Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Naozaj??? Ja som sa práve chystala, že sa tiež opýtam.
Odpovedať
Profilova fotka
Koľko asi trvá, kým odpíšu? A písala si na to zrnko alebo ekoobchod?
Odpovedať
na zrnko zatial...uvidime, lebo zenska pise, ze prevzala obchod, aspon sa presvedcim, ako vazne to berie :-D
Odpovedať
este by si sa mohla spytat expertiek: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
veronika a v com je ten olej taky dobry? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tam som sa už pýtala...
Odpovedať
Profilova fotka
No okrem iného je dobrý na kožné choroby... vírusy, baktérie, a pod.
Odpovedať
a nist?
Odpovedať
Profilova fotka
nist :-(
Odpovedať
kuk: http://www.biosen.sk/index.php?main_p... http://www.bioshop.sk/obchod/suche-vl...
Odpovedať
Profilova fotka
hotovo, objednané.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Veľká vďaka ti patrí.... Veľmi si mi pomohla! ;-) Inač, teraz si aj vybavujem, že som už na tejto stránke bola, tak nechápem prečo som to objednávala v CR... :-N
Odpovedať
super, tesim sa ;-) mne minule pomohla jedna kocka s linkom na knihu, inde uz bola beznadejne vypredana, tak som rada, ze som teraz pomohla ja :-) ten olej ...som to nestihla este precitat...to je na varenie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Môže byť aj na varenie... ;-) No ja ho budem mať na natieranie..... :-D
Odpovedať
a co budes natierat? seba...? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No veru tak :-) Inač, čo svadobná cesta... Neplanujete?
Odpovedať
no to budes krasna ked sa takymi fajnovotami budes natierat, ja pouzivam olivovy na masku na tvar :-) svadobnu planujeme...zavisi ci sa drahemu podari splnit plan, ak ano, tak mozno nejaky Karibik (Kuba vedie), ak nie, lebo je toho dost, tak pojdeme niekam do Europy :-) ale az vo februari
Odpovedať
Profilova fotka
No bude to pre zdravie, nie pre krásu... Mám nejaký kožný problém, takže tak :-| Nechcet isť radšej na lyžovačku? ;-) Vzhľadom na ročné obdobie, teraz by sa to hodilo...
Odpovedať
my nelyzujeme ;-) teda ja viem lyzovat ale nemam ziadne zariadenia a ani moc partiu lyziarsku, drahy nelyzuje vobec my radsej do tepla, ja sneh a zimu moc nem musim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám zimu rada, ale aj leto... :-)
Odpovedať
ja by som sa do toho lyzovania rada opat dostala, len treba partiu nejaku, ked manzel nelyzuje
Odpovedať
Profilova fotka
Môj manžel tiež nelyžuje, tak sa ide tento rok učiť :-) Už sa teším :-D V úlohe jeho lektorky som sa ešte neocitla... :-D
Odpovedať
super...to sa iste poriadne zabavite :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to dúfam :-) A ešte viac dúfam, že sa to zaobíde bez zlomenín... :-N
Odpovedať
ja som sa naucila lyzovat az na VS a poviem ti ja som nemehlo na TV, takze ked som to zvladla ja, isto to zvladne aj on :-D ja som po dvoch dnoch uz ficala na najvacsom vleku :-D smrt v ociach ale zisla som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to musela byť sranda :-D :-D :-D Najskôr to vyskúšame len na miernom kopci a ak nám to pôjde, vyberieme sa na vlek u nás a potom... Tatry traste sa!!! :-D
Odpovedať
jeeej :-D a kedy sa chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
No učiť sa budeme, keď sa drahý vráti a samozrejme keď bude sneh :-D A do Tatier? Keď mu to pôjde... ;-)
Odpovedať
budem drzat palce x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ďakujeme ;-) V tatrách máme známych vlekárov, keďže manžel je stade, takže možno pôjdeme aj keď mu to nepôjde.... :-D
Odpovedať
prinajhorsom zoberie sanky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?