Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj Kati, predsa niekto 😉

• no jasne..nedalo mi neukazat sa tu 😃
    ako sa dnes mas?

• dnes fajne, boli sme pozriet dedka, kedze sa v tyzdni vratil konecne z nemocnice... uz sa citi lepsie, co sme radi 😉 a potom sme mali navstevu aj my v Terchovej, teraz sme v ZA a vecer dorazia asi svokrovci na kus reci 😃 taky fajny dnik, este aj pocasie je suprove. Vcera sme boli pozriet na cintorine, bolo tam krasne, vsade horeli sviecky a bolo to nadherne vyzdobene 😵 no a kuchtila som obed pre celu rodinu, som sa citila ako v zavodnej kuchyni 😃 😛 co u vas? citala som, ze si mala potiaze s batozinou a cestovanim... 🤔

• Sponzor fóra
  • tu mame hnusne pocasie..esteze na svk su pekne dusicky,lebo to je hned o niecom inom..hned by som sla kuknut na tie sviecky 🙂
    nastastie som docestovala v poriadku..aj ked ta batozina ma dorazila 😦 nabuduce budem vediet 😠

• no na SVK ma byt udajne pekne len do stredy, potom bude humus.... uvidime 😐
    a si dnes sama? muzo maka?

• tu psalo vcera cely den a dnes je tiez pod mrakom..
    manzela mam doma..ani neviem,co sa stalo 😃 ale aspon si oddychne 🙂

• veru, nemoze makat v kuse 😉

• hej..ale hadam penazi bude dostatok..kedze vydavky su stale 🤔 a este sa nam aj blizia vianoce..musim porozmyslat,co by som take chcela 🙂
    ty uz mas predstavu?

• myslis, co si dame na vianoce? my novu kupelku 😃 - kachlicky su uz kupene 😃 a novu mirkovlnku... a uz pomaly zbieram nejake drobnosti rodicom, zatial mam pre obe strany postelne oblecenie a taky vonny set do obyvacky na relax - sviecky, vonne tycinky a vonny olej 😉 a este uvidime, dokupim nejake knizky alebo nieco do kuchyne 🙂 svagrinej som videla jedno super pyzamo a segre mam tiez predstavu, ale to tu napisat nemozem 😃

• aha..no super..ved aj veci do domacnosti su super..hlavne,ked vam to urobi radost..aj my asi zvolime nieco do domacnosti,co potesi oboch 🙂

• ahojte 🙂
    tak na vianoce by som tiez chcela domace spotrebice 😃 maly rucny vysavac, mixer a zehlicku na vlasy a kniha tiez potesi 😵

• Prijemný večer prajem 🙂

• ahoj veronika 😉

• Ahoj Mati! Ako sa máš??? 🙂

• fajn 🙂 len sa mi nechce ist do prace 😃
    a ty si ako vikendovala?

• Sponzor fóra
  • Fajn, boli sme na cintorínoch, asi ako každý... 😉 Tiež sme boli večer, bolo to fakt super. Zvláštne ako si ľudia vždy v tieto dni nájdu čas na zosnulých aj napriek tejto uponáhľanej dobe, kedy nikto nemá na nikoho čas...
    Páči sa mi to ...

• my sme neboli..ja sa vyhybam akciam kde je spusta ludi, pojdeme ked tato masova akcia trocha opadne...ja skor cez rok obcas zajdem

• Jáj... tak asi máš na to dôvod. No ja tiež chodievam aj cez rok.
    Mati, môžem sa ťa niečo opýtať???

• ano? 😃

• No takto, najskôr sa opýtam, že či náhodou nevieš, kde by sa dal objednať Panenský kokosový olej Bio. Myslím, cez net. Súrne ho potrebujem, no nikde ho nemôžem zohnať! Len v CR a tam mi to na SR nechcú poslať... 😛
    Však to poznáš, tu nie sú žiadne Biopotraviny... 😦

• tuto si skusala?:
    http://www.bio-obchod.sk/

• No skúšala, ale tam stále nie je na skla 😒 de...

• fakt??? skus im napisat mail 😉 ja som si odtial objednavala nejake veci a dost som komunikovala s chlapikom odtial 😉

• Tak vďaka za radu 🙂
    Možno sa to nakoniec podarí.

• drzim palce 😉
    ja uz som dlho nenakupovala, tiez musim skocit niekde, v Ba je taky obchodik Zrnko sa tusim vola a tam sa da nakupit 🙂

• ak tam pôjdeš, nedala by si mi vedieť, či tam je??? Ak ťa to nebude obťažovať....

• jasne 🙂

• Tak vopred veľmi pekne ďakujem!!! 😉 si milá.
    Dala by som čo koľvek, len aby 😢 som ho zohnala...

• napisala som im mail🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov