Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No o tie bude možno prosiť ale nie nie budem neobmekčiteľná :-D :-D :-D Dobre Mati, vďaka za pokec a za pomoc pri "nákupe" :-D Budem končiť, idem hajať. Tak pekný večer ešte a úspešný zajtrajší pracovný deň ;-)
Odpovedať
pa pa, aj tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja padam do tej sofie ozvem sa v pondelok tak piste tak ako vcera :-D majte sa pekne a uzite si vikendddd :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
stastnu cestu Lindus a hlavne sa v poriadku vrat a uzi si to tam, potm nam o tom napises ;-) papa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa deje? Štrajkujete??? =-)
Odpovedať
no baby..vy teda inac makate na tie hypoteky :-N :-D :-D :-D mna dnes caka matika..tak sa skusim po nej kuknut,ci ste aspon cosi prispeli :-.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, riadne ticho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Veronika ;-) neviem,co moj muzo dorobil na PC, ale vobec mi to tu nefunuje :-(
Odpovedať
no aspon niekto sa tu yeda ukazal..zuzi..co take robis cele dni?
Odpovedať
Profilova fotka
Musiš ho zjazdiť ;-) Kati: tak aka bola matika????
Odpovedať
Profilova fotka
ale asi sme chytili nejaky virus do PC, muzo tu nainstaloval nejake programy a nic nefunguje ako predtym... hroza tento vista windows ]-( Kati, nuz cez den pracujem a vcera mal muzo so sebou notebook so sebou aj v praci, tak som tu nebola
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
porazi ma tu z toho ]-(
Odpovedať
Zuzi, vista je fakt hrôôôôza :-p všetci naňho nadávajú čo ho majú... tak sa držkaj a nech ťa neporazí ;-) a načo ide Linda do Sofie? to do Bulharska fakt? ja som asi niečo prespala zase :-N inak my s manželíkom poctivo chorobujeme ;-) ja nádcha a on kašeľ, takže sme zohratá dvojka =-)
Odpovedať
no uz som spat z kurzu..a bola celkom sranda..sa tam tak hrat na inkognito..nikto totiz netusi,ze kde je ten dovod,preco som taka dobra v matike..okrem ucitelky :-D :-D :-D zuzi..my sme preto nedavali sestre vistu..ale pekne xp.. bam..no nezavidim..u nas tiez manzel zacina trocha posmrkavat :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, po par dnoch absencie som zasa tu. Mala som taky vacsi prival roboty :-S
Odpovedať
ahojte babule..ja len tak na skok pred pracou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No aspon niekto dalsi sem zabludil =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) ved som sa aj cudovala ze zostalo podozrivo ticho posledne 2-3 dni =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, vlastne baby su rozcestovane, to asi preto. A ty mas co nove?
Odpovedať
kuk :-) som vas prisla skontrlovat..ale vidim,ze sa nejak nenamahate pisat..asi sporite prsty na nieco ine :-D my sme dnes pozerali svadobne dvd..ten zostrih..to bola teda ina sranda..20min nam trvalo,kym sme ho len spustili..kedze tu je to take vsetko zastarale co sa tyka pc..ale podarilo sa..a pozerali sme cez projektor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No a co na to hovoril manzel Kati? On mal premieru, ze?
Odpovedať
halooo, nijaká živá duša? ja choroba by som rada aj pokecala... ešte vládzem :-D inak babule, ak máte niekto ešte Skype a chcete občas pokecať aj mimo MS, tak napíšte IP ako sa nádjeme, myslím, že to nie je zlý nápad... =-) ;-)
Odpovedať
ahojte..som doma :-) a varim veceru :-N
Odpovedať
a čo dobré kuchtíš? my sme mali pred chvíľkou šúľance s orechami... mňamiky :-)
Odpovedať
kupila som davnejsie dost zeleniny a kedze manzel bol doost lenivy,tak ostala..takze pekne som postruhala mrkvu a kalerab a spravila k tomu knedlicky a polievka je hotova x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak konečne som späť... Včera večer som sa vrátila zo školenia z Blavy. Bolo super, najmä u sestry, kde som si vychutnávala Filipka a jeho skvelé grimasy. No bolo to fantastické. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne doma blbne ta vista, tak som bola fajne nahnevana ]-( som zvedava, ci to dnes pojde... Bam: ja som ta na skype uz nasla a poslala som ti spravu, aby si si ma zaregistrovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no halooo, to tu dnes poriadne nikto nie je? Zuzi, aj my máme doma vistu, zatiaľ som spokojná, aj keď niekedy si fajne ponadávam :-N Najmä keď niečo hľadám
Odpovedať
Zuzi áno, už som ťa akceptovala, potvrdila či čo... ;-) už sa ma nezbavíš hehe inak asi fakt makáte riadne baby... ja na polovičný výkon akosi... asi kvôli chorobe :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?