Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
foto donesiem..a mozno aj skratenu verziu dvd..ale dam vam kopiu a vysi ju mozete potom popoziciavat ;-)
Odpovedať
to bude teda dlho kolovať potom :-D ;-) keď sme taký babinec...
Odpovedať
hallo ;-)
Odpovedať
ahoj Mati, už si zdravá?
Odpovedať
nie celkom
Odpovedať
a ostala si doma nakoniec? dúfam, že sa čím skôr uzdravíš...
Odpovedať
ano som doma...uz mi je celkom fajn, len este kasel... verim, ze do vikendu budem fit, vsak si musime konecne spravit poriadny novomanzelsky vikend :-D
Odpovedať
no veď to určite :-D mladomanželia
Odpovedať
no jo, ved tento vikend som prelezala v posteli tak to bude prvi novomazelski ze snad aj nieco podnikneme 8-)
Odpovedať
a máte ešte aj celý život pred sebou... ;-)
Odpovedať
ja bežkám tiež k manželíkovi do postele :-D zajtra ti zreferujeme aj dojmy zo stretka... brú nôcku
Odpovedať
drzte sa zajtra, uzite si to, prajem super stretko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A je to tu den D :-D Este sa trochu povenovat robote a mozeme ist na kavicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta ako vzdy rane vtacata ....my dve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A ty mas takto pevne stanovenu pracovnu dobu? Ved ty by si mala dlhsie spat, ked ucis aj poobede, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no musim tu byt do osmej ale polovicka chodi skor autom tak idem radsej s nim ako busom....ale v lete to vidim na dlhsie spavanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No niekedy to vyjde na rovnako spanku, ked vstavas skor a ides autom, ako by si sa mala trepat autobusom.
Odpovedať
Profilova fotka
no ved----inak dnes je krasneeee ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa rano zobudila pocuvala som na Hajiku ten vietor a taky som nepocula odvtedy co mame vymenene okna. Bola to sila nam to fucalo popod vchodove dvere. Ale teraz to vyzera ze prestalo prsat.
Odpovedať
Profilova fotka
no presne tak....dufam ze poobede nebude aspon prsat
Odpovedať
Profilova fotka
Som zvedava kolko nas pride. Ja som dnes musela odsunut aj vyber parkiet, lebo tento tyzden sa s manzelom obchodzame a akurat dnes sme mali cas, no ale bude to musiet este pockat do dalsieho tyzdna.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde ich budete nakoniec kupovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Jedny v Koratexe a jednu v Jutexe, ale este chcem ist pozriet do dvoch predajni, ci tam nebude krajsia farba, alebo lepsia cena. Ved to poznas, spekulujeme s kazdou korunou.
Odpovedať
ahojte, aj ja sa dnes na vás teším :-) už som manžela informovala, že neviem kedy prídem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam gratulujem k pozemku dodatocne----myslim ze toto stretko bude take stavebne a nie uz velmi svadobne :-D
Odpovedať
no asi máš pravdu Linda ;-) ale už sa všetko vyvíja ďalej... potom budú bývať stretká o detičkách x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak a za chvilu budeme mat 60 :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D dúfam, že tak rýchlo nie!
Odpovedať
Profilova fotka
a uz viete aky domcek chcete stavat? inak pozemok mate taky velky ako mame my ...tiez necelych 500m2
Odpovedať
Profilova fotka
Mne tiez minule kolega pozeral na obrazovku a videl na liste svadba a nechapavo sa ma pytal. co pozeram, ked uz som vydata a ja som mu povedala, ze dabatujeme o dalsom zivote, teda o zariadovani spolocneho hniezdocka.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?