Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Naozaj??? Ja som sa práve chystala, že sa tiež opýtam.

• Koľko asi trvá, kým odpíšu? A písala si na to zrnko alebo ekoobchod?

• na zrnko zatial...uvidime, lebo zenska pise, ze prevzala obchod, aspon sa presvedcim, ako vazne to berie 😃

• Sponzor fóra
  • veronika a v com je ten olej taky dobry? 🙂

• No tam som sa už pýtala...

• No okrem iného je dobrý na kožné choroby... vírusy, baktérie, a pod.

• a nist?

• nist 😞

• hotovo, objednané.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Veľká vďaka ti patrí.... Veľmi si mi pomohla! 😉
    Inač, teraz si aj vybavujem, že som už na tejto stránke bola, tak nechápem prečo som to objednávala v CR... 😬

• super, tesim sa 😉
    mne minule pomohla jedna kocka s linkom na knihu, inde uz bola beznadejne vypredana, tak som rada, ze som teraz pomohla ja 🙂

ten olej ...som to nestihla este precitat...to je na varenie?

• Môže byť aj na varenie... 😉
    No ja ho budem mať na natieranie..... 😃

• a co budes natierat? seba...? 😃

• No veru tak 🙂
    Inač, čo svadobná cesta... Neplanujete?

• Sponzor fóra
  • no to budes krasna ked sa takymi fajnovotami budes natierat, ja pouzivam olivovy na masku na tvar 🙂
    svadobnu planujeme...zavisi ci sa drahemu podari splnit plan, ak ano, tak mozno nejaky Karibik (Kuba vedie), ak nie, lebo je toho dost, tak pojdeme niekam do Europy 🙂 ale az vo februari

• No bude to pre zdravie, nie pre krásu... Mám nejaký kožný problém, takže tak 😐
    Nechcet isť radšej na lyžovačku? 😉 Vzhľadom na ročné obdobie, teraz by sa to hodilo...

• my nelyzujeme 😉 teda ja viem lyzovat ale nemam ziadne zariadenia a ani moc partiu lyziarsku, drahy nelyzuje vobec
    my radsej do tepla, ja sneh a zimu moc nem musim 😬

• Ja mám zimu rada, ale aj leto... 🙂

• ja by som sa do toho lyzovania rada opat dostala, len treba partiu nejaku, ked manzel nelyzuje

• Môj manžel tiež nelyžuje, tak sa ide tento rok učiť 🙂 Už sa teším 😃
    V úlohe jeho lektorky som sa ešte neocitla... 😃

• super...to sa iste poriadne zabavite 🙂 🙂 🙂

• to dúfam 🙂
    A ešte viac dúfam, že sa to zaobíde bez zlomenín... 😬

• ja som sa naucila lyzovat az na VS a poviem ti ja som nemehlo na TV, takze ked som to zvladla ja, isto to zvladne aj on 😃
    ja som po dvoch dnoch uz ficala na najvacsom vleku 😃 smrt v ociach ale zisla som 😃

• to musela byť sranda 😃 😃 😃
    Najskôr to vyskúšame len na miernom kopci a ak nám to pôjde, vyberieme sa na vlek u nás a potom... Tatry traste sa!!! 😃

• jeeej 😃 a kedy sa chystate?

• No učiť sa budeme, keď sa drahý vráti a samozrejme keď bude sneh 😃
    A do Tatier? Keď mu to pôjde... 😉

• budem drzat palce 😵 😵 😵

• No ďakujeme 😉
    V tatrách máme známych vlekárov, keďže manžel je stade, takže možno pôjdeme aj keď mu to nepôjde.... 😃

• prinajhorsom zoberie sanky 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov