Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak co baby, cely pracovny tyzden pred nami? Ale vonku to z kancelarie vyzera celkom pekne...namraza na trave a svietace slnko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....skoro som rano umrzla inak vikend v pohode..boli sme v tom polsku a v tatrach takze taky maly vylet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A co ste vlastne boli pozerat?
Odpovedať
Profilova fotka
garnize sme si kupili a vianocny stromcek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to je ina haluz, lebo presne tieto veci chceme ist kazdu chvilu do Polska kupovat aj my plus este zaclony. Kde ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
v novom targu stromcek nas vysiel 700sk a ma 2,20 a je fakt pekny husty
Odpovedať
My sme sa teraz fotili v budatinskom zamku a jeho zamockej zahrade a ako povedala luko, su tam neskutocne zakutia o ktorych som ani nevedela a to som v budatine vyrastala a chodila tam pravidelne so psami na prechadzku :-) Az teraz nas fotograf tam ponachadzal take miesta, ze ludia boli uplne paf, ze kde boli tie fotky robene :-D Co sa Strecna tyka, neviem co je na tom pravdy, ze sa hore da dostat jedine peso a neviem si predstavit sa tam trepat v zime v topanockach, ci uz po lade, alebo po clapkanici.... Inac krasne na fotenie je aj samotne stare mesto ako rekonstruuju HV Residence pri radnici, musi to podla mna na fotkach vyzerat skvele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to znie dobre. My sme chceli ist do Polskeho Tesina, ale este to asi zvazim a tie garnize boli na vyber, ci len take klasicke drevene tyce?
Odpovedať
Profilova fotka
nie prave ze my sme si kupili kovove...mali rozne farby a aj koncovky si si mohla vybrat..aj drevene samozrejme mali tmave svetle aj biele
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak konečne som sa sem dnes dostala... Pozerám, že ste sa tu riadne rozpíšali. Linduš, to je super, že ste takto obišli to Poľsko. My sme tam tiež kúpili minulý rok vianočný stromček a boli sme spokojní. Aj na garzniže sa tam určite chystáme. Ale to až tak budúci alebo ten ďalší rok :-| My sme boli včera na krstinách. Bolo super. Malý bol strašné zlatý. Nejaké fotky pridám do môjho albumu a potom vám sem hodím ling ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No uz sa tesime. Esteze sme vsetky s vikendom spokojne :-D Lindi a to ste vsetko pokupovali na trhu, alebo ste tam vedeli o nejakom obchode?
Odpovedať
Profilova fotka
no je tam aj obchod merkury market...ale mali tam tie iste co na trhu a na trhu boli lacnejsie..boli origos zabalene
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kočky, tak kuknite tu: http://picasaweb.google.sk/janka.gano... Dala som nejaké nové foto
Odpovedať
Profilova fotka
super je jani....a naj bola vasa torta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme doniesli tortu pre Filipka a nie pre ostatných :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak z tych dvoch asi vela nemal :-p
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že nemal... Aj keď sestra si z nich určite dala a z časti ich ochutnal... Ale túto mu nezje nikto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No teda Jani, to ste mali zo Slnecnice? Skvely napad. Maly je velmi podareny. Ako sa mu pacil krst? Vydrzal neplakat?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, presne zo Slnecnice. Tá pani je neskutočná... Filip bol počas krstu to najskvelejšie dieťa. Celý čas bol tichučko. Potom sme boli na obede v jednej reštaurácii. Tam začal mrnčať. Tak som ho zobrala von. Akonáhle som vyšla von, zavrel oči a spal. A potom v momente, keď som s ním vošla dnu, oči ako dve veľké lopty a bolo po spánku ]-( K večer už bol umrnčaný, ale inak bol dobručký x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nasa Aretka prespala cely krst, ani sajnu nemala, ze bola v kostole :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No Filip sa zobul, ale iba keď mu oliali čelo... A to sa vraj rád kúpe :-D
Odpovedať
ahojte babule..tak a prazdniny mame v plnom prude :-D este nie som pobalena..ale hadam do odchodu stiham :-D ved este ma cakaju domace povinnosti :-S
Odpovedať
jani..maly je hrozne zlaty :-) na nejaky cas nepotrebujes vlastne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, tak už si čoskoro s nami. To je super ;-) No ono je to ťažko, keďže s malým bývam len veľmi zriedka. Teraz to bude viac, keďže o týždeň idem na tri dni do Bratislavy na školenie a budem bývať u sestry. Ale potom ho zrejme uvidím až niekedy po novom roku. :-|
Odpovedať
je to zvlastne povedat si,ze za par hodin som niekde uplne inde :-N ja sestrinho maleho tiez nevidim casto..ale ked som tam,tak sa snazim byt s nim co najviac :-) aby aspon vedel,ze kto je jeho krstna..
Odpovedať
Profilova fotka
jani a na vianoce nepridu do ziaru?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, na Vianoce budú v Blave. Už ako rodinka spoločne. A na Vianoce zrejme ani my nebudeme v Žiari. Sestra príde do Žiari na týždeň niekedy pred Vianocami, keď sa Fero bude musieť učiť na skúšky, aby ho malý nerušil :-N
Odpovedať
jani..a vy ako planujete slavit sviatky?
Odpovedať
Profilova fotka
aha...no aj my budeme mat prve spolocne vianoce...a potom pojdeme po navstevach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak to teda ešte vôbec netuším... Zrejme budeme u svokry, ale keď si predstavím, že budeme mať postavený vianočný stromček v kuchyni, tak sa mi do toho vôbec nechce a najradšej by som išla do Žiaru :-S No uvidíme. Linda, my sme to takto mali minulý rok a bolo to úžasné. Také pokojné Vianoce som ešte asi ani nemala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?