Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, dúfam, že sa skoro vyliečiš... Lebo to naozaj dosť vyčerpáva :-( Ozaj, pošlite mi do IP vaše mená na skype, nech sa vás aj ja môžem pridať ;-)
Odpovedať
ahojte..ja vam tiez poslem moj nick..nech je sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - nick mam ;-) mne opat blbne vista, takze smola :-( muzo povedal, ze to cez vikend napravi... uvidime :-N
Odpovedať
ahojte..to ste sa tu este neukazali..no teeeda =-) :-.
Odpovedať
aj dnes absencia? =-) |-| teeeda, aký nezvyk... Katka to zachraňuje dnes... asi už všetky víkendujete, ja dúfam, že sa tiež čoskoro vyliečim, lebo už sama sebe leziem na nervy 8-( ;-( idem ešte robiť večeru - krabie tyčinky v lístkovom ceste obalené, mňamky... tak dúfam, že budú jedlé :-p Zuzi - len tak okolo - koľko bábätiek máte už v septembrovkách? dnes sa pridala Bez, som si všimla, lebo to rozoberali aj v júnovkách ;-) tam sa teda riadne rozbehli s tehuľkovaním, však?
Odpovedať
bam..ahoj..no aspon niekto nakukol :-) aj v julovkach uz mame druhu tehotnu..ale ja to nie som :-D
Odpovedať
ahoj kati :-)
Odpovedať
ahoj Mati, už si OK? no Kati, však už sú to 4 mesiace... no nie všetci čakajú ako my ;-)
Odpovedať
ano nastastie konecne :-)
Odpovedať
tak to je super, ja teraz presne viem, ako ti bolo ;-) lebo som chorá ja, a aj môj manžel |-| ale liečime sa spolu :-D
Odpovedať
je bam, tak prijemne liecenie x-) ked je to teda v dvojke :-D ale vazne, prajem skore uzdravenie ono byt chory a cez vikend je dost o nicom :-S
Odpovedať
no my to už "ťaháme" druhý víkend teraz... ale dúfam, že už bude lepšie ja mám nádchu a manžel kašle... aby sme si nezávideli ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zvlastne moj drahy vobec nebyva chory a pritom papa menej zeleniny a ovocia, ma nadvahu, fajci... ja tomu nem rozumiem potom.....ale ja som ohrozeny druh ako ucitelka bo deti su stale chore a vela rodicov ich kliiido posle do skoly :-S
Odpovedať
hm, to máš pravdu, ak sú choré deťúrence, tak to rýchlo skočí aj na teba, keď si s nimi :-| ja sa napchávam jablkami každý deň (keďže tento rok bola neúnosná úroda) a mám vitamínov tiež dosť, a čuduj sa svete, som ochorela... ale to ma manžel nakazil ;-) síce už na stretku min.týždeň som začínala...
Odpovedať
ja som pre istotu ostala na PN lebo potom ked to clovek nevylezi tak sa to s nim vlecie
Odpovedať
to som sa snažila vysvetliť aj môjmu manželovi, aj sme sa kvôli tomu pochytili :-S on polovicu vždy prechodí... keď sa už cíti lepšie, tak ide do práce... a ja sa môžem aj roztrhnúť, aby som mu to vysvetlila... no chlapi :-p ;-)
Odpovedať
ja som inak tiez povodne chcela ist do prace :-N ale manzel branil dvere vlastnym telom :-D
Odpovedať
:-) vidíš, ako sa o teba stará... sranda, že chorý človek si ani tak neuvedomuje svoju chorobu ako tí, čo sú s ním... a myslí si, že je všetko ok :-N a už máte DVD zo svadby? vy ste mali toho istého kameramana, čo Katka? =-)
Odpovedať
ano mali sme tu istu skupinu aj kameramanov, aspon sa poznali :-D dvd bude az koncom novembra resp. azciatkom decembra, nestihaju :-N
Odpovedať
aspoň máte istotu, že si svoju prácu odvedú dobre... myslím, že keby ste ho mali za týždeň, tak to nebude bohviečo, nie? ;-) ale samozrejme česť výnimkám... Mati, a pred Vianocami sa chystáte sem hore? Plánujeme s babami vianočný punč na námestí... bolo by super, keby si sa pridala ;-)
Odpovedať
nemozem moc pisat..strajkuje mi pc ]-( ]-( ]-( idem teda preinstalovat cely system ]-( ]-( ]-( luko..no ja som velmi spokojna s dvd 8-) su tam nejake drobnosti,co mi vadia..ale zvacsa ide o ludi,co boli na svadbe..a nie o kameru :-) bam..tak sa rychlo vyliecte ;-) ja mam pocit,ze ma okrem zaludka zacina trapit aj posahana astma..mam hrozne problemy s dychanim ]-(
Odpovedať
bam: planujeme prist ale az po stedrom dni....predpokladam, ze odtial rovno pojdeme niekde na zimnu dovcu ak sa este podari zajednat ternim. kati: ja video beriem tak s rezervou, ze sa aspon nasmejem na tych tancekoch :-D
Odpovedať
kati a co tie dychacie problemy.. :-( ?
Odpovedať
luko..no aj ja to beriem s rezervou..ale trocha som bola aj nastvana ten den..no nechcem rozoberat..nerada na to myslim,kedze to nie je nic vesele :-S netusim,preco priedusky strajkuju..ale lezie mi to statocne na nervy..ved staci,ze ma boli casto zaludok..
Odpovedať
moja, tak to ma mrzi :-( dufam, ze sa das coskoro dokopy :-)
Odpovedať
mna to uz obcas ani neprekvapi..kedze zaludok sa rozhodol,ze si bude vyberat viac ako ja ]-(
Odpovedať
a mas stanovenu nejaku diagnozu na ten zaludok?
Odpovedať
polyp na zlcniku =-) ale ja netusim,ze co ma boli..ja to vzdy nazyvam zaludok..aj ked je to asi zlcnik..
Odpovedať
hmmm a co sa s tym da robit?
Odpovedať
jedni chcu operovat a druhi radsej cakat.. ale v rodine mame zial problemy so zlcnikom a ja som sa tomu nevyhla..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?