
  • garnize sme si kupili a vianocny stromcek 🙂

• No to je ina haluz, lebo presne tieto veci chceme ist kazdu chvilu do Polska kupovat aj my plus este zaclony. Kde ste boli?

• v novom targu

stromcek nas vysiel 700sk a ma 2,20 a je fakt pekny husty

• My sme sa teraz fotili v budatinskom zamku a jeho zamockej zahrade a ako povedala luko, su tam neskutocne zakutia o ktorych som ani nevedela a to som v budatine vyrastala a chodila tam pravidelne so psami na prechadzku 🙂 Az teraz nas fotograf tam ponachadzal take miesta, ze ludia boli uplne paf, ze kde boli tie fotky robene 😃 Co sa Strecna tyka, neviem co je na tom pravdy, ze sa hore da dostat jedine peso a neviem si predstavit sa tam trepat v zime v topanockach, ci uz po lade, alebo po clapkanici.... Inac krasne na fotenie je aj samotne stare mesto ako rekonstruuju HV Residence pri radnici, musi to podla mna na fotkach vyzerat skvele 😉

• No to znie dobre. My sme chceli ist do Polskeho Tesina, ale este to asi zvazim a tie garnize boli na vyber, ci len take klasicke drevene tyce?

• nie prave ze my sme si kupili kovove...mali rozne farby a aj koncovky si si mohla vybrat..aj drevene samozrejme mali tmave svetle aj biele

• ahojte, tak konečne som sa sem dnes dostala...
    Pozerám, že ste sa tu riadne rozpíšali.
    Linduš, to je super, že ste takto obišli to Poľsko. My sme tam tiež kúpili minulý rok vianočný stromček a boli sme spokojní. Aj na garzniže sa tam určite chystáme. Ale to až tak budúci alebo ten ďalší rok 😐
    My sme boli včera na krstinách. Bolo super. Malý bol strašné zlatý. Nejaké fotky pridám do môjho albumu a potom vám sem hodím ling 😉

• No uz sa tesime. Esteze sme vsetky s vikendom spokojne 😃 Lindi a to ste vsetko pokupovali na trhu, alebo ste tam vedeli o nejakom obchode?

• no je tam aj obchod merkury market...ale mali tam tie iste co na trhu a na trhu boli lacnejsie..boli origos zabalene

• kočky, tak kuknite tu: http://picasaweb.google.sk/janka.ganova/NKrSnySynovEkFilipko#
    Dala som nejaké nové foto

• super je jani....a naj bola vasa torta 😃

• no my sme doniesli tortu pre Filipka a nie pre ostatných 😃

• Sponzor fóra
  • presne tak z tych dvoch asi vela nemal
    😛

• myslím, že nemal... Aj keď sestra si z nich určite dala a z časti ich ochutnal... Ale túto mu nezje nikto 😃

• No teda Jani, to ste mali zo Slnecnice? Skvely napad. Maly je velmi podareny. Ako sa mu pacil krst? Vydrzal neplakat?

• Peti, presne zo Slnecnice. Tá pani je neskutočná...
    Filip bol počas krstu to najskvelejšie dieťa. Celý čas bol tichučko. Potom sme boli na obede v jednej reštaurácii. Tam začal mrnčať. Tak som ho zobrala von. Akonáhle som vyšla von, zavrel oči a spal. A potom v momente, keď som s ním vošla dnu, oči ako dve veľké lopty a bolo po spánku 😠 K večer už bol umrnčaný, ale inak bol dobručký 😵

• Nasa Aretka prespala cely krst, ani sajnu nemala, ze bola v kostole 😬

• No Filip sa zobul, ale iba keď mu oliali čelo... A to sa vraj rád kúpe 😃

• ahojte babule..tak a prazdniny mame v plnom prude 😃
    este nie som pobalena..ale hadam do odchodu stiham 😃 ved este ma cakaju domace povinnosti 😒

• jani..maly je hrozne zlaty 🙂 na nejaky cas nepotrebujes vlastne 😃

• ahoj Kati, tak už si čoskoro s nami. To je super 😉
    No ono je to ťažko, keďže s malým bývam len veľmi zriedka. Teraz to bude viac, keďže o týždeň idem na tri dni do Bratislavy na školenie a budem bývať u sestry. Ale potom ho zrejme uvidím až niekedy po novom roku. 😐

• je to zvlastne povedat si,ze za par hodin som niekde uplne inde 😬
    ja sestrinho maleho tiez nevidim casto..ale ked som tam,tak sa snazim byt s nim co najviac 🙂 aby aspon vedel,ze kto je jeho krstna..

• jani a na vianoce nepridu do ziaru?

• Nie, na Vianoce budú v Blave. Už ako rodinka spoločne. A na Vianoce zrejme ani my nebudeme v Žiari. Sestra príde do Žiari na týždeň niekedy pred Vianocami, keď sa Fero bude musieť učiť na skúšky, aby ho malý nerušil 😬

• jani..a vy ako planujete slavit sviatky?

• aha...no aj my budeme mat prve spolocne vianoce...a potom pojdeme po navstevach 😃

• Kati, tak to teda ešte vôbec netuším... Zrejme budeme u svokry, ale keď si predstavím, že budeme mať postavený vianočný stromček v kuchyni, tak sa mi do toho vôbec nechce a najradšej by som išla do Žiaru 😒 No uvidíme.
    Linda, my sme to takto mali minulý rok a bolo to úžasné. Také pokojné Vianoce som ešte asi ani nemala 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov