Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani a cez koho mate net, my tiez spekuluejme ze cez koho si mame dat
Odpovedať
Profilova fotka
vraj je to cez bývalú gayu. Ja to presne neviem, lebo to riešil jarkov bratranec. Ale myslím, že to spomínali. A je to aj v pohode cena a aj rýchlosť sa celkom dá. A chcete na anténu, alebo cez nejakého operátora?
Odpovedať
Profilova fotka
asi antenu alebo cez T-com ako pevnu linku....tie karty nechcem mame doma a nic moc-orange mame 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali už aj predtým cez anténu a boli sme celkom spokojní. Jediný problém bol, keď bola strašná metelica vonku... Vtedy to chvíľu vynechávalo. Ale to bolo pred dvomi rokmi. Možno s tým už teraz niečo urobili. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
My mame tiez cez gayu a som spokojna. 300,- mesacne a neobmedzeny objem dat a aj dobra rychlost. Aj servis maju dobry.
Odpovedať
Profilova fotka
Este ma napadlo Lindi nepytala si sa nahodou manzela ako sa vola ta parketaren na Kamennej?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, presne takto nejako je to aj u nás. Cena v pohode a neobmedzený prístup... A tá rýchlosť zatiaľ tiež celkom ujde
Odpovedať
Profilova fotka
je to ten parket plus....ako je depo busov pod hajikom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, tak tam sme asi boli, ja som myslela, ze sa to vola sezam. Ale tam mali asi 8 farieb na vyber a to bolo vsetko. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to si ma nepotesila som zvedava ci najdeme tu nasu lebo potrebuje este jeden balik :-(
Odpovedať
no uz sa balim..a coskoro valim odtialto :-D este nejake vybavovacky mam,kedze som rano zabudla cosi zobrat..a hadam to stiham.. ozvem sa vam zas z ostrova :-D pekny vikend prajem..ak by ste sa niektore rozhodli neozvat sa cez vikend ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, šťastnú cestu a určite sa skoro ozvi ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
...a aby ti let nemeskal, az nemas nervy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, pekne si ma doplnila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja uz sa tiez tesim, ze za chvilu padam, aj ked tento vikend budeme mat ulietany. Tak prijemne dni volna prajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby padam krasny dusickovy vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam prajem pekny dusickovsky vikend... i ked vonku je teda opat "uzasne" pocasie 8-(
Odpovedať
pripajam...skoda, ja som v BA, takze mojich drahych zosnulych pojdem pozriet az o par tyzdnov
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mata, uz si zdravsia? ;-) chybala si nam na stretku, bolo super :-D
Odpovedať
no vdaka, uz je to lepsie ;-) uzili ste si? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ano uzili :-D za sme boli v Royali a zas tam bol ten nemozny casnik ]-( uz sme sa dohodli aj na vianocnom punci :-p pridas sa?
Odpovedať
jaj no na Vianocne sviatky urcite pridem domov len asik az po stedrom dni...vlastne riesime ako s Vianocami, drahy by chcel ist k rodicom, ale ja chcem urobit prve spolocne domka u nas, na druhy den ist k svokrovcom a potom aj k nasim
Odpovedať
Profilova fotka
no veru Vianoce su vecna dilema.... :-| my sme minuly rok boli u svokrovcov a na druhy den sme isli k nam... tento rok to vymenime ... a o rok asi ostaneme u seba v byte, lebo mne je luto vyberat si na vianoce, ku ktorym rodicom pojdeme skorej :-( takze ako planujes, je to super :-)
Odpovedať
myslim, ze to moze mat svoje car spolocne robit salat a piect a tak...teda ja asi urobim len kokosove gulky a zakusky si dam napiest lebo zatial k peceniu je moj vztah viac ako chladny :-.
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som aj vybalena..a dala som oprat svetle veci..a prave obedujem..stavala som az po dvanastej..no domov som dosla pred stvrtou az :-| podarilo sa mi dostat do tretieho autobusu ]-( a to chodi raz za pol hodiny
Odpovedať
tak som vcera prisla vcas na letisko..ale platila som nehorazne prachy za batozinu ]-( lebo limit je 15kil ]-( ]-( ]-( a samozrejme,ze sme meskali asi pol hodiny..ved ako inac..a este sme sa zdrziavali aj na stanstede,nemali pre nas schodiky..a potom pristavili len jedny..takze fakt zazitok..ale hlavne,ze som uz pri manzelovi,ktory dnes maka poctivo,kedze treba zarobit to,co som vcera dala za tu batozinu baby..no mate to tazke s tymi vianocami..u nas ja budem urcite za vlastne sviatky..aby sme ich mali pokojne a hlavne,aby sme sa venovali jeden druhemu..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak aký bol prvý dušičkový deň? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, je tu dnes niekto? vcera sme boli pozriet na cintorine, vecer okolo siestej - bolo to kraaaaasne, vsade plno svetielok x-) dali sme modlidbu za zosnulych pribuznych aj ostatne duse a potom sme mali super vecer v pizzerke ;-) vyborne sme sa zabavili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo, nikde nikto? :-.
Odpovedať
ahojte babule..ja len tak som prisla kuknut..ako ste vikendovali?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?